فرهنگ و هنر

فیلم جی – آثار داستانی معروفی که در ابتدا منفور بودند (2021)

فیلم جی – آثار داستانی معروفی که در ابتدا منفور بودند (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2808d4441967c54b4c913a5fbf4a6e54efd6074b_1618735083.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار یاهاما مدل C70

گیتار یاهاما مدل C70
گیتار یاهاما مدل C70
۷۹۹,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/114157606.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک مدل NE2

گیتار کلاسیک مدل NE2
گیتار کلاسیک مدل NE2
۸۷۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/66c024b7bccfa57700bc78419f32192909b066d1_1626293558.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار افرا مدل F4 کد CA

گیتار افرا مدل F4 کد CA
گیتار افرا مدل F4 کد CA
۲,۱۰۰,۰۰۰
٪۲۵
۱,۵۷۵,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/237746.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
۲۱۰۰۰۰۰۰
٪۲۵
۵۸.۱میلیونتومان

پیانو دیجیتال مدل رولی S5088

۲۰,۲۰۰,۰۰۰
٪۸
۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پیانو دیجیتال یاماها مدل P-125

۲۰۲۰۰۰۰۰۰
٪۸
۵۰.۱۸میلیونتومان

روزنامه خراسان – یاسمین مشرف: به نظر می‌رسد اغلب آثار بزرگ قبل از این که به محبوبیت برسند، مورد نفرت و انزجار واقع شده اند. به عنوان مثال فیلم‌های خوبی مثل «جادوگر شهر اوز» و «چه زندگی شگفت انگیزی» در ابتدا به شدت مورد انتقاد منتقدان قرار داشتند. حتی تابلوی «قضاوت نهایی» اثر مشهور میکل آنژ هم ابتدا اثری جلف و نامناسب برای نقش شدن در کلیسا تشخیص داده شد. همین اتفاق درخصوص کار‌های بزرگ ادبی نیز رخ داده است؛ بسیاری از آثار شخصیت‌های بزرگ و محبوب دنیای ادبیات در اوایل انتشارشان نه تنها از آن‌ها استقبال نشد بلکه کاملا با شکست مواجه شدند. در ادامه با چند مورد از این آثار ادبی آشنا می‌شوید.

ناتور دشت

«بسیار عامیانه، قابل پیش بینی و خسته کننده» توصیفاتی بود که ابتدا درباره رمان «ناتور دشت» اثر دیوید سالینجر نویسنده آمریکایی به کار می‌رفت. نفرت از این کتاب به حدی بود که کسانی که از خواندن آن لذت می‌بردند هم جرئت نمی‌کردند نامشان را در کنار دیدگاه شان ذکر کنند. این رمان هم اکنون به عنوان یک شاهکار ادبی و یکی از مهم‌ترین رمان‌های قرن بیستم شناخته می‌شود.


سالار مگس‌ها

نفرت‌انگیز‌های دوست‌داشتنی

«سالار مگس‌ها» از مشهورترین آثار ویلیام گلدینگ، برنده جایزه ادبی نوبل، به دلیل آن چه «خشونت افراطی» در محتوای کتاب عنوان می‌شد، برای چاپ با مشکلات زیادی مواجه شد. فروش اولیه بسیار پایین رمان، باعث شد کتاب بلافاصله از چاپ خارج شود. دهه‌ها بعد رمان ارباب مگس‌ها تجدید چاپ شد و جالب این که سریال «لاست» نیز از آن اقتباس شده است.


ارباب حلقه‌ها

نفرت‌انگیز‌های دوست‌داشتنی

با این که منتقدان، رمان «ارباب حلقه ها» اثر جی. آر. آر. تالکین نویسنده انگلیسی را در روزنامه‌ها از جمله «نیویورک تایمز» به «بلندنظری» بسیار زیاد متهم کردند و منتقدان دیگری آن را در نشریه «نیو ریپابلیک» ضعیف و کم رنگ خواندند، این رمان در نهایت توانست خودش را در فهرست مشهورترین و تأثیرگذارترین کتاب‌های ادبیات قرن بیست و یکم به ثبت برساند.


خوشه‌های خشم

نفرت‌انگیز‌های دوست‌داشتنی

انجمن کشاورزان متحد کالیفرنیا، رمان «خوشه‌های خشم» را دروغ و پروپاگاندای کمونیستی خواند. اشتاین‌بک نویسنده آمریکایی کتاب چندین بار تهدید به مرگ شد و کتابخانه‌های زیادی این کتاب را ممنوع کردند. حتی نسخه‌هایی از آن در شهر‌های سراسر آمریکا سوزانده شد. با این حال این کتاب، در همان سال به پرفروش‌ترین کتاب سال آمریکا تبدیل شد و در کمتر از یک سال به چاپ یازدهم رسید.


بلندی‌های بادگیر

نفرت‌انگیز‌های دوست‌داشتنی

منتقدان معاصر امیلی برونته نویسنده انگلیسی «بلندی‌های بادگیر»، پس از انتشار اولیه کتاب، آن را خشک و ملال آور توصیف کردند و برخی نیز تا آن جا پیش رفتند که پیشنهاد کردند کتاب سوزانده شود، اما این رمان در نهایت جایگاه ویژه‌ای در ادبیات کلاسیک جهان یافت. بلندی‌های بادگیر دوازدهمین رمان برتر جهان از دید سایت بی‌بی‌سی و ششمین شاهکار ادبی دنیا از دید روزنامه گاردین است.


موبی دیک

نفرت‌انگیز‌های دوست‌داشتنی

منتقدان، این اثر هرمان ملویل نویسنده آمریکایی را یک «فاجعه» خواندند و در اوایل انتشار کتاب، آن را «نامناسب برای نشر عمومی» دانستند. کتاب تا زمان مرگ نویسنده آن در سال ۱۸۹۱ یک شکست تجاری بود، اما در قرن بیستم به عنوان یکی از بهترین رمان‌های آمریکایی شهرت یافت. ویلیام فاکنر اعتراف می‌کند آرزویش این بوده که این کتاب نوشته او می‌بود!


اولیس

نفرت‌انگیز‌های دوست‌داشتنی

«اولیس» به دلیل توصیف بی‌پروای روابط شخصیت‌های داستان با شکایات، احکام قضایی و در نهایت ممنوعیت مواجه شد. چاپ کتاب اولیس، حتی قبل از آن که جیمز جویس، نویسنده ایرلندی، نوشتن آن را به پایان ببرد، در ایالت نیویورک و احتمالاً سراسر آمریکا هم ممنوع شد. این کتاب هم اکنون از شاهکار‌های ادبیات مدرن به شمار می‌آید و در صدر صد رمان برتر به انتخاب کتابخانه مدرن قرار دارد.

منبع: amreading

کیبورد یاماها مدل PSR-F51

۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان

کیبورد مدل PN37-2020

۱۰.۵میلیونتومان

کیبورد مدلی مدل M15

۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان

کیبورد رولند مدل EA-7

۰۸.۱میلیونتومان

ویولن مدل باخ کد 1

۱,۸۰۰,۰۰۰
٪۱۶
۱,۵۱۰,۰۰۰ تومان

ویولن آکوستیک کارل هافنر مدل AS-180-V

۱۸۰۰۰۰۰۰
٪۱۶
۵۱.۱میلیونتومان
فیلم جی – آثار داستانی معروفی که در ابتدا منفور بودند (2021)

گیرنده دیجیتال مدل Hybrid tv

۲,۰۹۹,۷۰۰
٪۲
۲,۰۵۱,۷۰۰ تومان

گیرنده دیجیتال دنای مدل STB962T2

۲۰۹۹۷۰۰۰
٪۲
۰۵.۲میلیونتومان

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا