فیلم و سریال

فیلم جی – دزدان دریایی کارائیب 6 ؛ آیا جانی دپ با نقش جک اسپارو بازخواهد گشت؟ (2021)

فیلم جی – دزدان دریایی کارائیب 6 ؛ آیا جانی دپ با نقش جک اسپارو بازخواهد گشت؟ (2021)

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ

۲۳.۵ ۲۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۱٪
۲۰,۹۷۰,۰۰۰ تومان
۲۰.۹۷میلیون تومان

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

۲۱.۵ ۲۱,۵۰۰,۰۰۰
۸٪
۱۹,۷۰۰,۰۰۰ تومان
۱۹.۷۰میلیون تومان

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ

۶.۸ ۶,۸۰۰,۰۰۰
۹٪
۶,۱۷۹,۰۰۰ تومان
۶.۱۸میلیون تومان

مجموعه دزدان دریایی کارائیب قرار است ریبوت شود و به زودی می‌توانیم به تماشای فیلم دزدان دریایی کارائیب 6 بنشینیم. حضور جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب ۶ با شایعات و پستی و بلندی‌های بسیاری مواجه شده است. در این مطلب مروری بر اخبار و  اطلاعات فیلم Pirates of the Caribbean 6 خواهیم داشت و در مورد احتمال حضور جانی دپ در این فیلم صحبت می‌کنیم.

مجموعه دزدان دریایی کاراییب (Pirates of the Caribbean) یکی از فرنچایزهای اصلی و پولساز دیزنی در دهه آغازین هزاره جدید بود. این مجموعه تاکنون 4.5 میلیارد دلار در باکس آفیس درآمد داشته است که آن را تبدیل به یکی از موفق‌ترین فرنچایزها می‌کند، اما عملکرد فیلم‌های اخیر کمی پایین‌تر از حد انتظار بود. به همین دلیل دیزنی تصمیم به ریبوت مجموعه گرفت و با توجه به حواشی زیادی که پیرامون مسائل قضایی جانی دپ به وجود آمده است، حضور او در این فیلم هنوز قطعی نشده است.

مدت زمان زیادی از اکران فیلم دزدان دریایی 4 نگذشته بود که خبر ساخت قسمت پنجم و ششم این مجموعه اعلام شد. گرچه بین ساخت قسمت پنجم و ششم فاصله افتاد، اما در اواخر سال 2017 بود که یوآخیم رانینگ به عنوان کارگردان فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ اعلام شد. نویسندگان فیلمنامه فیلم Pirates of the Caribbean 6 در سال 2019 تغییر کردند. رئیس بخش تولید فیلم دیزنی، شان بیلی (Sean Bailey) در تلاش بود تا با ریبوت کردن این فرنچایز، نفس تازه‌ای به آن بدمد. پس از اینکه نویسندگان فیلم ددپول یعنی رت ریز (Rhett Reese) و پل ورنیک (Paul Wernick) از پروژه فیلم جک اسپارو 6 کنار رفتند، کریگ مزین (Craig Mazin) و تد الیوت (Ted Elliott) به عنوان نویسندگان جدید معرفی شدند. کریگ مزین خالق مینی‌سریال چرنوبیل است و تد الیوت نیز در نگارش فیلمنامه قسمت اول دزدان دریایی کارائیب دست داشته است.

در این مقاله از مجله اینترنتی فیلم جی با بررسی آخرین اخبار و اطلاعات در مورد فیلم Pirates of the Caribbean 6 با شما هستیم. در مورد داستان و بازیگران فیلم می‌خوانیم، احتمال حضور جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب ۶ را بررسی می‌کنیم، و به محض انتشار تریلر فیلم جک اسپارو 6 در این صفحه به تماشای آن می‌نشینیم. در انتهای مطلب نیز مروری بر قسمت‌های پیشین مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب داریم. برای دانلود و آشنایی با فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب به این مقاله مراجعه کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

تاریخ انتشار فیلم دزدان دریایی کارائیب 6
تریلر فیلم Pirates of the Caribbean 6
داستان فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

بازیگران دزدان دریایی کارائیب 6

احتمال حضور جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب ۶
عملکرد فیلم های دزدان دریایی کارائیب
دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب
hhhhh

تاریخ انتشار فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

بررسی فیلم های دزدان دریایی کارائیب

تا به امروز تاریخ دقیق و موثقی برای اکران فیلم جک اسپارو 6 اعلام نشده است. با توجه به اینکه دیگر فیلم‌های این فرنچایز به صورت سنتی معمولا در ماه جولای یا می اکران شده‌اند، احتمالا در یکی از این دو ماه می‌توانیم در انتظار اکران و سپس دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب 6 باشیم. پاندمی کووید-19 سبب به تعویق افتادن ساخت فیلم شد و در نتیجه هنوز خبری از اکران فیلم نشده است. شایعات حاکی از آن است که احتمالا در سال 2023 باید منتظر فیلم دزدان دریایی کاراییب ۶ باشیم.

تریلر فیلم Pirates of the Caribbean 6

متاسفانه هنوز تریلر دزدان دریایی کارائیب 6 منتشر نشده است و طرفداران این مجموعه همچنان باید منتظر بمانند. به محض انتشار تریلر می‌توانید آن را در همین صفحه با زیرنویس فارسی تماشا کنید. همچنین پس از اکران فیلم نیز در همین صفحه لینک‌های دانلود فیلم Pirates of the Caribbean 6 را در اختیار شما خواهیم گذاشت.

داستان فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

دانلود فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

داسان فیلم دزدان دریایی کاراییب 6 همچنان نامعلوم است. عوامل فیلم از جمله نویسندگان و کارگردان در مورد جزئیات فیلم سکوت کرده‌اند، اما شایعات روز به روز پر و بال بیشتری می‌گیرند. یکی از این شایعات علاقه استودیو دیزنی به ساخت فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ با محوریت یک قهرمان زن است. طرفداران فرنچایز نیز از این ایده استقبال خوبی داشتند. در صورتی که این امر محقق شود و یک قهرمان زن وارد داستان شود، مسیر ساخت دیگر قسمت‌های این فرنچایز هموارتر می‌شود و احتمالا به این زودی نباید منتظر آخرین قسمت دزدان دریایی کارائیب باشیم.

بازیگران دزدان دریایی کارائیب 6

هنوز اخبار و اطلاعات موثقی از بازیگران فیلم Pirates of the Caribbean 6 منتشر نشده است. حضور جانی دپ در نقش جک اسپارو همچنان در هاله‌ای از ابهام است. در ماه می 2020 استودیو دیزنی اعلام کرد که در حال بررسی حضور کارن گیلان (Karen Gillan) در فیلم دزدان دریایی کاراییب ۶ به عنوان نقش اصلی است، اما حضور یا عدم حضور وی هنوز تائید نشده است. کایا اسکودلاریو (Kaya Scodelario) در مصاحبه‌ای اعلام کرد که قرارداد حضور در دزدان دریایی کارائیب ۶ را امضا کرده است. بیل نای (Bill Nigh) و لی آرنبرگ (Lee Arenberg) از اینکه بار دیگر به فیلم بازگردند، ابراز خوشحالی کرده‌اند.

داستان فیلم دزدان دریایی کارائیب 6

کایرا نایتلی (Kiera Knightley) و اورلاندو بلوم (Orlando Bloom) پس از حضور در آخرین قسمت از مجموعه فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب که نوعی شکست محسوب می‌شد، تا به الان علاقه‌ای به حضور در فیلم دزدان دریایی کاراییب ۶ نشان نداده‌اند. گرچه شایعات می‌گویند استودیو دیزنی مشتاق نقش‌آفرینی دوباره این ستارگان است. اینطور که پیداست برای فهمیدن نام ستارگان فیلم باید منتظر باشیم تا تیزر دزدان دریایی کارائیب 6 منتشر شود.

احتمال حضور جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب ۶

در یکی دو سال گذشته خبرهای زیادی درباره عدم حضور جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب 6 به گوش رسید. دلیل اصلی این موضوع هم صرفه‌جویی دیزنی بخاطر دستمزد بالای جانی دپ عنوان شده بود. پس از اعلام نتیجه دادگاه جانی دپ، و رد شکایت او از روزنامه سان انگلیس نگاه‌های به این بازیگر 57 ساله هالیوود تغییر کرد. اولین واکنش را استودیوی دیزنی انجام داد و اعلام کرد که قطعا در قسمت‌های بعدی دزدان دریایی کارائیب، جانی دپ حضور نخواهد داشت. البته پس از چندی ورق به نفع جانی دپ برگشت و در نتیجه بار دیگر احتمال حضور او در فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 مورد بررسی قرار گرفت.

بازیگران دزدان دریایی کارائیب 6

به غیر از قضیه رسوایی جانی دپ در دادگاه، انگیزه‌های مالی هم در این مورد بی‌تاثیر نبود. دیزنی در صورت ساخت مجدد دزدان دریایی کاراییب، البته بدون جانی دپ (Johnny Depp) در نقش اصلی، می‌تواند حدود 90 میلیون دلار در هزینه‌های فیلم صرفه‌جویی کند. دیزنی به لطف شرکت‌های زیرمجموعه خود (لوکاس فیلم، مارول و پیکسار) و فیلم‌های لایواکشن بازسازی شده، ثروت زیادی دارد و همچنان به ساخت قسمت‌های بعدی فیلم دزدان دریایی کاراییب علاقه‌مند است.

احتمالا این مطالب رو هم دوست داشته باشید
thumbnail

سریال سرقت پول فصل پنجم ؛ تاریخ پخش، بازیگران و تریلر

الهه بیات18 مرداد 1400 20:00
thumbnail

دانلود سریال 100 فصل 7 | تریلر ، داستان و بازیگران + مرور …

مونا جلالی17 مرداد 1400 20:00
thumbnail

بررسی فیلم Pig 2021 با بازی نیکلاس کیج ؛ تریلر، داستان، …

مونا جلالی17 مرداد 1400 20:00
thumbnail

دانلود سریال کره ای پنت هاوس (Penthouse: War In Life) | فصل اول …

فاطمه دارابی17 مرداد 1400 13:25

شخصیت کاپیتان جک اسپارو (Jack Sparrow) با بازی جانی دپ نقش اصلی این مجموعه فیلم از زمان آغاز آن بوده است. سال گذشته، شان بیلی از کمپانی دیزنی نیز این موضوع را تایید کرده و اظهار داشته بود که قصد دارد تا انرژی و پویایی جدیدی را وارد این فیلم کند. طرفداران مواضع مختلفی نسبت به این تصمیم دارند. برخی معتقدند فیلم دزدان دریایی کاراییب ۶ بدون حضور جک اسپارو، روح تازه‌ای به این فرنچایز می‌بخشد. برخی دیگر نیز باور دارند شخصیت جک اسپارو یکی از دلایل موفقیت فیلم است و امیدوارند به زودی فیلم جک اسپارو 6 اکران شود. آنچه تاکنون عده بسیاری در مورد آن به توافق رسیدهاند این است که حتی در صورتی که جانی دپ در  فیلم سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6 حضور یابد، نقش او یک نقش فرعی و مکمل خواهد بود.

جانی دپ در دزدان دریایی کارائیب 1 / Johnny Depp Pirates of the Caribbean

حذف جانی دپ از بازی در این فیلم، روشی موثر و بهینه برای پایین نگه داشتن هزینه‌ها است و باعث می‌شود که ساخت این فیلم به‌صرفه‌تر شود. لازم به یادآوری است که هیچ یک از فیلم‌های قبلی دزدان دریایی کاراییب در باکس آفیس شکست نخورده‌اند، اما اتخاذ چنین تصمیمی از سوی دیزنی می‌تواند امری هوشمندانه باشد. البته هیچ تضمینی وجود ندارد که فیلم جک اسپارو 6 این فیلم نیز همچون قسمت‌های قبلی خود موفق عمل نماید اما حتی اگر قرار نباشد گیشه‌ها با این فیلم فتح شود، اتخاذ چنین تصمیمی همچنان عاقلانه است.


عملکرد فیلم های دزدان دریایی کارائیب


سینمایی دزدان دریایی کارائیب 6

فیلم های دزدان دریایی کارائیب از مجموعه‌های محبوب و پول‌ساز می‌شوند که عملکرد بسیار خوبی را در باکس آفیس از خود نشان می‌دهند. این فیلم‌ها سابقه شکست رکوردهای مختلف باکس آفیس را داشته و همواره جزو فیلم‌های پردرآمد سال‌های عرضه خود بودند. این مجموعه همیشه از نظر منتقدان به دلیل بازیگران بسیار خوب آن و در راس آن‌ها، بازی درخشان جانی دپ مورد ستایش قرار می‌گرفتند. این مجموعه باعث شد که سبک دزدان دریایی در سینما بعد از سال‌ها، جان تازه‌ای به خود بگیرد. در زیر می‌توانید عملکرد کامل فیلم های دزدان دریایی کاراییب را از نظر باکس آفیس و نظر منتقدان مشاهده کنید.

فیلم سال اکران بودجه درآمد کلی باکس آفیس امتیاز راتن تومیتو امتیاز متاکریتیک

دزدان دریایی کارائیب 1

(The Curse of the Black Pearl)

2003 140 میلیون دلار $654,264,015 79% با امتیاز متوسط 7.11 از 217 نقد 63 از 40 رای

دزدان دریایی کارائیب 2

 (Dead Man’s Chest)

2006 225 میلیون دلار $1,066,179,725 53% با امتیاز متوسط 5.96 از 224 نقد 53 از 37 رای

دزدان دریایی کارائیب 3

(At World’s End)

2007 300 میلیون دلار $963,420,425 44% با امتیاز متوسط 5.45 از 224 نقد 50 از 36 رای

دزدان دریایی کارائیب 4

(On Stranger Tides)

2011 378.5 میلیون دلار $1,045,713,802 33% با امتیاز متوسط 5.02 از 272 نقد 45 از 39 رای

دزدان دریایی کارائیب 5

(Dead Men Tell No Tales)

2017 230 میلیون دلار $794,780,215 29% با امتیاز متوسط 4.67 از 268 نقد 39 از 45 رای

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب


pirates of the caribbean / فیلم های دزدان دریایی کارائیب

فیلم های دزدان دریایی کارائیب دارای آهنگ‌های بسیار زیبایی هستند که اکثر آن‌ها توسط آهنگ‌ساز معروف، هانس زیمر ساخته شده‌اند. وقتی ساخت آهنگ‌های فیلم دزدان دریایی کارائیب 1 به او پیشنهاد شد، به علت مشغول بودن در پروژه‌ای دیگر این کار را به یک آهنگساز جدید به نام کلاوس بادلت (Klaus Badelt) سپرد اما در ساخت آهنگ‌های اصلی پروژه همکاری کرد. او سازنده اصلی آهنگ‌های سه پروژه بعدی فیلم بود اما آهنگ‌های فیلم دزدان دریایی کارائیب 5 توسط جف زانلی (Geoff Zanelli) ساخته شدند. در زیر می‌توانید تمامی آهنگ‌های فیلم های دزدان دریایی کاراییب را دانلود کنید.

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 1

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 2

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 3

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 4

دانلود آهنگ دزدان دریایی کارائیب 5

سوالات متداول

آیا دزدان دریایی کارائیب 6 ساخته می شود؟

بله. ساخت فیلم دزدان دریایی کاراییب ۶ آغاز شده و اکنون در مرحله پیش تولید است.

تاریخ اکران دزدان دریایی کارائیب 6 کی است؟

تاریخ اکران فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است. اما شایعات از احتمال اکران فیلم در سال 2023 می‌گویند.

سخن پایانی

از اینکه با بررسی فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶ با ما بودید سپاسگزاریم. در این مطلب آخرین اخبار مربوط به فیلم Pirates of the Caribbean 6 را با هم خواندیم، اطلاعاتی در مورد قسمت‌های قبل کسب کردیم، و درنهایت برای دانلود آهنگ‌های معروف این مجموعه فیلم‌ها اقدام کردیم. نظر شما در مورد فیلم دزدان دریایی کاراییب ۶ چیست؟ به نظر شما می‌توان این فیلم را فیلم جک اسپارو 6 نامید؟ نظر شما در مورد حضور جانی دپ در فیلم چیست؟ نظرات خود را از طریق بخش نظرات در پایین صفحه با ما و دوستان خود به اشتراک بگذارید.

گیرنده دیجیتال مدل Hybrid tv

۲,۰۹۹,۷۰۰
٪۳
۲,۰۳۵,۷۰۰ تومان

گیرنده دیجیتال دنای مدل STB962T2

۲۰۹۹۷۰۰۰
٪۳
۰۴.۲میلیونتومان
فیلم جی – دزدان دریایی کارائیب 6 ؛ آیا جانی دپ با نقش جک اسپارو بازخواهد گشت؟ (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا