تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت بررسی گیاه در معماری 2021

دانلود پاورپوینت بررسی گیاه در معماری 2021

دانلود پاورپوینت بررسی گیاه در معماری 2021

لینک دانلود محصول

پاورپوینت بررسی گیاه در معماری  ppt در 49 اسلاید تهیه شده که برای دانشجویان معماری بسیار کاربردی می باشد. میتوانید به راحتی این پاورپوینت قابل ویرایش را دانلود کنید. در ادامه بخشی از محتوای این پاورپوینت را به همراه فهرست و تصویر  پیش نمایش اسلایدهای این پاورپوینت برای بررسی شما قرار داده ایم و برای داشتن محتوای کامل می توانید این فایل را خریداری نموده و بلافاصله پس از پرداخت آنلاین به محتوای فایل دسترسی داشته باشید. همچنین یک نسخه از این پاورپوینت به ایمیل شما ارسال خواهد شد تا همیشه به آن دسترسی داشته باشید.

 

 

مقدمه

فضاي سبز برخلاف معنايي که ممکن است در عموم القا کند، تنها مکاني پوشيده از درخت گياه و جدول کشي شده نيست، بلکه نمادي است از تفکرهاي فرهنگي و اجتماعي يک جامعه و حوزه شمول آن نيز، تنها پارک ها را در بر نمي گيرد. کمابيش در تمامي موقعيت هاي طراحي محيط، ترکيب گياهان بيشترين اثر را در شيوه ادراک مکان دارد. گياهان مهم ترين متغيرهاي محيطي در معماري منظر و فضاي سبز به شمار مي روند. وجود و عدم وجود ارتباط بصري منجر به احساس لذت و خوشايندي يا بي تفاوتي و ناخوشايندي مي شود.

 

 

معماری همگون با گیاهان

مشابهت‌ هایی میان دنیای گیاهان و معماری وجود دارد و مطالعه طبیعت، همواره عاملی اساسی در شکل‌ گیری فرم‌ های معماری بوده است. در معماری همگون با ساختارهای گیاهی نه‌ تنها از ساختار گیاهان متفاوت برای حجم خارجی الهام می‌گیرند، بلکه گاهی از هوشمندی گیاهان با هدف ایجاد آسایش زیستی در فضاهای داخلی استفاده می‌ کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با معرفی سه پروژه معماری داخلی معروف سال 2016 این سبک از معماری را بیش تر بشناسید.

 

 

سبک معماری همگون

در این زمینه مطالعات بسیاری بر روی ساختمان‌ های مختلف انجام شده است، اما تمام مطالعات، مربوط به استفاده از ساختار گیاهان در حجم خارجی است. کتاب معماری همگون با ساختارهای گیاهی، نوشته پاتریشیا پرز هم‌ اکنون در ایران ترجمه و به چاپ رسیده است، ولی همان‌ طور که پیش‌ تر اشاره کردم تمام بررسی‌ ها بر روی معماری بناها متمرکز است و چیزی از کاربرد این سبک در معماری داخلی سخن نگفته است.

 

 

فهرست

مقدمه

معماری همگون با گیاهان

معماری همگون سبکی ناشناخته در معماری داخلی!

گیاهان هوشمند هستند!

بوتیک آکولا

خانه کیوماچی

خانه سبز خیال‌ انگیز

تاثیر گیاهان در معماری

بررسی نقش گیاهان آپارتمانی

نقش گياهان در طراحي

عناصر طراحي بصري

خط

فرم

رنگ

بافت

کاربرد گیاهان در معماری

عناصر معماری

تقسیم فضا

ایجاد حفاظ یا آلاچیق

ایجاد و کنترل محوطه خصوصی

 

 

عنوان: پاورپوینت بررسی گیاه در معماری

فرمت: pptx

تعداد صفحات: 49 اسلاید

تصویر پیش نمایش اسلایدهای پاورپوینت

 

پاورپوینت بررسی گیاه در معماری

دانلود پاورپوینت بررسی گیاه در معماری 2021

لینک دانلود محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا