فیلم و سریال

فیلم جی – سریال اتفاقات عجیب فصل 4 ؛ تاریخ انتشار، داستان، بازیگران و جزییات آن (2021)

فیلم جی – سریال اتفاقات عجیب فصل 4 ؛ تاریخ انتشار، داستان، بازیگران و جزییات آن (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/263ded325772a4e5bbd3d2f0333614a075ea2fee_1608722999.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
۱۱,۴۹۰,۰۰۰
٪۱۰
۱۰,۳۷۰,۰۰۰ تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/944af40658f05090e6dfbe50cd20b0fbcf4c6c59_1606285945.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
۱۱۴۹۰۰۰۰۰
٪۱۰
۳۷.۱۰میلیونتومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0e7e1c48e3c744bdfe5149ed0ecacbff588676c0_1607944370.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
۱۱,۲۷۵,۰۰۰ تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4d198451a7d4efa2963c71fef194f548a5dbb360_1627814698.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
۲۸.۱۱میلیونتومان

سریال اتفاقات عجیب فصل 4 با بازگشت بازیگران جوانش در حال ساخت است. در ادامه نگاهی به داستان، بازیگران، تریلر و زمان پخش فصل چهارم سریال چیزهای عجیب خواهیم داشت.

فصل سوم سریال Stranger Things در اوایل تابستان منتشر شد و طبق پیش‌بینی، بار دیگر توانست نظر منتقدان و هواداران را همانند دو فصل گذشته به خود جلب کند. طبق اعلام نتفلیکس، نزدیک 40 میلیون کاربر عضو در این شبکه، حداقل 70% یکی از قسمت‌های فصل سوم این سریال پرطرفدار را در 4 روز ابتدایی پخش آن تماشا کرده‌اند و نزدیک 18 میلیون هم تمام قسمت‌های این سریال را تماشا کرده‌اند. همه این‌ها نشان از اشتیاق فراوان طرفداران برای این سریال است و طولی نکشید که گمانه‌زنی‌ها درباره سریال اتفاقات عجیب فصل ۴ آغاز شد.

در ویدیوی زیر می‌توانید «اولین تریلر سریال استرنجر تینگز فصل چهار» را تماشا کنید:

Stranger Things (اتفاقات عجیب) مثل سایر سریال‌های تلویزیونی نیست؛ این سریال ترکیبی از ماجراجویی‌های شگفت انگیز نوجوان‌هاست که ادای دینی هم به آثار کلاسیک ژانر وحشت و نوستالژی‌های دهه 80 میلادی دارد. فصل اول سریال Stranger Things در تابستان سال 2016 در قالب هشت قسمت منتشر شد و فوراً توانست به سریال محبوب شبکه نتفلیکس تبدیل شود.

هم‌اکنون فصل سوم سریال در شبکه نتفلیکس برای بینندگان قابل دسترس است و به نظر می‌رسد که این سریال، هنوز آینده روشنی را پیش رو دارد. بنابراین ما مطلبی تهیه کرده‌ایم تا اطلاعاتی درباره تاریخ انتشار، روند ساخت و جزییات داستان سریال استرنجر تینگز فصل چهار را برای خوانندگان به اشتراک بگذاریم. البته هنوز امکان دانلود سریال اتفاقات عجیب فصل 4 وجود ندارد و باید بیشتر صبر کنیم. برای کسب اطلاعات کاملی از فصل سوم سریال Stranger Things می‌توانید به این مطلب مجله اینترنتی فیلم جی مراجعه کنید.

*توجه: این متن حاوی اسپویل بخشی از اتفاقات فصل سوم سریال Stranger Things است!

آنچه در ادامه می‌خوانید:

تاریخ پخش فصل 4 Stranger Things
داستان سریال استرنجر تینگز فصل ۴
تریلر سریال اتفاقات عجیب فصل 4
بازیگران سریال چیزهای عجیب فصل چهارم
سخن پایانی
h

تاریخ پخش فصل 4 Stranger Things

سریال اتفاقات عجیب فصل 4 در سال 2022 از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد و در نتیجه برای دانلود سریال Stranger Things فصل 4 باید بیشتر صبر کنیم. این موضوع در تیزر جدید سریال تایید شده است. قبل از آن تیزر، دیوید هاربر اعلام کرده بود که فیلمبرداری به زودی به پایان خواهد رسید. او در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تقریبا کارش در فصل چهارم سریال چیزهای عجیب تمام شده است. هاربر همچنین گفته بود که احتمالا کار آنها در آگوست (مرداد ماه) به پایان خواهد رسید.

شاون لوی (Shawn Levy) نیز که یکی از کارگردانان و تهیه‌کنندگان سریال چیزهای عجیب است در تکمیل صحبت‌های هاربر اعلام کرده بود که فیلمبرداری سریال اتفاقات عجیب فصل ۴ تقریبا تمام شده است. او در مصاحبه‌ای گفت که به علت شیوع ویروس کرونا، فیلمبرداری کمی بیشتر طول کشیده است.

سریال اتفاقات عجیب فصل 4

ناتالیا دایر، بازیگر نقش نانسی ویلر نیز در مصاحبه‌ای گفت:

نمی‌توانم چیز زیادی بگویم، اما کمی طول می‌کشد تا فصل جدید منتشر شود. با این حال ارزشش را خواهد داشت. سریال استرنجر تینگز فصل چهار واقعا بزرگ خواهد بود.

فصل چهارم سریال چیزهای عجیب فصل پایانی این سریال نخواهد بود، با این حال پایان سریال برنامه ریزی و طراحی شده است. راس دافر، یکی از سازندگان سریال در این باره گفت:

فصل چهارم پایان این سریال نخواهد بود. اما ما پایان و زمان آن را می‌دانیم.

در مصاحبه‌ای دیگر لوی اعلام کرد که احتمالا فصل 5 آخرین ایستگاه این سریال خواهد بود:

پایان را در ذهن خودم دارم.

برادران دافر پایان سریال چیزهای عجیب را طراحی کرده و برنامه آن را ریخته‌اند. اما هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار اتفاقات عجیب فصل ۴ اعلام نشده است. بعد از فصل چهارم می‌توانیم حداقل انتظار یک فصل دیگر را نیز داشته باشیم. با این حال فرضیه دیگری نیز وجود دارد و آن این است که فصل 6 سریال چیزهای عجیب نیز ساخته خواهد شد.

داستان سریال استرنجر تینگز فصل ۴

در پایان فصل سوم سریال Stranger Things، مشاهده کردیم که هرکدام از کاراکترهای نوجوان راه‌های جداگانه‌ای را در پیش گرفتند؛ اما پس از تیتراژ پایانی، سکانسی وجود داشت که نشان می‌داد همچنان دولت شوروی درحال‌توسعه آزمایش‌های خود بر دنیای The Upside Down است. مطمئناً موضوع داستان استرنجر تینگز فصل 4 با از دست دادن قدرت فرا بشری الون پیچیده خواهد شد و بدون شک بازگشت این نیرو به‌راحتی نخواهد بود. قطعا نقشه‌های The Mind Flayer در ادامه پیش خواهد رفت؛ هیولای دنیای The Upside Down که حکم «پروفسور موریاتی» را در سریال دارد و مغز متفکر پشت تمام حوادثی است که بچه‌ها مقتدرانه در برابر آن صبر و تحمل می‌کنند.

دانلود سریال stranger things فصل 4

برادران دافر اعلام کردند که سریال فصل چهارم Stranger Things کمی گسترده‌تر خواهد بود؛ البته نه الزاما از نظر مقیاس و جلوه‌های ویژه؛ بلکه از نظر حرکت داستان به قسمت‌هایی خارج از هاوکینز. در تیزر اول فصل جدید هم شاهد جمله We’re Not in Hawkins Anymore (ما دیگر در هاوکینز نیستیم) بودیم که این امر را تایید می‌کند.

عنوان قسمت اول سریال چیزهای عجیب و غریب فصل چهارم در توییتی که اتاق نویسندگان این سریال منتشر کردند، مشخص شده است. همان‌طور که در زیر مشاهده می‌کنید، عنوان این قسمت، The Hellfire Club (انجمن آتش جهنم) است.

فصل چهارم سریال چیزهای عجیب

اینکه منظور از این عبارت چیست، معلوم نیست و تنها می‌توانیم حدس‌هایی را بزنیم. با توجه به اینکه این سریال به نوستالژی علاقه دارد، ممکن است منظور از The Hellfire Club، گروه خلافکاری باشد که در کمیک‌های سری ایکس من در دهه هشتاد میلادی معرفی شده بود. مفهوم دیگری از این عبارت، اشاره به انجمن‌های اختصاصی برای اعضای ارشد جامعه در قرن 18 میلادی در بریتانیا و ایرلند دارد. در هر صورت باید منتظر انتشار اطلاعات بیشتری درباره داستان فصل 4 Stranger Things باشیم و برای دانلود سریال Stranger Things فصل 4 بیشتر صبر کنیم.

با این حال از برخی صحبت‌های بازیگران و عوامل نیز چیزهای بیشتری از داستان سریال اتفاقات عجیب فصل ۴ دستگیرمان می‌شود. جو کیری، بازیگر نقش استیو هرینگتون، گفته است که سریال اتفاقات عجیب فصل 4، «ترسناک‌ترین» فصل سریال خواهد بود. همچنین دیوید هاربر اعلام کرده که ماجراجویی‌هایی هاپر در این فصل «تاریک‌تر» خواهند بود.

همچنین هاربر گفته است که فیلم‌های Alien 3 و The Great Escape از الهامات سریال استرنجر تینگز فصل چهار هستند. هاربر همچنین در مصاحبه‌ای دیگر اعلام کرد که در فصل 4 نکته‌ای مهم از گذشته هاپر را خواهیم فهمید که مشخصا به «اولین قاب فصل اول» مرتبط است:

باید منتظر اطلاعاتی درباره سارا، دختر مرحوم هاپر باشید. پس حتما هنگام تماشای آن قسمت چند دستمال کنار دستتان بگذارید.

مایا هاک، بازیگر نقش رابین نیز در حالی که در مورد حضور این کاراکتر در سریال اتفاقات عجیب فصل ۴ مشخصا صحبت نکرد، اما اعلام کرد که برادران دافر در این فصل روی این شخصیت عمیق‌تر شده‌اند.

یکی دیگر از نکاتی که در مورد داستان اتفاقات عجیب فصل ۴ اعلام شده مربوط به تعداد قسمت‌های آن است. احتمالا این فصل همانند فصل دوم، 9 قسمت خواهد داشت.

تریلر سریال اتفاقات عجیب فصل 4

اولین تریلر فصل چهارم سریال اتفاقات عجیب در 14 فوریه 2020 (روز ولنتاین) منتشر شد که عنوان آن، From Russia with love (از روسیه با عشق) است. این تریلر تایید کرد که کار ساخت فصل چهارم آغاز شده است. یکی از نکات مرموزی که در آخر فصل سوم مشاهده کردیم، صدای شخصی روس در زندان شوروی بود که اشاره به حضور یک شخص «آمریکایی» در آنجا داشت. حالا با انتشار تریلر، مشخص شده است که این شخص، هاپر است و او در پایان فصل قبلی، نمرده است.

سریال اتفاقات عجیب فصل ۴

بازیگران سریال چیزهای عجیب فصل چهارم

می‌توانیم انتظار دیدن چهره‌های آشنای فصل قبلی را در فصل 4 سریال Stranger Things داشته باشیم. این شخصیت‌ها شامل داستین با بازی گیتن ماتارازو (Gaten Matarazo)، الون با بازی میلی بابی براون (Millie Bobby Brown)، لوکاس با بازی کیلب مک لافلین (Caleb McLaughlin)، مکس با بازی سیدی سینک (Sadie Sink)، مایک با بازی فین ولفهارد (Finn Wolfhard)، استیو با بازی جو کی‌یری (Joe Keery)، نانسی با بازی ناتالیا دایر (Natalia Dyer)، جاناتان با بازی چارلی هیتون (Charlie Heaton)، جویس با بازی ویونا رایدر (Winona Ryder)، رابین با بازی مایا هاوک (Maya Hawke) و ویل با بازی نوآ اشنپ (Noah Schnapp) می‌شوند.

دلیلی هم وجود ندارد که شاهد حضور اریکا با بازی پریا فرگوسن (Priah Ferguson)، کارن با بازی کارا بونو (Cara Buono) و موری با بازی برت گلمن (Brett Gelman) نباشیم.

سریال استرنجر تینگز فصل چهار

همان‌طور هم که در تریلر سریال چیزهای عجیب فصل ۴ مشاهده شد، هاپر با بازی دیوید هاربر (David Harbour) زنده است و جزو بازیگران سریال اتفاقات عجیب فصل ۴ خواهد بود.

سخن پایانی

همه ما بی‌صبرانه مشتاق انتشار اطلاعات بیشتری درباره سریال اتفاقات عجیب فصل 4 هستیم. در این مطلب نگاهی به داستان، تریلر، بازیگران و زمان پخش فصل چهارم سریال چیزهای عجیب داشتیم. به محض انتشار فصل چهارم، در همین صفحه می‌توانید برای دانلود سریال Stranger Things فصل 4 اقدام کنید. شما چه پیش‌بینی‌هایی درباره داستان سریال Stranger Things فصل 4 دارید؟ آیا بر اساس برخی نظریه‌ها فکر می‌کنید که الون دختر هاپر است؟ شما می‌توانید نظرات خود را درباره سریال استرنجر تینگز فصل چهار در پایین همین صفحه با ما به اشتراک بگذارید.

فیلم جی – سریال اتفاقات عجیب فصل 4 ؛ تاریخ انتشار، داستان، بازیگران و جزییات آن (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا