تحقیق و پروژه

دانلود پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ 2021

دانلود پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ 2021

لینک دانلود محصول

این فایل شامل تحلیل دو نمونه موردی مهدکودک با عنوان های  مهدکودک Förskolanسوئد و مهدکودک مدرن جیدینگ در قالب پاورپوینت و دارای 33 اسلاید قابل ویرایش می باشد.این فایل مناسب رشته معماری تهیه شده است . این فایل به گونه ای تنظیم شده ؛ که  می توان قالب آن را به دلخواه تغییر داد. از این رو در ادامه ابتدا فهرست مطالب ؛ سپس مختصری از متن ودر پایان پیش نمایشی از اسلایدهای این پاورپوینت قرار داده شده است. برای درک بهتر مطالب نیز از خطوط گرافیکی استفاده شده است.

پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ

 33 اسلاید

قابل ویرایش

شامل:

نمونه اول مهدکودک Förskolanسوئد

گروه طراحی

موقعیت

ویژگی بنا مهدکودک Förskolanسوئد

پلان مهدکودک Förskolanسوئد

و..

مختصری از متن نمونه اول :

مهدکودک Förskolan واقع در سوئد توسط گروه معماری Rotstein Arkitekter طراحی شده است . در طراحی داخلی این پروژه تلاش شده از رنگ های شاد استفاده کرد. یکی از شاخص های بارز این پروژه بکارگیری رنگ های شاد در طراحی آن است. رنگ در طراحی مهد کودک می تواند فاکتور ضروری و مناسبی باشد و یکی از راه های استفاده از رنگ، رنگی کردن بخش های مختلف است.  این تنها یک ایده است. در فضاهای مختلف می توان رنگ را به بازی گرفت. مانند باکس های رنگی در این مهدکودک که در بخش های مختلف آن اجرا شده است.

 

نمونه موردی دوم:

مهدکودک مدرن جیدینگ

گروه طراحی مهدکودک مدرن جیدینگ

مساحت

موقعیت 

معرفی پروژه مهدکودک مدرن جیدینگ

ایده طراحی مهدکودک مدرن جیدینگ

بررسی حجم

فضای داخلی  مهدکودک مدرن جیدینگ

نما مهدکودک

پلان طبقات مهدکودک مدرن جیدینگ

نما

مقطع

و…

مختصری از متن:

از آن جا که مهدکودک جیدینگ در عرصه ی گسترده ای در حومه شمالی شانگهای واقع شده است؛ موضعی متفاوت برای طراحی مهدکودک انتخاب شده است. طبقات متنوع و متفاوت ساختمان مهدکودک ماهیت بنا را پویا نشان داده است. ایده طراحی مهدکودک همچنین فضاهای غار مانند جذابی برای فعالیت های فضای بیرون خلق کرده مکانی که سطوح تغییر پیدا کرده است. حیاط ها به صورت عمودی به جای الگوی افقی سنتی طراحی و فضاهای باز حیاط ها و فعالیت های کودکان به عنوان بخشی از نما سازماندهی شده است.
تناوب سطوح متفاوت فضای داخلی مهدکودک را نیز احیا کرده است. دهلیز با رمپ به عنوان مهم ترین ارتباط ترافیکی، تجربه ای خاص و فراتر از زندگی روزمره، مهدکودکی جالب و پر از تخیل فراهم کرده است. همچنین ابهام فضا امکانات بیشتری برای استفاده از مهدکودک فراهم کرده است. دهلیز مهدکودک به شکل گیری تجربه فضایی عاطفی و سرگرم کننده کمک کرده که فراتر از تجربه روزمره است. در جوار عملکرد رفت و آمد کودکان در فضا، مبهم بودن و عدم قطعیت است که خلق امکانات و تسهیلات را درکاربری  فضایی فراهم کرده است.

 

 

عنوان  : پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ

فرمت : ppt

تعداد صفحات : 33

پیش نمایش تمام صفحات پاورپوینت

دانلود پاورپوینت تحلیل مهدکودک Förskolanسوئد- تحلیل مهدکودک مدرن جیدینگ 2021

لینک دانلود محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا