بررسی لوازم جانبی

فیلم جی – دانلود 8 نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید | چگونه سایز عکس را تغییر دهیم؟ (2021)

فیلم جی – دانلود 8 نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید | چگونه سایز عکس را تغییر دهیم؟ (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/3eda0d7810512a0384a57583a922e944e3bfb5cc_1622104855.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کابل تبدیل USB به USB-C لیتو مدل LD-19 طول 1 متر

کابل تبدیل USB به USB-C لیتو مدل LD-19 طول 1 متر
کابل تبدیل USB به USB-C لیتو مدل LD-19 طول 1 متر
۱۹۹,۰۰۰
٪۵۰
۹۹,۵۰۰ تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/d71b54a1be45c3ce33b679c43ce22a7cfb34a64c_1622104739.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کابل تبدیل USB به Micro-USB لیتو مدل LD-19 طول 1 متر

کابل تبدیل USB به Micro-USB لیتو مدل LD-19 طول 1 متر
کابل تبدیل USB به Micro-USB لیتو مدل LD-19 طول 1 متر
۱۹۹,۰۰۰
٪۵۰
۹۹,۵۰۰ تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/cdb0b38f22268fe432b7527b9f08c828ee632930_1629545508.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کابل تبدیل USB به لایتنینگ/USB-C/microUSB بیبوشی مدل K111 طول 0.1 متر

کابل تبدیل USB به لایتنینگ/USB-C/microUSB بیبوشی مدل K111 طول 0.1 متر
کابل تبدیل USB به لایتنینگ/USB-C/microUSB بیبوشی مدل K111 طول 0.1 متر
۱۹۵,۰۰۰
٪۵۳
۹۱,۶۵۰ تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/9d2e069080ebee460e383204be9aa777d145f1eb_1622104582.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کابل تبدیل USB به Lightning لیتو مدل LD-19 طول 1 متر

کابل تبدیل USB به Lightning لیتو مدل LD-19 طول 1 متر
کابل تبدیل USB به Lightning لیتو مدل LD-19 طول 1 متر
۱۹۹,۰۰۰
٪۵۰
۹۹,۵۰۰ تومان
blank

هدفون بیبوشی مدل H5

۱۵۹,۰۰۰
٪۱۹
۱۲۹,۵۰۰ تومان
blank

هندزفری بیبوشی مدل M06

۳۴۰,۰۰۰
٪۵۰
۱۷۰,۰۰۰ تومان
blank

هندزفری لیتانگ مدل LT-EJ-19

۱۹۹,۰۰۰
٪۵۰
۹۹,۵۰۰ تومان
blank

هندزفری بیبوشی مدل M20

۲۷۰,۰۰۰
٪۵۲
۱۲۹,۵۰۰ تومان

برای کوچک کردن عکس در گوشی باید از برنامه تغییر سایز عکس اندرویدی استفاده کنید. اپلیکیشن‌های متعددی در اینترنت وجود دارند که ما بهترین برنامه‌ها را به شما معرفی می‌کنیم. با نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید به راحتی آب خوردن، سایز عکس‌هایتان را عوض کنید و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

عکس‌هایی را که با گوشی موبایل می‌گیرید معمولا بیشتر از 1000 پیکسل هستند. بنابراین برای استفاده از عکس‌ها در اینستاگرام، واتساپ یا فیسبوک، باید سایز آن‌ها را به طور دستی تغییر دهید. البته جدا از شبکه‌های اجتماعی مجازی، دلایل بسیار دیگری برای تغییر سایز عکس وجود دارد. معمولا دو نوع نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید وجود دارد. یک نوع که سایز طول و عرضی عکس حفظ می‌شود و فقط سایز فایل کوچکتر می‌شود و در نوع دیگر واقعا سایز عکس را تغییر می‌دهیم تا عکس در شبکه‌های مجازی جا شود.

8 نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید + لینک دانلود

در ادامه فهرستی از بهترین اپلیکیشن‌های تغییر سایز عکس را بررسی خواهیم کرد.

1. نرم افزار  Photo Resizer HD

نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید Photo Resizer HD یکی از بهترین اپلیکیشن‌های تغییر سایز در فهرست ماست. این برنامه به دو صورت عمل می‌کند: حالت اول تغییر اندازه عکس‌ها به صورت گروهی به کمک گزینه Batch، حالت دوم تغییر سایز عکس به روش نرمال یا تکی. پیش از بهینه کردن سایز تصاویر، می‌توانید تنظیم کنید که اپلیکیشن PRH عکس‌های تغییر یافته را در فولدر دیگری (که خودتان انتخاب می‌کنید) ذخیره کند و عکس‌های قبلی را حذف کند.

PRH به کاربران اجازه می‌دهد فرمت و کیفیت عکس‌های تغییر سایز داده شده را خودشان انتخاب کنند تا بدین ترتیب کیفیت اصلی عکس حفظ شود. یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه این است که به کاربر اجازه می‌دهد تغییرات دیگری را هم روی عکس پیاده کند؛ از جمله بریدن عکس، چرخاندن عکس و وارونه کردن آن.

دانلود اپلیکیشن Photo Resizer HD برای اندروید

2. برنامه کوچک کردن عکس Codenia Image Size

کوچک کردن عکس / نرم افزار تغییر سایز عکس برای اندروید / برنامه تغییر سایز عکس

اپلیکیشن Image Size یک نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید کاربردی و موثر است. کار با آن نسبتا آسان است و به راحتی می‌توانید عکس‌ها را از آن باز کنید و سایز مورد نظرتان را وارد کنید. اگر هم بخواهید عکس را برش دهید، آن را خیلی راحت به نسبت‌های عرض و طول مناسب برش دهید.

یکی از ویژگی‌های این برنامه تنظیم پیش‌فرض برنامه روی حالت ذخیره‌سازی عکس با کیفیت JPEG است. اپلیکیشن Image Size اساسا سه روش اصلی تغییر سایز عکس را انجام می‌دهد.

نسخه رایگان این برنامه تبلیغات دارد. اما با پرداخت تنها 4.99 دلار به عنوان حق عضویت، می‌توانید این تبلیغات را حذف کنید.

مراحل تغییر سایز عکس به شرح زیر است:

  1. عکس را روی برنامه باز کنید یا یک عکس بگیرید.
  2. سایز مورد نظرتان را وارد کنید.
  3. با حرکت انگشت روی صفحه گوشی، عکس را برش دهید.
  4. طبق نیازتان عکس را ذخیره کنید، پرینت کنید، ارسال کنید یا به اشتراک بگذارید.

دانلود اپلیکیشن Image Size برای اندروید

3. نرم افزار تغییر سایز عکس No Crop Pic

کوچک کردن عکس / تغییر سایز عکس در گوشی

از برش عکس‌هایتان در اینستاگرام خسته شدید؟ دوست دارید عکس‌هایتان را کامل به اشتراک بگذارید؟ نرم افزار کوچک کردن عکس No Crop Pic این کار را برایتان انجام می‌دهد. NO crop اپلیکیشینی کاملا مناسب پست گذاشتن در اینستاگرام است؛ چون این برنامه بدون آنکه بخواهد عکس را برش دهد، آن را مناسب اینستاگرام تغییر سایز می‌دهد.

حدود 400 اسمایلی و 30 فیلتر و افکت دارد که برای جذاب‌تر کردن عکس‌ها می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. همچنین بیش از 150 طرح بک گراند دارد. با NCP خیلی راحت عکس‌ها را برش دهید (در صورت تمایل)، بچرخانید و سایزشان را عوض کنید.

یکی از ویژگی‌های جذاب این برنامه این است که می‌توانید برای پشت زمینه عکس اصلی از تصاویر به صورت آلبومی استفاده کنید. این اپلیکیشن همچنین ابزار نوشتن متن هم با فونت و سایزهای مختلف برای جالب کردن متن دارد. حالا با خیال راحت عکستان را بدون بریدن قسمت‌های زیبا در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و غیره به اشتراک بگذارید.

دانلود برنامه No Crop Pic برای اندروید

4. برنامه تغییر سایز عکس Square Pic

می‌خواهید تصویری روی اینستاگرام یا فیسبوک آپلود کنید بدون اینکه آن را برش دهید؟ نرم افزار کوچک کردن عکس Square Pic یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها در این مورد است. این برنامه عکس‌ها را به صورت مربعی درمی‌آورد که کاملا مناسب پست گذاشتن در اینستاگرام و فیسبوک است.

با این برنامه می‌توانید حاشیه عکس را مات کنید یا پیش زمینه‌ای سیاه یا رنگ‌های دیگر برای عکستان انتخاب کنید. می‌توانید برای تصاویرتان Layout انتخاب کنید و چند عکس را با هم در یک قاب قرار دهید. علاوه بر حدود 20 فیلتر مختلف یکی دیگر از ویژگی‌های کاربردی آن، اضافه کردن ایموجی و استیکر به تصاویر است. همین حالا این برنامه را دانلود کنید و از عکس گذاشتن در اینستاگرام و فیسبوک لذت ببرید.

دانلود برنامه Square Pic برای اندروید

5. نرم افزار کوچک کردن عکس Resize Me Pro

کوچک کردن عکس

بررسی‌ها نشان می‌دهد که چقدر تصویر مناسب و باکیفیت می‌تواند به کسب و کار مشاغل اینترنتی کمک کند و برعکس یک عکس نامناسب می‌تواند فروش را نابود کند. برای همین است که اغلب شرکت‌ها تصاویر باکیفیت و زیبایی می‌سازند که سایزش برای سایت‌ و پلت فرم شبکه‌های اجتماعیشان کاملا متناسب است. اگر هنوز برنامه تغییر سایز عکس اندروید مناسبی پیدا نکرده‌اید، یک بار برنامه Resize Me Pro را امتحان کنید.

کار با این اپلیکیشن آسان است. به راحتی می‌توانید عکس را بچرخانید، برش دهید و سایزش را هم تغییر دهید تا عکس جذابتری درست کنید. تصاویر ادیت شده را می‌توان با دو فرمت JPEG و PNG ذخیره کرد و بعد از تغییر سایز، می‌توانید فایل اصلی را هم نگه دارید.

می‌توانید زاویه عکس‌ها را تغییر دهید یا آن‌ها را برش دهید. یکی از ویژگی‌های جالب این برنامه، این است که با ویرایش عکس، GPS اولیه آن تغیر نمی‌کند. ضمن اینکه فایل اصلی هم دست نخورده باقی می‌ماند.

این نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید دو نسخه رایگان و اشتراکی دارد. با نسخه اشتراکی و پرداخت مبلغ اندکی می‌توانید چند عکس را به طور هم زمان تغییر سایز بدهید و به آن واترمارک اضافه کنید.

دانلود برنامه Resize Me Pro برای اندروید

6. برنامه تغییر سایز عکس Lit Photo

کوچک کردن عکس

نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید Lit Photo یکی دیگر از بهترین برنامه‌های تغییر سایز و تغییر اندازه تصاویر است. این برنامه هر دو کار را به طور تحسین‌برانگیزی انجام می‌دهد. علاوه بر این، می‌توان چند عکس را به طور همزمان تغییر حجم داد. چند حقه کوچک ویرایش عکس هم دارد که می‌توانید با آن‌ها عکس جذابتری داشته باشید.

این اپلیکیشن فایل اصلی را خراب نمی‌کند. بنابراین اگر بعدا به فایل اصلی نیاز داشته باشید، بدون هیچ تغییری در گوشی باقی می‌ماند. از ویژگی‌های دیگر این برنامه می‌توان از قیمت ارزان (رایگان تا 1.99 دلار)، کارآمدی و کاربرد آسان آن نام برد.

یکی دیگر از ویژگی‌های این برنامه وجود چند نسبت تصویری است؛ یعنی اگر بخواهید عکس را برش دهید، خود اپلیکیشن چند نسبت پیشنهاد می‌دهد تا نسبت مناسب بین عرض و طول به خوبی حفظ شود. برنامه Lit Photo از تکنیک‌های فشرده‌سازی استفاده می‌کند تا حجم عکس را کم کند بدون اینکه به کیفیت عکس لطمه‌ای وارد شود.

دانلود برنامه Lit Photo برای اندروید

7. نرم افزار تغییر سایز عکس Z Mobile photo resizer

کوچک کردن عکس / تغییر سایز عکس در موبایل

نرم افزار کوچک کردن عکس Z از هر دو فرمت JPEG و PNG پشتیبانی می‌کند. روش‌های بسیاری برای تغییر سایز تصاویر دارد. برای مثال، می‌توانید به طور دقیق، تعداد پیکسل‌ها، درصد (مثلا 20 درصد کوچک کردن عکس) یا نسبت مناسب بین طول و عرض را انتخاب کنید و عکس را متناسب با سایزهای فیس بوک، توییتر، رددیت، پینترست، تامبلر، اینستاگرام یا هر برنامه شبکه اجتماعی دیگر تغییر سایز بدهید یا آن را فشرده کنید.

وقتی پای تغییر سایز عکس در میان باشد، معمولا می‌خواهید کیفیت عکس دست نخورد. بنابراین می‌توانید با تعیین دقیق تعداد پیکسل‌ها، سایز را تغییر دهید و عکسی با بهترین کیفیت داشته باشید. بنابراین با این برنامه تغییر سایز عکس اندروید می‌توانید رزولوشن عکستان را خودتان تعیین کنید. البته خود برنامه هم بیشترین رزولوشن‌های مورد استفاده و رایج را پیشنهاد می‌دهد.

یکی از مشکلات دنیای فناوری این روزها، ارسال عکس با ایمیل است. چون معمولا ایمیل اجازه نمی‌دهد بیشتر از یک حجم مشخصی عکس آپلود کنید. در این مواقع به برنامه‌ای نیاز دارید که این کار را برایتان انجام دهد. با اپلیکیشن تغییر سایز Z عکس‌های مورد نظرتان را انتخاب کنید و به صورت Batch (دسته‌ای) آن‌ها را متناسب با حجم مجاز ایمیل فشرده کنید.

دانلود برنامه Z برای اندروید

8. برنامه تغییر سایز عکس Compress Image Size

اگر به دنبال برنامه کم حجمی هستید که بتواند بدون زشت یا احمقانه کردن عکس‌ها، فقط سایزشان را کاهش بدهد، نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید Compress Image Size را امتحان کنید. این برنامه از حالت Batch (فشرده‌سازی همزمان چند عکس) پشتیبانی نمی‌کند.

کاربرد اصلی این برنامه تغییر دقیق سایز عکس به اندازه مورد نظر است. بنابراین خیلی انتظار نداشته باشید وضوح و کیفیت تغییری نکند. تصاویر را از حجم mb به kb تغییر می‌دهد و عکس‌ها را با فرمت JPEG/ JPG ذخیره می‌کند.

دانلود برنامه CIS برای اندروید

جمع بندی

در این مقاله 8 مورد از بهترین و کاربردی‌ترین برنامه‌های کوچک کردن عکس برای گوشی یا تبلت‌های اندرویدی را برای شما آماده کردیم و توضیح مختصری از هرکدام آوردیم. امیدواریم توانسته باشید برنامه مورد نظر خود را از این فهرست پیدا کنید. اما اگر برنامه مناسبی پیدا نکردید، دلیل خود را برای ما بنویسید یا اگر برنامه بهتری به عنوان نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید می‌شناسید، با ما و بقیه کاربران به اشتراک بگذارید تا بتوانیم در آپدیت بعدی مقاله آن را وارد فهرست بالا کنیم.

فیلم جی – دانلود 8 نرم افزار تغییر سایز عکس اندروید | چگونه سایز عکس را تغییر دهیم؟ (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا