فرهنگ و هنر

فیلم جی – تابستان داغ تئاتر تهران با ۱۵ نمایش جدید (2021)

فیلم جی – تابستان داغ تئاتر تهران با ۱۵ نمایش جدید (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2808d4441967c54b4c913a5fbf4a6e54efd6074b_1618735083.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار یاهاما مدل C70

گیتار یاهاما مدل C70
گیتار یاهاما مدل C70
۸۰۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/114157606.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک مدل NE2

گیتار کلاسیک مدل NE2
گیتار کلاسیک مدل NE2
۸۶۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/66c024b7bccfa57700bc78419f32192909b066d1_1626293558.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار افرا مدل F4 کد CA

گیتار افرا مدل F4 کد CA
گیتار افرا مدل F4 کد CA
۲,۱۰۰,۰۰۰
٪۲۵
۱,۵۷۵,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/237746.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
۲۱۰۰۰۰۰۰
٪۲۵
۵۸.۱میلیونتومان

پیانو دیجیتال مدل رولی S5088

۲۰,۲۰۰,۰۰۰
٪۷
۱۸,۷۰۰,۰۰۰ تومان

پیانو دیجیتال یاماها مدل P-125

۲۰۲۰۰۰۰۰۰
٪۷
۷۰.۱۸میلیونتومان

روزنامه همشهری – فهیمه پناه‌آذر: تماشاخانه‌های تهران بعد از پایان ماه رمضان و تعطیلات عید فطر میزبان نمایش‌های جدید می‌شوند. چهره‌های تئاتری و سینمایی در اجرا‌های نخستین ماه تابستان می‌تواند برای تماشاگران جزو اولویت‌های انتخاب نمایش‌ها باشد. رضا کیانیان، محسن تنابنده، امین تارخ، بابک حمیدیان، طناز طباطبایی، مینا ساداتی، میترا حجار و. بازیگرانی هستند که روی صحنه می‌روند.

جنایات و مکافات در تالار وحدت

تابستان داغ تئاتر تهران

از هفته آخر خرداد رضا ثروتی «جنایات و مکافات» را در تالار وحدت روی صحنه می‌برد. در این نمایش بابک حمیدیان، آتیلا پسیانی، طناز طباطبایی، مهدی سلطانی، مینا ساداتی، پیام دهکردی و… بازی می‌کنند.


رضا کیانیان بعد از حرفه‌ای

تابستان داغ تئاتر تهران

رضا کیانیان بعد از ۳ سال بار دیگر روی صحنه می‌رود. کیانیان سال ۹۵ نمایش «حرفه‌ای» را در سالن پالیز کارگردانی و بازی کرده و حالا در کنار الهام کردا، ستاره پسیانی، بهرام افشاری و… در «بداهه» آروند دشت‌آرای بازی می‌کند. این نمایش هفته آخر خرداد‌ماه در سالن شماره ۲ شهرزاد اجرای خود را آغاز می‌کند.


مولن‌روژ با تنابنده و مهرانفر

تابستان داغ تئاتر تهران

حسین پارسایی که پیش از این اجرای ۲ نمایش موزیکال و پربازیگر «اولیور توئیست» و «بینوایان» را در تالار وحدت و سالن رویال هتل اسپیناس روی صحنه داشت، این بار قرار است «مولن‌روژ» را کارگردانی کند و این نمایش را تابستان سال جاری روی صحنه ببرد. «مولن‌روژ» نوشته آرش عباسی مضمونی اجتماعی با دو پرسوناژ دارد و محسن تنابنده و احمد مهرانفر در این نمایش بازی می‌کنند. مهرانفر دومین همکاری مشترک خود در صحنه تئاتر را بعد از شوایک با محسن تنابنده در «مولن‌روژ» به نمایش خواهد گذاشت.


پانته‌آ بهرام و پژمان جمشیدی در مادر

تابستان داغ تئاتر تهران

علی احمدی هم به تهیه‌کنندگی پدرش خسرو احمدی قرار است نمایش «مادر» را روی صحنه بیاورد. در این نمایش که در تماشاخانه ایرانشهر اجرا خواهد شد، پانته‌آ بهرام و پژمان جمشیدی بازی می‌کنند. پژمان جمشیدی سال گذشته در نمایش «آنسوی آینه» علی سرابی روی صحنه رفت.


امین تارخ در مارلون براندو

تابستان داغ تئاتر تهران

امین تارخ بعد از سال‌ها دوری از صحنه به‌زودی در نمایش «مارلون براندو» بازی می‌کند. «مارلون براندو» از دیگر نمایش‌هایی است که به کارگردانی مهران رنجبر قرار است در تماشاخانه سپند روی صحنه برود. میترا حجار که سال گذشته در نمایش «آهسته با گل سرخ» هادی مرزبان بازی کرده بود، امسال در «مختلف‌الاضلاع» در کنار نادر فلاح بازی می‌کند. این نمایش را نادر فلاح کارگردانی کرده و از هفته آخر خرداد‌ماه در سالن شماره ۲ سپند روی صحنه خواهد رفت.


حضور پررنگ بازیگران زن

تابستان داغ تئاتر تهران

لادن مستوفی که ۲ سال پیش در «یک دقیقه و سیزده ثانیه» شهرام گیل‌آبادی روی صحنه رفت، تابستان امسال با «دروغ» آریان رضایی به صحنه تئاتر بر می‌گردد. مستوفی در این نمایش در کنار افشین هاشمی بازی می‌کند. افشین هاشمی هم‌اکنون در نمایش «هملت، شاهزاده اندوه» به کارگردانی محمد عاقبتی بازی می‌کند.

شهرام گیل‌آبادی هم با بازی الهام پاوه‌نژاد، سیما تیرانداز، ژاله صامتی نمایش «عاشقانه‌های خیابان» را بعد از «یک دقیقه و سیزده ثانیه» با موضوع زنان دستفروش در تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌برد.


حسین کیانی با میرغضب در سنگلج

تابستان داغ تئاتر تهران

با نهایی شدن گروه بازیگران، حسین کیانی «چشم به راه میرغضب» را بعد از ماه رمضان به تماشاخانه سنگلج می‌آورد. کیانی ۳ سال پیش، نمایش «تیاتر سعدی» و «تابستان سی و دو» را روی صحنه آورد. علی سلیمانی، وحید نفر، مجید رحمتی و سیروس همتی ازجمله بازیگران این نمایش هستند.


بازیگرانی که کارگردانی می‌کنند

تابستان داغ تئاتر تهران

سالن‌های دولتی و خصوصی پایتخت بعد از تعطیلات عید فطر، علاوه بر میزبانی چهره‌های شناخته شده، میزبان نمایش‌های دیگری هم هستند، نمایش‌هایی با کارگردانی و متن‌های متفاوت که نمی‌توان از تماشای آن‌ها گذشت. در میان این نمایش‌ها نام بازیگرانی دیده می‌شود که کارگردانی آثار نمایشی را برعهده دارند.

«مرگ خنده‌دار یک دوچرخه‌سوار استقامت» را سیدجواد موسوی کارگردانی کرده و این نمایش قرار است از هفته آخر خرداد‌ماه در سالن شماره ۲ تماشاخانه سپند ساعت ۲۰:۴۵ اجرا شود. این تماشاخانه ساعت ۱۹:۱۵ بعد از ماه رمضان میزبان نمایشی از سیدمحمد مساوات می‌شود؛ نمایش «قصه ظهر جمعه» که نسیم ادبی آن را کارگردانی کرده است.

اشکان خطیبی، این بار نمایش «نفرین قحطی‌زدگان» را برای اجرا در ایرانشهر آماده می‌کند. متنی از سام شپارد که خطیبی آن را ترجمه کرده و به‌زودی در سالن سمندریان اجرا می‌شود.

عمارت نوفل شاتو هم در نخستین ماه تابستان، میزبان «کرونوس» علی صفری خواهد بود. این نمایش بعد از پایان ماه رمضان هر شب ساعت ۱۹ روی صحنه می‌رود. «ماجرای عجیب سگی در شب» از دیگر نمایش‌هایی است که اجرایش در نوفل‌شاتو آغاز می‌شود. این نمایش را افسانه کمالی هر شب روی صحنه می‌برد.


دوباره سیزیف و آبی مایل به‌صورتی

تابستان داغ تئاتر تهران

تئاتر مستقل و تماشاخانه سپند در نخستین ماه تابستان میزبان ۲ اجرای پرمخاطب هستند، ساناز بیان هم بار دیگر نمایش «آبی مایل به‌صورتی» را روی صحنه می‌آورد، این نمایش بعد از پایان ماه رمضان در سالن شماره یک سپند ساعت ۲۱ روی صحنه می‌رود. «سیزیف» به کارگردانی محمد برهمنی و تهیه‌کنندگی نوید محمدزاده که اجرای موفقی در ایرانشهر داشت، این بار در تئاتر مستقل اجرای خود را آغاز می‌کند. این نمایش یک ساعت و نیمه هر شب ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.

کیبورد یاماها مدل PSR-F51

۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان

کیبورد مدل PN37-2020

۱۰.۵میلیونتومان

کیبورد رولند مدل EA-7

۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان

کیبورد مدلی مدل M15

۰۸.۱میلیونتومان

ویولن مدل باخ کد 1

۱,۸۰۰,۰۰۰
٪۱۸
۱,۴۸۰,۰۰۰ تومان

ویولن آکوستیک کارل هافنر مدل AS-180-V

۱۸۰۰۰۰۰۰
٪۱۸
۴۸.۱میلیونتومان
فیلم جی – تابستان داغ تئاتر تهران با ۱۵ نمایش جدید (2021)

گیرنده دیجیتال استارست مدل SR-T8800 HD T2

۳۴۸,۰۰۰
٪۱۵
۲۹۵,۰۰۰ تومان

گیرنده دیجیتال مدل Hybrid tv

۲,۰۹۹,۷۰۰
٪۳
۲,۰۳۵,۷۰۰ تومان

گیرنده دیجیتال دنای مدل STB962T2

۲۰۹۹۷۰۰۰
٪۳
۰۴.۲میلیونتومان

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا