فیلم و سریال

فیلم جی – سریال قبله عالم توقیف شد! / اعتراض شدید مشترکین فیلیمو (2021)

فیلم جی – سریال قبله عالم توقیف شد! / اعتراض شدید مشترکین فیلیمو (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/84e53c6e7acec8a1d75e226b5cb24cb90930f00e_1632547624.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند جی پلاس مدل GTV-50LU722S سایز 50 اینچ
۱۱,۴۹۰,۰۰۰
٪۱۰
۱۰,۳۰۹,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0e7e1c48e3c744bdfe5149ed0ecacbff588676c0_1607944370.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند ایکس ویژن مدل 43XT745 سایز 43 اینچ
۱۱۴۹۰۰۰۰۰
٪۱۰
۳۱.۱۰میلیونتومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/944af40658f05090e6dfbe50cd20b0fbcf4c6c59_1606285945.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ

تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
تلوزیون ال ای دی هوشمند اسنوا مدل SSD-50SA620U سایز 50 اینچ
۷,۹۰۰,۰۰۰
٪۸
۷,۲۴۹,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/e51e74c2ff23b1cb6e9d4f099979e6848178f72f_1611138377.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ

تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
تلویزیون ال ای دی هوشمند دوو مدل DSL-50K5700U سایز 50 اینچ
۷۹۰۰۰۰۰۰
٪۸
۲۵.۷میلیونتومان

پخش قسمت سوم سریال قبله عالم کماکان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. قبله‌ی عالم جدیدترین ساخته‌ی حامد محمدی‌ست که از 10 مرداد 1400 و پس از فراز و فرودهای فراوان خلاصه به پخش رسید. دو قسمت از این سریال نمایش خانگی پخش شده ولی انتشار قسمت 3 برای دومین بار به تعویق افتاد. شنیده‌ها حاکی از آن است که این سریال هم دچار ممیزی شده است!

به گزارش خبرگزاری بُرنا، انتشار قسمت سوم سریال قبله عالم که باید در تاریخ 24 مرداد پخش می‌شد به دلیل همزمانی با ایام محرم، به روز 7 شهریور انتقال پیدا کرد. این درحالیست که روز 7 شهریور، در صفحه اینستاگرام این سریال پستی منتشر شد و در آن نوشت:

قبله عالم به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی که به دلیل پاره‌ای از مشکلات یک شنبه ۷شهریور پخش نشد، هفته آینده ۱۴ شهریور از فیلیمو منتشر می‌‌شود.

خبرگزاری برنا دلیل این تعویق را اصلاحیه‌های فراوان در قسمت سوم سریال قبله عالم بیان کرده و گفته معلوم نیست آیا قسمت سوم واقعا منتشر می‌شود یا خیر. تعویق در انتشار قسمت جدید سریال قبله عالم اعتراض مشترکین فیلیمو که اشتراک یک ماهه خریداری کرده بودند را به همراه داشت. یکی از کاربران در صفحه اینستاگرام قبله عالم نوشت:

میدونید که فیلیمو اشتراکیه دیگه نه؟ میدونید که اینکارتون یجورایی کلاه برداریه. فیلیمو میدونید چندین کاربر مجبورا صرفا برای یک یا دو قسمت ممکنه مجبور به خرید مجدد اشتراک بشن؟ بعد بگید فیلم‌ها رایگان پخش میشه حقمون پایمال میشه

البته این‌ روزها سه سریال با کارگردانان مطرح به بررسی زندگی ناصرالدین شاه قاجار پرداخته‌اند. حامد محمدی کارگردان این سریال هیجان‌انگیز سابقه درخشانی در ساخت فیلم‌هایی با ژانر کمدی دارد. پیشتر از او فیلم سینمایی «اکسیدان»، «چهار انگشت» و «فرشته‌ها با هم می‌آیند» را دیده‌ایم. سریال نمایش خانگی قبله عالم هم در ژانر کمدی ساخته شده و اولین تجربه کاری او در شبکه نمایش خانگی محسوب می‌شود.

در ادامه می‌خوانید:

تیزر و دانلود سریال قبله عالم
داستان سریال قبله‌ی عالم

بازیگران سریال قبله‌ی عالم

حامد کمیلی در نقش ناصرالدین شاه
شقایق دهقان در نقش مهدعلیا
هادی کاظمی در نقش ظل‌الدوله
سوگل خلیق در نقش انیس الدوله
زمان پخش سریال قبله عالم
 سوالات متداول
h

تیزر و دانلود سریال قبله عالم

قسمت اول سریال قبله عالم در تاریخ 10 مرداد 1400 در پلتفرم فیلیمو قرار داده شد. برای دانلود سریال قبله‌ی عالم بهتر است به پلتفرم فیلیمو مراجعه کرده و این سریال را به صورت قانونی خریداری کرده و تماشا کنید. برای رفتن به سایت فیلیمو و دانلود سریال قبله عالم روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود سریال قبله عالم در سایت فیلیمو

تیزر سریال قبله عالم را در زیر تماشا کنید:

داستان سریال قبله‌ی عالم

داستان سریال طنز قبله عالم دوران پادشاهی ناصرالدین شاه قاجار را روایت می‌کند. این سریال به کارگردانی حامد محمدی نیمه دوم سده 13 هجری را به تصویر کشیده است. در واقع هدف این سریال کمدی نشان دادن محبوبیت شاه قاجار در بین مردم و زندگی شخصی او به صورت طنز خواهد بود. در خلاصه‌ای از داستان سریال قبله‌ی عالم آورده‌اند که:

ناصرالدین شاه که لقب قبله‌ی عالم را دارد، سخت در تلاش است تا اکسیر آب حیات را به دست آورد. طبیب مخصوص پادشاه این اکسیر را درست می‌کند. پس از نوشیدن این اکسیر اتفاقاتی رخ می‌دهد. این اتفاقات سبب به وجود آمدن موقعیت‌های طنز در سریال نمایش خانگی قبله عالم می‌شود.

فیلیمو در مورد داستان این سریال هیجان‌انگیز این چنین نوشت:

مادرجان این همه زن را مرخص بفرمایید تا اندرونی خلوت شود. پدرسوخته‌ها مضمون کوک می‌کنند تا قبله‌ی عالم را هوس‌باز جلوه دهند.

سریال طنز قبله عالم

بازیگران سریال قبله‌ی عالم

سریال نمایش خانگی قبله‌ی عالم با درون‌مایه طنز همراه است. حضور بازیگران مطرح کمدی در این اثر جذابیت آن را دوچندان کرده است. اسامی «حامد کمیلی» در نقش ناصرالدین شاه، «شقایق دهقان» در نقش مهدعلیا، «هادی کاظمی» در نقش ظل‌الدوله و «سوگل خلیق» در نقش انیس الدوله در فهرست بازیگران معرفی شده سریال جدید حامد محمدی کارگردان اثر قرار دارند.

حامد کمیلی در نقش ناصرالدین شاه

حامد کمیلی / بازیگران سریال قبله عالم

«حامد کمیلی» با نام اصلی سینا حامد کمیلی 14 تیر ماه 1361 در اصفهان متولد شده است. او فعالیت هنری خود را با تئاتر در شهر اصفهان آغاز کرد و سابقه 10 ساله در این حرفه دارد. سپس برای تجربه کار تصویر به تهران آمد.

طبق گفته خودش یکی از افتخارات زندگی او گرفتن جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر از دستان علی نصیریان است. «گوشه نشینان»، «بگو که رویا نیست»، «اغما»، «پیامک از دیار باقی»، «به دنیا بگو بایستد»، «پروانه»، «نفس گرم»، «خوب بد جلف»، «گیلدا»، «شکلات داغ» و «پسر آدم دختر حوا» نمونه‌ای از سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی حامد کمیلی هستند.

شقایق دهقان در نقش مهدعلیا

شقایق دهقان / بازیگران سریال قبله عالم

«شقایق دهقان» از جمله بازیگران زنی است که به‌خوبی در عرصه طنز جا افتاد. احتمالا اکثر ما او را با طنزهای نود شبی مهران مدیری شناختیم. اما باید بدانید که او فعالیت هنری‌اش را با نمایش کودک از سال 1374 شروع کرد. سپس در چندین نمایش جدی و تئاتر حضور داشت. شقایق دهقان در 4 اسفند 1357 متولد شد. او را باید بازیگر و نویسنده دانست. در سال 1381 بازی برای سریال پاورچین را پذیرفت و در روند فیلمبرداری با مهراب قاسم‌خانی آشنا شد. این آشنایی به ازدواج انجامید و حاصلش فرزند پسری به نام نویان است.

هادی کاظمی در نقش ظل‌الدوله

هادی کاظمی / بازیگران سریال قبله عالم

«سید هادی کاظمی» بازیگر مطرح سینما و تلویزیون است. او بیشتر در عرصه طنز فعالیت می‌کند. کاظمی 13 آبان 1355 در میانه به دنیا آمد. هادی کاظمی با نقش «نظام دو برره» در سریال خاطره‌انگیز «شب‌های برره» به شهرت رسید. هرچند شروع فعالیت هنری او از سال 1375 بود، اما سریال شب‌های برره به‌مانند سکوی پرتابی برای او عمل کرد. کاظمی در اکثر طنزهای مهران مدیری حضور داشت و یکی از اعضای ثابت تیم او بود.

سوگل خلیق در نقش انیس الدوله

سوگل خلیق

سوگل خلیق از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان، 16 آبان ماه 1367 در تهران متولد شده است. او تحصیلاتش را در رشته کارگردانی تئاتر از دانشگاه هنر تهران تکمیل کرد. فعالیت هنری او از سال 1390 با اجرای تئاتر آغاز شد. او اجرای تئاتر زیادی دارد. «خروس لاری»، «اهالی هوا»، «این روبان سیاه» و «روزهای بی باران» نمونه‌ای از تئاترهای اجرا شده توسط سوگل خلیق هستند.

این بازیگر خوش‌آتیه را در سریال‌های مناسبتی همچون «دل‌دار»، «محکومین» و «پرواز در ارتفاع صفر» دیده‌ایم. «هم‌گناه» و «سیاوش» از سریال‌های نمایش خانگی او هستند. سوگل خلیق تجربه حضور در فیلم سینمایی «ماهور»، «مردن در آب مطهر» و «خماری» را داشته است.

دیگر بازیگران سریال نمایش خانگی قبله عالم عبارتند از:

  • سام درخشانی
  • پژمان بازغی

عوامل سریال نمایش خانگی قبله عالم عبارتند از:

  • کارگردان: حامد محمدی
  • تهیه کننده: منوچهر محمدی
  • نویسنده: حامد محمدی
  • تاریخ پخش: از 10 مرداد 1400 هر یکشنبه در فیلیمو

سریال طنز قبله‌عالم از سال 1398 فیلمبرداری خود را در خانه طباطبایی‌های کاشان شروع کرد. چندین‌ بار به دلیل شدت گرفتن ویروس کرونا ضبط آن متوقف شد. اما این سریال کمدی مراحل پایانی فیلمبرداری خود را در اوایل سال 1400 سپری کرد. زمان پخش سریال قبله‌ی عالم از 10 مرداد 1400 آغاز شده و هر هفته روز یکشنبه در پلتفرم فیلیمو قابل تماشاست.

سریال نمایش خانگی قبله عالم به طور همزمان با سریال «جیران» و «آهوی من مارال» که هر سه در مورد زندگی ناصرالدین شاه هستند، درحال فیلمبرداری بود.

 سوالات متداول

1. سریال قبله‌ی عالم چه روزهایی پخش می شود؟

سریال قبله عالم یکشنبه ها از پلتفرم فیلیمو پخش می شود

2. سریال قبله عالم چند قسمت دارد؟

15 قسمت

بازیگران سریال قبله عالم چه کسانی هستند؟

حامد کمیلی، شقایق دهقان، هادی کاظمی، سوگل خلیق، پژمان بازغی، سام درخشانی

4. داستان سریال قبله عالم چیست؟

ناصرالدین شاه که لقب قبله عالم را دارد، سخت در تلاش است تا اکسیر آب حیات را به دست آورد. طبیب مخصوص پادشاه این اکسیر را درست می‌کند. پس از نوشیدن این اکسیر اتفاقاتی رخ می‌دهد. این اتفاقات سبب به وجود آمدن موقعیت‌های طنز در سریال نمایش خانگی قبله عالم می‌شود.

حرف آخر

سریال قبله‌ی عالم روزهای آخر فیلمبرداری خود را می‌گذراند. باید دید در رقابت با دو سریال دیگر که همگی در مورد دوران پادشاهی ناصرالدین شاه ساخته شدند، پیروز می‌شود یا خیر؟ با مشخص شدن اطلاعات بیشتر در مورد این سریال طنز پرحاشیه شما می‌توانید آخرین اخبار را از مجله اینترنتی فیلم جی دنبال کنید.

گیرنده دیجیتال مدل Hybrid tv

۲,۰۹۹,۷۰۰
٪۲
۲,۰۵۱,۷۰۰ تومان

گیرنده دیجیتال دنای مدل STB962T2

۲۰۹۹۷۰۰۰
٪۲
۰۵.۲میلیونتومان
فیلم جی – سریال قبله عالم توقیف شد! / اعتراض شدید مشترکین فیلیمو (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا