تفریح و سرگرمی

فیلم جی – فال روزانه ۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۸ (2021)

فیلم جی – فال روزانه ۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۸ (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/bb16d7e6ec91c8675872223f2ccfe2b82a6153a2_1631113045.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR211

لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR211
لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR211
۳۰ ۳۰,۰۰۰,۰۰۰
۹٪
۲۷,۲۹۹,۰۰۰ تومان
۲۷.۳۰میلیون تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/724061170457d16a07e162249dc1e6ec7c768fdf_1631216123.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E
لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E
۱۹.۵ ۱۹,۵۰۰,۰۰۰
۱۲٪
۱۷,۱۹۹,۰۰۰ تومان
۱۷.۲۰میلیون تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4e7983d9bd59ca7309ace03de0b1cf45e31ad42d_1618230895.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083
لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083
۲۳.۵ ۲۳,۵۰۰,۰۰۰
۴٪
۲۲,۴۹۹,۰۰۰ تومان
۲۲.۵۰میلیون تومان
blank
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4e7983d9bd59ca7309ace03de0b1cf45e31ad42d_1618287166.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR218

لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR218
لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR218
۳۳.۲۳۱۵ ۳۳,۲۳۱,۵۰۰
۹٪
۳۰,۳۹۹,۰۰۰ تومان
۳۰.۴۰میلیون تومان

فال روزانه 98/11/09

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. دستاوردهای زیادی در سالی که با تولدتان شروع می‌شود انتظار شما را می‌کشد، به شرط اینکه در این سال نگاهی به توانایی‌های خود داشته باشید و با تقویت نقاط مثبت خود، به هدف‌های بزرگ‌تری فکر کنید. هوش سرشاری دارید و ذکاوت شما در ماه بهمن که با تولدتان شروع کرده‌اید به کارتان خواهد آمد و راه رسیدن به موفقیت را در اولین ماه از سال تولدتان هموار کنید. اسفندی که از راه می‌رسد به لحاظ هزینه‌ای ماه بسیار حساسی برای شما است و اگر در این ماه حواس‌تان به دخل‌و‌خرج‌تان نباشد، ولخرجی‌های زیادی خواهید کرد. به نصیحت‌های دیگران گوش کنید، اما اجازه ندهید نظر اطرافیان شما را از هدف‌های‌تان دور کند و نقشه‌ زندگی را بر اساس نظر و سلیقه خودتان ترسیم نمایید. تابستان سال آینده فرصتی برای فراغت و استراحت پیدا می‌کنید. این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می‌توانید تفریح کنید. سالی که با تولدتان شروع کرده‌اید را به گونه‌ای به پایان برسانید که دستاوردهای این سال، چراغ راهی برای موفقیت‌های بیشتر شما در سال‌های آینده باشد.

فـال روزانـه - Daily Omen

از سلامتی خود غافل شده‌اید و اضافه وزن پیدا کرده‌اید، قبل از اینکه این وضعیت شما را گرفتار عارضه‌های مختلفی کند، به فکر کاهش وزن باشید و رژیم‌غذایی سالم و ورزش را فراموش نکنید. به لحاظ مالی اوضاع بدی ندارید اما وضعیت شما از چیزی که هست بهتر خواهد شد و پول خوبی به دست‌تان می‌رسد، در نتیجه به جای اینکه نگران وضعیت مالی خود باشید، به پس‌انداز فکر کنید و از امروز اندوخته‌ای را برای روز مبادا کنار بگذارید. خبر بسیار فرخنده‌ای امروز به دست شما می‌رسد، این خبر را با اعضای خانواده درمیان بگذارید و زمینه خوشی و نشاط اهل منزل را فراهم کنید. به فکر پیشرفت و ترقی هستید اما راه‌و‌چاه موفقیت را نمی‌دانید، در نتیجه برای دستیابی به دستاوردهای بیشتر ارتباطات خود را با افراد متخصص و کاربلد بیشتر کنید و نصیحت‌های این افراد را آویزه گوش نمایید. علاقه‌ای به حضور در جمع ندارید و تنهایی و خلوت را ترجیح می‌دهید، اما امروز به اندازه‌ای سر شما شلوغ خواهد شد که حتی فرصت سرخاراندن پیدا نمی‌کنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان برنامه‌های خاصی برای شما ترتیب داده و روزی سرشار از عشق و محبت در انتظار شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان شوخ‌طبع و خنده‌رویی هستید و این روحیه باعث شده تا اطرافیان از بودن در کنار شما لذت ببرند، حضور دوستان در کنار خود را به فال نیک بگیرید و برای حل مشکلات روی کمک آنها حساب‌باز کنید. امروز فردی که پولی به ایشان قرض داده‌اید، این پول را پرداخت می‌کند و به لحاظ مالی وضعیت شما بهتر می‌شود. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز با فردی روبرو می‌شوید و در نگاه اول به این فرد دل خواهید باخت، اما پیشنهاد می‌کنیم در ابزار عشق زیاده‌روی نکنید و قبل از هر چیز، شناخت بیشتری نسبت به محبوب‌تان پیدا کنید. انسان زحمت‌کشی هستید و لحظه‌ای از کار و تلاش دست بر نمی‌دارید، اما به رغم زحمت‌های که کشیده‌اید، دستاورهای زیادی در زندگی ندارید و مزد تلاش خود را نگرفته‌اید، غم به دل خود راه ندهید چرا که این وضعیت ادامه پیدا نمی‌کند و در آینده‌ای نزدیک تلاش شما به بار خواهد نشست. اهمیتی به ظاهر خودتان نمی‌دهید، اما امروز روز خوبی است که یک یا دو دست لباس شیک و زیبا خریداری کنید و دستی به سروروی خودتان بکشید.

فـال روزانـه - Daily Omen

حال و روز خوشی ندارید، اما اهل مراجعه به پزشک هم نیستید و بر این باورید که حال‌تان خوب می‌شود، اما هیچ دردی را بدون درمان نگذارید و در اولین فرصت، سری به پزشک بزنید و فکری به حال سلامت خود بردارید. قرار است با فردی وارد مشارکت شوید و سرمایه‌ای در اختیار ایشان قرار دهید، اما این مشارکت سرمایه و اعتبار شما را به باد می‌دهد و بهتر است قبل از هرگونه سرمایه‌گذاری، جوانب کار را با دقت بیشتری بررسی نمایید. مدتی است که به همراه اعضای خانواده بیرون از منزل نرفته‌اید و تفریحی نداشته‌اید، امروز زمان خوبی برای تفریح و خوش‌گذرانی مهیا می‌شود، این فرصت را به فال نیک بگیرید و در کنار اعضای خانواده روز و شب خوشی را تجربه کنید. کار مهمی را در پیش دارید و برای انجام این کار، امروز و فردا می‌کنید، اما بهتر است همین امروز فرایند آغاز این کار مهم را شروع کنید و مطمئن باشید با انجام این کار به دستاورد مهمی در زندگی خواهید رسید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان علاقه زیادی به شما دارد و امروز با خرید هدیه‌ا‌ی، عشق‌ بی‌پایانش را به شما ثابت خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

عازم سفری هستید و دستاوردهای مهمی در این سفر نصیب شما می‌شود. روز خوبی را برای انجام امور مالی شروع نکرده‌اید و اگر حواس‌تان به معامله‌ها و کارهای مالی‌تان نباشد، ضرر هنگفتی را متحمل خواهید شد. مشکلات زیادی در زندگی دارید و کسی از مشکلات شما خبر ندارد، این روحیه باعث شده تا اطرافیان و اعضای خانواده برای کمک در حل این مشکلات آستین بالا نزنند، در نتیجه در اولین فرصت مشکلات خود را با اهل منزل درمیان بگذارید و برای حل این مشکلات از آنها کمک بخواهید. رابطه‌ای پنهانی با فردی دارید و این رابطه آبرو و اعتبار شما را به خطر خواهد انداخت، با این حساب پیشنهاد می‌کنیم هرچه سریع‌تر فکری به حال این وضعیت بردارید و تکلیف رابطه خود با این فرد را روشن کنید. عزم جدی برای رسیدن به موفقیت ندارید و این وضعیت باعث شده تا موفقیت همیشه از شما یک پله بالاتر قرار داشته باشد، از همین امروز تصمیم بگیرید که عزم خود را جزم کنید و با تلاش و پشتکار، پله‌های موفقیت را یکی پس از دیگری بالا بروید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز به مهمانی دعوت هستید و احتمال دارد در این مراسم میان شما و مهمان‌ها مشاجره‌ای در بگیرد، در نتیجه تا می‌توانید مواظب رفتار خود باشید و زمینه دلخوری کسی را فراهم نکنید. انسان لج‌بازی هستید و همیشه می‌خواهید حرف خود را به کرسی بنشانید، قبل از اینکه این رویکرد شما را به انزوا و تنهایی بکشاند، لج‌بازی را کنار بگذارید و توجه بیشتری به نظر دیگران داشته باشید. قرار است در جلسه کاری یا سمیناری مهم حضور پیدا کنید، در این جلسه ایده‌های مهمی به ذهن شما خواهد رسید، این ایده‌ها را مطرح کنید و زمینه پیشرفت‌های بیشتری را برای خودتان فراهم نمایید. روز خوبی را برای عاشقی شروع کرده‌اید و در چنین روزهایی بهتر است دست همسر یا عقش‌زندگی‌تان را بگیرید و تا می‌توانید عاشقی کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

نگرانی‌های زیادی در زندگی دارید، اما بار مشکلات را به تنهایی به دوش می‌کشید و کسی از غصه‌های شما خبر ندارد، اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با فردی از اعضای خانواده که ایشان را به عنوان سنگ‌صبورتان قبول دارید، غم‌و‌غصه‌های‌تان را درمیان بگذارید. کار ناشایستی انجام داده‌اید و به همین دلیل رابطه شما و اعضای خانواده شکرآب شده است، به اعضای خانواده حق بدهید که از شما دلخور باشند و پس از گذشت مدتی که آب‌ها از آسیاب افتاد، این دلخوری را از دل آنها در آورید. روز خوبی را به لحاظ کاری شروع کرده‌اید و کارها زودتر و راحت‌تر از چیزی که فکرش را بکنید انجام می‌شود. تصمیم مهمی را در پیش‌رو دارید و از آنجایی که احتمالاً این تصمیم جنبه‌های حقوقی دارد،‌ به تنهایی تصمیم‌گیری نکنید و پس از مشورت با وکیل و مراجع‌قضایی، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز به شما ثابت می‌کند که قدر زحمت‌های‌تان را می‌داند و بیشتر از همیشه عاشق شما است.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز یکی از اطرافیان پیشنهاد وسوسه‌برانگیزی را برای سرمایه‌گذاری با شما در میان می‌گذارد، اما چیزهای زیادی در این پیشنهاد وجود دارد که از دید شما پنهان مانده، در نتیجه با دقت و توجه بیشتری این پیشنهاد را بررسی کنید و در صورت لزوم پس از مشورت با بزرگ‌ترها و افرادی که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، برای انجام این سرمایه‌گذاری اقدام نمایید. اعتماد‌به‌نفس زیادی در زندگی دارید، اما از این روحیه بهره‌برداری لازم را نمی‌کنید و دوستان چندانی ندارید، از امروز تصمیم بگیرید که دامنه دوستان خود را گسترش دهید و حضور بیشتری در جمع داشته باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان احساس می‌کند که توجه خاصی به ایشان ندارید و برای انجام امور مهم زندگی، نظر او را جویا نمی‌شوید، اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و از امروز برای کارهای مهم، حتماً با عشق‌زندگی‌تان مشورت کنید و به نظرهای ایشان احترام بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان احساساتی هستید و زود تحت‌تاثیر شرایط قرار می‌گیرید، امروز بهتر است مواظب چنین روحیه‌ای باشید و در مقابل اطرافیان بیش‌از‌حد احساساتی نشوید. کارهای عقب‌افتاده زیادی دارید و حجم زیاد این‌ کارها، شما را نگران و مضطرب کرده است. امروز فکری به حال این وضعیت بردارید و با اولویت‌بندی کارها، اجازه ندهید در آینده کاری روی دست شما بماند. روحیه‌ مستبدی دارید و اعضای خانواده را وادار می‌کنید که طبق نظر شما رفتار کنند، قبل از اینکه چنین روحیه‌ای شما را به فرد منفوری تبدیل کند، از امروز به خودتان قول بدهید که اعمال‌نظر بیش‌از‌حد را کنار بگذارید و اجازه دهید اطرافیان نیز در تصمیم‌های مهم زندگی اظهارنظر کنند. امروز با فرد یا افرادی ملاقات می‌کنید که تجربه بیشتری نسبت به شما دارند، این ملاقات را به فال نیک بگیرید و تجربه‌های این افراد را در آینده در کارهای خودتان به خدمت بگیرید. امروز همسر یا عشق‌زندگی‌تان کار نادرستی انجام می‌دهد، این رفتار را به روی ایشان نیاورید و با‌گذشت و چشم‌پوشی، از عمل نادرست عشق‌زندگی‌تان گذر کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز خوبی را شروع کرده‌اید و امروز بیشتر از چیزی که فکرش را بکنید به شما خوش خواهد گذشت. سفر کوتاهی در پیش دارید و در این سفر اصلاً به شما سخت نخواهد گذشت و با تجربه‌های دلنشینی روبرو خواهید شد. میان شما و یکی از آشنایان نزدیک یا اعضای خانواده دلخوری ایجاد شده و مدتی است که با هم صحبت نمی‌کنید، امروز زمان خوبی است که دلخوری را کنار بگذارید و اجازه ندهید رابطه دیرینه شما با یک ناراحتی ساده خاتمه پیدا کند. دنبال فرصت‌های جدید نیستید و توقع دارید موقعیت‌ها به سادگی در پیش روی شما قرار بگیرد، اما چنین رویکردی شما را از فرصت‌های مهم دور می‌کند و بهتر است از امروز به فکر شکار موقعیت‌ها باشید و با تیزبینی و درایت، اجازه ندهید فرصت‌های مهم از پیش چشم شما گذر کنند. عشق‌و‌علاقه بی‌پایانی به همسر یا عشق‌زندگی‌تان دارید، اما محبت خود را به زبان نمی‌آورید و این وضعیت باعث شده تا عشق‌زندگی‌تان احساس کند که مانند سابق ایشان را دوست ندارید، در اولین فرصت این وضعیت را تغییر دهید و با رفتار و گفتار به عشق زندگی‌تان ثابت کنید که بیشتر از همیشه دوستش دارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

مدتی است که شبانه‌روز کار کرده‌اید و امروز بهتر است به خودتان مرخصی بدهید و به انجام کارهای موردعلاقه‌تان بپردازید. امروز یکی از اعضای منزل از شما درخواست کمک می‌کند، به این درخواست پاسخ مثبت دهید و هر کاری که از دست‌تان بر می‌آید را برای ایشان انجام دهید. روحیه‌ای بلندپرواز دارید و هدف‌های مهمی را در نظر گرفته‌اید، اما تاکنون به این اهداف نرسیده‌اید و حسابی افسرده شده‌اید، این روحیه را ادامه دهید و از هدف‌های مهمی که در نظر دارید، دست نکشید، مطمئن باشید در آینده‌ای نزدیک به این اهداف می‌رسید و مزد تلاش‌های خود را خواهید گرفت. ذهنی آشفته و نگران دارید و شب‌ها خواب به چشم شما نمی‌آید، این وضعیت را با همسر یا عشق‌زندگی‌تان مطرح کنید و بار نگرانی‌های خود را به زمین بگذارید.

فـال روزانـه - Daily Omen

انسان عبوس و بداخلاقی هستید و زندگی را به خودتان و اطرافیان زهر کرده‌اید، این روحیه را کنار بگذارید و از امروز با رویی گشاده و لبی خندان به استقبال زندگی بروید. پولی از کسی قرض کرده‌اید و امروز زمان پرداخت این پول فرا رسیده است، به رغم اینکه پول چندانی در بساط ندارید، دِین خود را به این فرد ادا کنید و اجازه ندهید در میان دوستان و آشنایان به‌عنوان فردی بدحساب و بی‌ملاحظه شناخته شوید. تسلطی بر تصمیم‌های مهم زندگی ندارید و یکی از اطرافیان که نفوذ زیادی روی شما دارد، به جای شما تصمیم می‌گیرد. ادامه این وضعیت،‌ سودی به حال شما ندارد و از امروز سکان زندگی خود را در اختیار بگیرید و به کسی اجازه ندهید به جای شما تصمیم بگیرد. اگر تاکنون عاشق نشده‌اید، امروز با فردی آشنا می‌شوید و عشقی گرم و آتشین را تجربه خواهید کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

ثبات مالی قابل‌قبولی دارید اما اهل کارهای خیر نیستید، امروز زمان خوبی است که قسمتی از درآمد خود را به کارهای خیر اختصاص دهید و به لحاظ روحی، به آرامش برسید. مدتی است که دستی به سروروی منزل یا محل‌کار خود نکشیده‌اید و اعضای منزل یا همکاران، از این شرایط گله‌مند هستند. اجازه ندهید این وضعیت ادامه پیدا کند و امروز پولی را برای رسیدگی به وضعیت منزل یا محل‌کار خود اختصاص دهید. قصد انجام کار جدیدی دارید و برنامه‌های زیادی برای این کار در نظر گرفته‌اید، اما امروز زمان خوبی برای آغاز این کار نیست و بهتر است یک‌بار دیگر تمام جوانب کار را بررسی نمایید و انجام آن را به آینده موکول کنید. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، دنیا را به رنگ عشق و محبت می‌بینید و احساس می‌کنید که وجودتان سرشار از عشق شده است، این احساس را پیش خود نگذارید و با همسر یا عشق‌زندگی‌تان شب‌ و روزی عاشقانه را سپری کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فیلم جی – فال روزانه ۰۹/ ۱۱/ ۱۳۹۸ (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا