قالب و افزونه

بررسی و دانلود افزونه WP Mail SMTP Pro، جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها اورجینال

بررسی و دانلود افزونه WP Mail SMTP Pro، جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها اورجینال

لینک دانلود محصول

افزونه SMTP وردپرس | افزونه جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها WP Mail SMTP Pro  | پلاگین WP Mail SMTP Pro 

معرفی WP Mail SMTP Pro 

افزونه WP Mail SMTP Pro یک افزونه وردپرس مارکینگ برای افزونه ارسال ایمیل وردپرس است. اگر یک وب سایت وردپرسی دارید، حتماً تا به حال با مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس مواجه شده اید! وردپرس در حالت پیش فرض از مشخصات سروری که سایت روی آن میزبانی می شود، برای ارسال ایمیل به کاربران استفاده می کند. گاهی اوقات آن سرور توسط سرویس دهنده های ایمیل مسدود شده اند و همین مسئله منجر به عدم ارسال ایمیل یا اسپم شدن آن می شود. برخی ایمیل های ارسالی برای کاربران اهمیت بسیار بالایی دارند و اگر به دست کاربران نرسند، ممکن است مشکلاتی را برای کاربران و در نهایت کسب و کار شما به وجود بیاورد.

یکی از راه های ارسال صد درصدی ایمیل به اینباکس کاربران، استفاده از SMTP است. با ارسال ایمیل از طریق سرور های دیگری غیر از سرور سایت، می توان این کار را انجام داد. همچنین سرویس دهنده های مختلفی وجود دارند که به شما اجازه ارسال ایمیل از طریق سرور آن ها را می دهد و معمولاً سرور های آن ها توسط سرویس دهنده های ایمیل (نظیر گوگل، یاهو و…) تایید شده است.

اگر در سایت وردپرسی خود با مشکل ارسال ایمیل مواجه هستید،  افزونه وردپرس WP Mail SMTP Pro کمک زیادی به شما می کند. با استفاده از این پلاگین می توانید به جای استفاده از سروری که سایت خود را در آن میزبانی می کنید، از سروری برای ارسال ایمیل وردپرس استفاده کنید که ایمیل های ارسالی وارد اینباکس کاربران شود. این افزونه قابلیت های زیادی در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید مشخص کنید که کدام اعلان ها برای کاربران ارسال شود و کدام اعلان ها ارسال نشود. به دلیل آن که برخی از سرویس دهنده ها رایگان نیستند، بهتر است فقط اعلان های مهم را برای آن ها ایمیل کنید. این پلاگین به دو صورت رایگان و تجاری در اختیار کاربران قرار گرفته است که نسخه تجاری آن قابلیت های بیشتری در اختیار شما قرار داده است. در نسخه رایگان شما فقط می توانید به تعداد محدودی از سرویس دهنده های ارسال ایمیل دسترسی داشته باشید اما در نسخه حرفه ای، به راحتی می توانید به تمام سرویس دهنده های ایمیل دسترسی پیدا کنید.

 

ویژگی های افزونه ارسال ایمیل وردپرس WP Mail SMTP Pro 

ویژگی های افزونه SMTP وردپرس

این پلاگین قابلیت های زیادی در اختیار شما قرار می دهد و نسخه تجاری آن، قابلیت های بیشتری دارد. بنابراین با وجود آن که نسخه حرفه ای برای شما هزینه دارد، اما ارزش زیادی برای خرید خواهد داشت. در این بخش می خواهیم به بررسی کامل قابلیت های این پلاگین حرفه ای بپردازیم تا ببینید این پلاگین چگونه می تواند ارسال ایمیل به کاربران را بهبود ببخشد. این قابلیت ها عبارتند از:

1. امکان نصب آسان و راحت پلاگین :

یکی از مهم ترین قابلیت های این افزونه ارسال ایمیل وردپرس WP Mail SMTP Pro، امکان نصب راحت و آسان آن است! شما می توانید نسخه رایگان آن را از طریق مخزن وردپرس و به صورت مستقیم، در سایت خود نصب و از آن استفاده کنید. همچنین نسخه حرفه ای این پلاگین هم پس از خریداری قابل دانلود و نصب است. تنها کافی است وارد بخش نصب کننده پلاگین وردپرس شوید، فایل آن را آپلود و سپس آن را در سایت خود فعال کنید. همچنین شما می توانید بروزرسانی های این پلاگین را هم به صورت رایگان پس از یک بار خرید، دانلود کرده و به صورت دائم آن را در سایت خود بروزرسانی کنید.

2. امکان مدیریت نوتیفیکیشن های ارسالی به ایمیل کاربران :

یکی از مهم ترین بخش های هر سایتی، ایمیل های ارسالی به کاربران است. در ایمیل ها معمولاً اطلاع رسانی انجام می شود و برخی از اعلانات مهم هستند. بنابراین این مسئله اهمیت زیادی دارد که ایمیل ها حتماً به دست کاربران برسند. با استفاده از این پلاگین می توانید مشخص کنید که کدام اعلان ها برای کاربران ارسال شود و کدام اعلان ها ارسال نشود! به همین دلیل استفاده از این پلاگین کمک زیادی به شما می کند تا بتوانید نوتیفیکیشن های مهم سایت خود را برای کاربران ارسال کنید. این قابلیت به صورت پیش فرض در وردپرس وجود ندارد و همه ایمیل ها برای کاربران ارسال می شود که این مسئله منجر به افزایش مصرف پهنای باند و در نهایت هزینه کسب و کارتان خواهد شد. پیشنهاد می کنیم حتماً از این پلاگین استفاده کنید تا علاوه بر اطمینان از ارسال ایمیل، تنها ایمیل های مهم خود را برای کاربران ارسال کنید.

3. امکان مشاهده خطاهای مربوط به ارسال ایمیل در وردپرس :

گاهی اوقات ایمیل ها به دلایل مختلف ارسال نمی شوند و وردپرس به صورت پیش فرض خطا های مربوط به آن را در اختیار شما قرار نمی دهد. این مسئله در حالی است که شما لازم است تا خطا های مربوط به ارسال ایمیل را مشاهده کنید تا اگر مشکلی وجود داشته باشد، آن را رفع کنید. این افزونه تمام خطا هایی که هنگام ارسال ایمیل رخ می دهد را به شما می گوید تا مشکل را رفع کنید. در واقع خطا های مربوط به سرویس دهنده های ایمیل را به شما نمایش می دهد تا متوجه شوید مشکل از سمت سایت شما است یا سمت سرویس دهنده! بنابراین به راحتی می توانید خطا های احتمالی هنگام ارسال ایمیل را رفع کنید.

4.امکان اتصال به سایت SMTP.com :

یکی از سرویس دهنده های ایمیل که احتمال ارسال ایمیل به اینباکس کاربران بسیار بالا است، سایت SMTP.com است. با استفاده از این پلاگین ایمیل های ارسالی وردپرس خود را به این سرویس دهنده متصل کنید و ایمیل ها را با استفاده از SMTP این سایت ارسال کنید. در این صورت با توجه به معتبر بودن سرور های این سامانه، ایمیل ها مستقیم به اینباکس کاربران ارسال می شود و شانس دیده شدن آن تا حد بسیار بالایی افزایش پیدا می کند.

5. امکان اتصال به سایت Sendinblue :

یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ که اعتبار زیادی میان کاربران دارد، سایت Sendinblue است. این سامانه علاوه بر این که به شما کمک می کند تا بتوانید بازاریابی ایمیلی خود را به خوبی انجام دهید، کمک می کند تا ایمیل های خودکار مربوط به سایت وردپرسی خود را هم ارسال کنید. با استفاده از سرور های این سامانه به راحتی می توانید ایمیل ها را به صورت کاملاً سالم برای کاربران ارسال کنید. این پلاگین به شما قابلیت این را می دهد که ایمیل های سایت وردپرسی خود را از طریق سرور های آن ارسال کنید و به راحتی نرخ ارسال ایمیل سایت خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

6. امکان اتصال به Amazon SES :

یکی دیگر از سرویس دهنده های ایمیل که با استفاده از آن می توانید ایمیل های سایت وردپرسی خود را افزایش دهید، سرویس Amazon SES است. با استفاده از این سرویس به راحتی می توانید ایمیل های وردپرس خود را بدون آن که به اسپم باکس کاربران ارسال شود، به آن ها نمایش دهید. قطعاً سرور های سایت آمازون نسبت به سرور هایی که برای میزبانی سایت خود استفاده می کنید، برای سرویس دهنده های ایمیل معتبر تر هستند و می توانید اعتبار خود را نزد کاربران با توجه به میزان موفقیت ایمیل های ارسالی افزایش دهید.

7. امکان اتصال به Zoho Mail :

سرویس دهنده ایمیل دیگری که افزونه SMTP pro در اختیار شما قرار می دهد، سایت Zoho Mail است. با استفاده از این سایت می توانید ایمیل های ارسالی خود را بر روی این سایت میزبانی کنید و با استفاده از آن نرخ ارسال ایمیل خود را تا حد زیادی افزایش دهید. این سرویس به صورت رایگان در اختیار شما است و به راحتی می توانید با استفاده از پلاگین SMPT pro از سرور میزبان ارسال ایمیل این سایت استفاده کنید. یکی از ویژگی های مثبت این سرویس دهنده، امکان استفاده از ایمیل شخصی مربوط به دامین خود در ایمیل های ارسالی است که اعتبار کسب و کارتان را تا حد زیادی افزایش می دهد.

8. امکان اتصال به اکانت Office 365 :

همه ما از نرم افزار های بسیار پر کاربرد آفیس که توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است، استفاده می کنیم. با استفاده از این نرم افزار ها بسیاری از کار های روزمره خود را انجام می دهیم. این شرکت در بخش آفیس به کسب و کارها هم کمک می کند! با استفاده از اکانت آفیس 365 شما به راحتی می توانید از سرور میزبان ایمیل این شرکت استفاده کنید و برای ارسال ایمیل های مربوط به سایت خود، از آن بهره ببرید. البته توجه داشته باشید که شما در ابتدا باید حساب کاربری مربوط به این بخش از مایکروسافت را خریداری کرده باشید تا بتوانید از آن استفاده کنید. با استفاده از پلاگین SMTP Pro به راحتی می توانید ایمیل های خود را به کمک سرور Office 365 ارسال کنید.

9. امکان اتصال به Outlook.com :

تقریباً هر کاربری برای یک بار هم که شده از سرویس ایمیل Outlook.com استفاده کرده است. بسیاری از کاربران هم این سرویس را به عنوان سرویس دهنده ایمیل های خود استفاده می کنند و دلیل آن هم، ویژگی های بسیار گسترده این سرویس بوده که در اختیار کاربران قرار گرفته است. به عنوان مدیر یا مسئول یک کسب و کار، آیا دوست دارید که ایمیل های خود را به کمک سرور یک سرویس دهنده معتبر ایمیل ارسال کنید؟ اگر پاسخ مثبت است، پیشنهاد ما به شما Outlook است. با استفاده از این سرویس به راحتی می توانید فروش ایمیل های خود را ارسال به اینباکس کاربران ارسال کنید. پلاگین SMTP حرفه ای به شما کمک می کند تا بتوانید ایمیل های خود را به کمک Outlook.com ارسال کنید.

10. امکان اتصال به Gmail / G Suite :

همه ما سرویس های گوگل را می شناسیم، به صورت روزمره از آن استفاده می کنیم و رضایت بسیار خوبی از آن داریم. جالب است بدانید بهترین سرویس دهنده ایمیل در دنیا، امکانی برای کاربران و وبمستران فراهم کرده است که بتوانند ایمیل های ارسالی خود را از این طریق برای کاربران ارسال کنند. با استفاده از این سرویس تمام ایمیل های شما به اینباکس کاربران ارسال می شوند و هیچ مشکلی از این بابت نخواهید داشت. اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد که ایمیل های مهم خود را به صورت کاملاً رایگان به ایمیل کاربران خود ارسال کنید، ما به شما این سرویس دهنده ایمیل را پیشنهاد می کنیم. با استفاده از نسخه رایگان و تجاری این پلاگین می توانید این سرویس را برای ارسال ایمیل خود استفاده کنید و رضایت کاربران را جلب کنید. احتمال اسپم شدن ایمیل های ارسالی توسط این سرویس تقریباً صفر است!

11. امکان اتصال به Mailgun :

یکی دیگر از سرویس دهنده های ارسال ایمیل توسط نسخه حرفه ای این پلاگین، سرویس دهنده Mailgun است. با استفاده از این سرویس دهنده هم به راحتی می توانید اکثر ایمیل های ارسالی خود را به اینباکس کاربران ارسال کنید که در این صورت تمام اعلان های مهم سایت شما برای کاربران ارسال می شود. این پلاگین این قابلیت را برای شما فراهم کرده است که بدون هیچ دردسری ایمیل های خود را برای کاربران ارسال کنید و رضایت کاربران از کسب و کارتان را در بخش ارسال ایمیل افزایش دهید.

12. امکان اتصال به SendGrid :

بسیاری از سایت ها برای ایمیل مارکتینگ خود از سایت SendGrid استفاده می کنند. این سرویس دهنده به شما این امکان را می دهد که اعلان های ایمیلی خود را هم از طریق این سرویس دهنده ارسال کنید. با توجه به این که درصد بسیار بالایی از ایمیل ها به اینباکس کاربران ارسال می شوند، استفاده از این سرویس برای ارسال اعلان های مهم سایت که از طریق ایمیل ارسال می شوند هم بسیار مناسب خواهد بود. این پلاگین به شما کمک می کند تا بتوانید ایمیل های ارسالی خود را به کمک این سرویس دهنده ارسال کنید و تمام تنظیمات آن به خوبی انجام شده است.

13. امکان اتصال به سایر سیستم ها (تمام تامین کنندگان سیستم SMTP) :

علاوه بر سرویس هایی که در بالا معرفی کردیم، قطعاً سرویس های دیگری هم وجود دارند که البته تنظیمات آن به صورت خودکار در این پلاگین تنظیم نشده است. با این حال شما به راحتی می توانید با در اختیار داشتن سرویس های ایمیل و اطلاعات آن، از آن استفاده کنید. به عنوان مثال اگر قصد دارید از سرور ایمیل خودتان استفاده کنید، کافی است تنظیمات مربوط به آن را در این پلاگین به صورت دستی تنظیم کنید و ایمیل های خود را برای کاربران ارسال کنید. با این قابلیت، شما به راحتی می توانید از انواع سرور های میزبانی ایمیل استفاده کنید و مشکلی از این بابت نخواهید داشت. البته این قابلیت در نسخه حرفه ای وجود دارد و با هزینه ای ناچیز می توانید از آن بهره مند شوید.

نحوه کار با افزونه SMTP Pro

تا این جای با این پلاگین حرفه ای و قابلیت های آن آشنا شدید و اکنون زمان آن رسیده است که با نحوه راه اندازی آن آشنا شوید. برای استفاده از نسخه رایگان این پلاگین کافی است آن را از طریق پیشخوان وردپرس و بخش نصب پلاگین راه اندازی کنید. در این صورت به صورت مستقیم از پیشخوان دانلود می شود و آخرین نسخه آن بر روی سایت شما نصب می شود. برای نصب نسخه حرفه ای این پلاگین هم کافی است آن را از طریق سایت خریداری کنید و بر روی سایت وردپرسی خود نصب کنید.

بخش تنظیمات افزونه WP Mail SMTP Pro 

در این بخش شما می توانید این افزونه را تنظیم کنید و متناسب با نیاز خود سرویس دهنده ایمیل مناسبی را به آن متصل کنید. این تنظیمات عبارتند از :

افزونه SMTP وردپرس

قسمت های ایمیل :

این بخش مربوط به تنظیمات ارسال ایمیل است که می توانید تنظیمات آن را متناسب با نیاز و نام برندتان انتخاب کنید.

 • آدرس ایمیل فرستنده : در این بخش می توانید ایمیلی که می خواهید به کاربران نمایش داده شود را انتخاب کنید.
 • اجبار از ایمیل : در این بخش می توانید انتخاب کنید که ایمیل شما در این ایمیل کاربران نمایش داده شود.
 • نام فرستنده : در این بخش می توانید نام ارسال کننده ایمیل را که نام کسب و کار یا برندتان است، انتخاب کنید.
 • اجبار از نام : در این بخش می توانید انتخاب کنید که نام برند شما به عنوان ارسال کننده ایمیل نمایش داده شود.
 • مسیر بازگشت : در این بخش می توانید مسیر بازگشت کاربران را انتخاب کنید که ایمیل آن ها به ایمیل دلخواه شما ارسال شود.
 • مسیر برگشت را مطابق با از ایمیل تنظیم کنید : در این بخش می توانید انتخاب کنید که با این گزینه پاسخ ارسالی کاربران به همان ایمیل، به ایمیل شما ارسال شود.

ارسال کننده ایمیل :

در این بخش باید سرویس دهنده ایمیلی را که می خواهید انتخاب کنید تا ایمیل از طریق آن ارسال شود.

پیشفرض

 با انتخاب این گزینه این افزونه از هاست شما برای ارسال ایمیل استفاده می کند که احتمال اسپم شدن آن زیاد است. بنابراین پیشنهاد می کنیم از سرویس های ارسال ایمیل دیگر استفاده کنید.

smtp.com

 با انتخاب این گزینه می توانید از تنظیمات مربوط به سرویس دهنده ارسال ایمیل SMTP.com استفاده کنید.

 • کلید API : با انتخاب این سرویس دهنده و تنظیم آن به شما API مربوط به آن ارائه می شود که در این بخش باید وارد کنید.
 • نام فرستنده : در این بخش می توانید نام ارسال کننده ایمیل را که نام کسب و کار یا برندتان است، انتخاب کنید.
 • با SMTP.com شروع کنید : در این بخش می توانید با کلیک بر روی آن، وارد بخش تنظیمات مربوط به این سرویس دهنده شوید.

Sendinblue

 در این بخش می توانید تنظیمات مربوط به سرویس دهنده Sendinblue را انتخاب کنید.

 • با SMTP.com شروع کنید : با کلیک بر روی این بخش می توانید تنظیمات مربوط به این سرویس دهنده را دریافت کنید.
 • کلید API : برای استفاده از این سرویس کافی است API مربوط به این سرویس را در این بخش وارد کنید.

Mailgun

این بخش مربوط به سرویس دهنده Mailgun است که می توانید انتخاب کنید.

 • کلید API خصوصی : در این بخش باید API مربوط به این سرویس دهنده را انتخاب کنید.
 • نام دامنه : در این بخش باید دامنه مربوط به سایت یا کسب و کار خود را جهت تنظیم این سرویس دهنده انتخاب کنید.
 • منطقه : در این بخش باید ناحیه مربوط به کسب و کار خود را جهت تنظیم این سرویس دهنده انتخاب کنید.
 • کلید API : در این بخش باید API مربوط به این سرویس دهنده و سایت خود را که از طریق سایت دریافت کرده اید، انتخاب کنید.

Amazon SES

این بخش مربوط به سرویس دهنده Amazon SES است که می توانید تنظیمات آن را انجام دهید.

Gmail

 این بخش مربوط به سرویس دهنده Gmail است که باید آن را تنظیم کنید.

 • شناسه مشتری : در این بخش باید آیدی مربوط به تنظیمات این سرویس دهنده را انتخاب کنید.
 • سکرت مشتری (Client Secret) : در این بخش باید کد سکرت مربوط به این سرویس دهنده که هنگام تنظیم افزونه به شما داده می شود را وارد کیند.
 • URI تغییر مسیر مجاز : در این بخش لینک مربوط به استفاده از افزونه از این سرویس دهنده آماده است که نیازی به تغییر آن نیست.
 • Outlook : این بخش مربوط به سرویس دهنده Outlook است که می توانید تنظیمات آن را انجام دهید.

Zoho Mail

 این بخش مربوط به سرویس دهنده Outlook است که در صورت استفاده باید آن را تنظیم کنید.

 • منطقه : در این بخش باید ناحیه مربوط به کسب و کار خود را وارد کنید.
 • شناسه مشتری: در این بخش باید آیدی مربوط به این سرویس دهنده را که هنگام تنظیم به شما ارائه می شود را انتخاب کنید.
 • سکرت مشتری (Client Secret): در این بخش هم باید سکرت مشتری (Client Secret) که به شما ارائه می شود را وارد کنید.

SMTP دیگر

 اگر قصد استفاده از SMTP دیگر نظیر سرور اختصاصی برای ارسال ایمیل را دارد، این بخش را بایدی تنظیم کنید.

 • SMTP هاست : در این بخش باید SMTP مربوط به هاست یا سرور موردنظر خود را وارد کنید.
 • رمزگذاری : در این بخش باید رمز مربوط به آن سرور را وارد کنید.
 • پورت SMTP : در این بخش باید پورت مربوط به SMTP که روی سرور شما ایجاد شده است را انتخاب کنید.
 • TLS خودکار : در این بخش می توانید مشخص کنید که سرور شما از SSL پشتیبانی می کند یا خیر!
 • احراز هویت : در این بخش می توانید تنظیمات مربوط شناسایی سرور خود را فعال کنید.
 • نام کاربری SMTP : در این بخش باید نام کاربری مربوط به SMTP سرور ایمیل خود را وارد کنید.
 • رمز عبور SMTP : در این بخش باید رمز عبور مربوط به SMTP سرور ایمیل خود را وارد کنید.

در نهایت کافی است تنظیمات انجام شده را ذخیره کنید تا از این به بعد ایمیل شما از طریق سرور مورد نظر ارسال شود.

بخش آزمایش ایمیل :

در این بخش می توانید برای ایمیلی که مربوط به خودتان است، ایمیل تست ارسال کنید تا عملکرد این افزونه را ببینید. البته این تنظیمات پس از تنظیم سرویس دهنده ایمیل مورد نظر شما امکان پذیر است تا بتوانید عملکرد تنظیمات انجام شده را ببینید.

 • ارسال به : در این بخش کافی است ایمیل موردنظر خود را وارد کنید تا ایمیل را در آن دریافت کنید.
 • HTML : در این بخش می توانید مشخص کنید که ایمیل شما به صورت HTML ارسال شود یا خیر! اگر می خواهید ایمیل های شما از HTML پشتیبانی کند، این گزینه را تیک بزنید.

 

ارسال ایمیل تست با پلاگین WP Mail SMTP Pro 

بخش گزارش ایمیل :

این بخش مربوط به خطاهای ارسال ایمیل است! اگر ایمیل های ارسالی شما با مشکل مواجه می شوند، کافی است در این بخش خطاها را مشاهده کنید و سپس به کمک یک متخصصان یا خودتان آن را رفع کنید. معمولاً این خطاها مربوط به ارسال ایمیل از سرور خودتان پیش می آید و کمتر هنگام ارسال ایمیل از طریق سرویس دهنده های ایمیل با خطا مواجه می شوید.

امکان گزارش گیری در افزونه ارسال ایمیل وردپرس WP Mail SMTP Pro

سعی کردیم به بررسی کامل افزونه STMP حرفه ای بپردازیم و نحوه تنظیم آن را بررسی کردیم. اگر سوالی دارید، کافی است به پشتیبان ایمیل بزنید تا پاسخ شما را در مدت زمان کوتاهی بدهد. با خرید افزونه SMT پلاگین WP Mail SMTP Pro از راست چین از پشتیبانب و آپدیت های دائمی محصول برخوردار خواهید شد.

## [3.0.2] – 2021-08-05
### Fixed:
– Fatal PHP error on WP version 5.2 and lower (missing wp_timezone function).

## [3.0.1] – 2021-08-05
### Fixed:
– Email Log and Debug Events Source column detection.

## [3.0.0] – 2021-08-03
### Added:
– Email Reports – Email Log statistics grouped by email subject.
– Weekly Email Summary – email sending statistics sent to your inbox.
– Debug Events – logging all email sending errors and debug events.
– Support for automatic pro plugin updates.
– Quick admin area links.
– New Amazon AWS SES regions: Milan, Cape Town, Bahrain, and GovCloud.
– Email Log: the source of the sent email. Which plugin/theme (or WP Core) sent the email.

### Changed:
– Updated the successful Email Test screen.
– How plugin DB tables are created on WP Multisite installations.
– Included Microsoft 365 in our existing Outlook mailer labels, for easier recognition.
– Updated Action Scheduler library to 3.2.1.

### Fixed:
– Outlook oAuth processing conflicting with other plugins (WP Amelia).
– WP core admin spinner for the dashboard widget.
– Email Log: non-ascii character encoding when link tracking is enabled.
– PHP error when objects implementing `__invoke()` method were used as hook callbacks for admin notices.

## [2.9.1] – 2021-07-05
### Fixed:
– Email Log: mailto links not working correctly when link tracking is enabled.

## [2.9.0] – 2021-06-22
### Added:
– Email Log: store email attachments.
– Email Log: export email logs in EML format.
– Email Log: archive email log table column filters in screen options.
– Email Log: aggregated email log view on Network Admin Email Log page.
– Email Log: resend emails.
– Email Log: open and click tracking.
– Action Scheduler table to the Tools page.
– Dashboard Widget with total emails sent counter (Lite only).

### Changed:
– Notifications design.
– Sodium Compat library loading improved.
– Improved the Zoho Mail OAuth error detection.
– Removed the ability to set dynamic reply-to address for Zoho Mail because they don’t support it.

### Fixed:
– Plugin conflict with plugins that populate $_POST data (Ultimate Addons for Elementor, WishList Member, …).
– Sendinblue WooCommerce Email Marketing plugin conflict admin notice display.
– Email Log: empty email logs caused by sent status verification tasks.
– jQuery deprecated notices.
– Action Scheduler library loading issue.
– Canceled Setup Wizard’s OAuth authorization redirecting to the Setup Wizard when connecting via regular plugin settings.
– Meta DB table not existing error notices on a WP Multisite subsite.

لینک دانلود محصول


بررسی و دانلود افزونه WP Mail SMTP Pro، جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها اورجینال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا