تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت بررسی هنر رفتار با افراد دشوار 2021

دانلود پاورپوینت بررسی هنر رفتار با افراد دشوار 2021

دانلود پاورپوینت بررسی هنر رفتار با افراد دشوار 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت بررسی هنر رفتار با افراد دشوار

 

قسمتی از متن :
چكيده
همه ما هر روز با افراد دشوار سر و کار داريم. گاهي اوقات کافي است در آيينه نگاه کنيم تا يکي از آنها را ببينيم. شما نمي‌توانيد هميشه از افراد مسئله ساز دوري کنيد. شناخت اين افراد و چگونگي برخورد با آنها به شما کمک خواهد کرد تا ارتباطات بهتري داشته باشيد. اين پاور روشهايي را براي شناخت و برقراري ارتباط با افراد دشوار بيان مي کند.
مقدمه
اداره موقعيتهاي دشوار، بخشي از زندگي روزانه ماست. همه ما هرروز با افراد دشوار سر و کار داريم و اين افراد را مي شناسيم. شايد هيچ چيز به اندازه برخورد با اين افراد، خسته کننده و ملال آور نباشد. اين افراد انرژي ما را تحليل مي برند، احساساتمان را تحريک مي کنند، حوصله همه را سر مي برند و ما را در حالتي نامطلوب قرار مي‌دهند. اين رفتارها در محل کار به راحتي مي توانند يک محيط شاد را نابود کنند، کارايي را کاهش دهند و روحيه افراد را پايين آورند. هر يک از ما نيز به نوعي در درون خود شخصيت دشواري را پنهان کرده ايم. گاهي اوقات کافي است در آيينه نگاه کنيم تا آن را بهتر ببينيم. برخي از ما مي‌توانيم اين شخصيت را بخوبي مخفي کنيم اما گاهي در موقعيتهاي رقابتي و شرايط حاد( مثل رانندگي در ترافيک، انجام يک بازي رقابتي و …) آن را نشان مي‌دهيم.
متاسفانه جامعه به ما ياد داده است که بهترين روش رفتار با افراد مسئله سازي که ما را آزار مي دهند، ناديده گرفتن آنهاست. به همين علت از کودکي آموخته ايم با چنين افرادي معاشرت نکنيم. اما ناديده گرفتن اين موقعيتها به ضرر ماست چرا که نحوه برخورد ما با شخصيت دشوار دروني و ديگر افراد بدقلق هنري است که هر فردي از آن اطلاعي ندارد. برخورد مناسب با اين افراد باعث مي شود از فشارهاي عصبي ناشي از رفتارهاي ناشايست ديگران بکاهيم و کار خود را موثرتر و سودمندتر انجام دهيم

فهرست مطالب : 
چکیده
مقدمه
نحوه برخورد با افراد مشکل دار
طرز برخورد با آدم‌های مشکل‌دار
نحوه برخورد با افراد مشکل دار و ناسازگار
انواع اشخاص مسئله ساز و روش برخورد با آنها
زورگو و متخاصم
همیشه شاکی
وسواسی و کمال گرا
افراد یخی
افراد بسته
کم حرف و منفعل
افرادی که می گویند: «کار من نیست».
شایعه پراکن ها
افراد منفی گرا
افراد غیر متعهد
افراد همیشه منتقد
افراد خودخواه
افراد فداکار( قربانی)
افراد خود سرزنش کن
افراد پرحرف
افراد نامنظم
افراد بی مسئولیت
افراد پوست تخم مرغی
افراد ریزنگر
افراد خیلی خوب
نکاتی در برخورد با افراد دشوار

دانلود پاورپوینت بررسی هنر رفتار با افراد دشوار 2021

لینک دانلود محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا