تفریح و سرگرمی

فیلم جی – فال روزانه ۲۷/ ۱۲/ ۱۳۹۸ (2021)

2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4bdc44c96a08ed16093c09b5ae59e8eb093f0068_1630828820.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A

لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A
لپ تاپ 15.6 اینچی ایسوس مدل VivoBook S533EQ - A
۲۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۲۲.۶۰میلیون تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/f518f846e804fabda5f371bd1fd953eed8c591ab_1627969627.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل IdeaPad 3 15IGL05 - Z

لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل IdeaPad 3 15IGL05 - Z
لپ تاپ 15.6 اینچی لنوو مدل IdeaPad 3 15IGL05 - Z
۴۱,۶۰۰,۰۰۰ تومان
۴۱.۶۰میلیون تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/582fc1de1072a04b560db56e7cecd0bf1d06117a_1637744934.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ 11 اینچی لنوو مدل IdeaPad 1 - A

لپ تاپ 11 اینچی لنوو مدل IdeaPad 1 - A
لپ تاپ 11 اینچی لنوو مدل IdeaPad 1 - A
۴۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
۴۶.۵۰میلیون تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/4bdc44c96a08ed16093c09b5ae59e8eb093f0068_1630826163.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_350,w_350/quality,q_60

لپ تاپ 13 اینچی اپل مدل MacBook Air MGN63 2020

لپ تاپ 13 اینچی اپل مدل MacBook Air MGN63 2020
لپ تاپ 13 اینچی اپل مدل MacBook Air MGN63 2020
۲۴,۲۰۰,۰۰۰ تومان
۲۴.۲۰میلیون تومان

فال روزانه 98/12/27

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک. سالی که با تولدتان آغاز کرده‌اید را جدی‌ بگیرید و در این سال بیشتر از همیشه تلاش کنید و به خاطر داشته باشید هر چیزی که بکارید، همان چیز را درو خواهید کرد. ماه‌های سال تولدتان را بدون اتفاق خاصی ادامه خواهید داد تا اینکه به تیر و مرداد سال آینده برسید. در این ماه‌ها فرصت‌های زیادی برای تفریح و شادی در سر راه‌ شما قرار می‌گیرد. در ماه‌های مهر و آبان سالی که از راه می‌رسد با فرصت‌هایی برای موفقیت روبرو می‌شوید. این فرصت‌ها را به فال نیک بگیرید و سال تولدتان به سالی خاص و به یادماندنی در میان سال‌های عمرتان تبدیل نمایید.

فـال روزانـه - Daily Omen

برای رسیدن به موفقیت عجله نکنید و صبر پیشه نمایید. هزینه‌ای غیرمنتظره امروز سر راه شما قرار می‌گیرد. همسر یا عشق‌زندگی‌تان حال خوبی ندارد و بیمار است و این قضیه زمینه ناراحتی‌تان را فراهم کرده. نگرانی‌های کاری را کنار بگذارید و بیشتر به فکر دوستان و اعضای منزل باشید. با فرد مهمی ملاقات می‌کنید و در این دیدار، مواظب رفتار و گفتارتان باشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌های خوشی از عشق دیرین‌تان را زنده می‌کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

سرحال و خوشحال هستید و روز را با انرژی آغاز کرده‌اید. روز مناسبی برای صرفه‌جویی در پیش‌روی شما است. یکی از اعضای خانواده به کمک شما نیاز دارد. امروز با دلبری زیبا و پری‌چهره آشنا می‌شوید. ایده‌های بکری به ذهن‌تان خطور خواهد کرد. از فرصتی که برای استراحت در اختیارتان قرار گرفته، نهایت استفاده را ببرید.

فـال روزانـه - Daily Omen

غصه‌ها را کنار بگذارید و از زندگی لذت ببرید. برای مبارزه با بیماری و کسالت از ورزش کمک بگیرید. معامله‌ مهمی در پیش‌رو دارید و از این معامله سود سرشاری خواهید برد. رابطه میان خود و اعضای خانواده را استحکام بخشید. به جای فکر به گذشته، همیشه آینده را در نظر بگیرید. تلاش‌های شما امروز به بار می‌نشیند. نگرانی‌های خود را به همسر یا عشق‌زندگی‌تان منتقل نکنید. رازداری در پیش بگیرید و سفره دل‌تان را پیش هر کسی باز نکنید. فرصت مناسبی پیدا می‌کنید تا دستی به سروروی منزل خود بکشید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان بیمار است و مجبور هستید وقت خود را به پرستاری از وی بگذرانید.

فـال روزانـه - Daily Omen

امید خود به زندگی را از دست ندهید و به خاطر داشته باشید که پایان شب سیه، سفید است. حواس‌تان به دخل‌وخرج‌تان باشد. شرایطی برای مهمانی و دورهم جمع‌کردن دوستان و آشنایان مهیا می‌شود. همسر یا زندگی‌تان را تحت‌فشار نگذارید. انسان هنرمندی هستید و امروز فرصت‌های مناسبی برای هنرنمایی پیدا می‌کنید. کدورتی میان اعضای خانواده وجود دارد و بهتر است که برای حل این کدورت آستین بالا بزنید. گفتار رک و بی‌پرده را کنار بگذارید و اطرافیان را با صحبت‌های خود ناراحت نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی سرشار از عشق و محبت تبدیل خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

کارهای امروز را سریع‌تر از همیشه انجام دهید. برای رسیدن به موفقیت، قدر لحظه‌های زندگی خود را بیشتر بدانید. از فراگیری مهارت‌های جدید غافل نشوید. پولی که مدت‌ها است اندوخته‌اید امروز برای حل مشکلی به کمک‌تان می‌آید. بیشتر از همیشه به همسر یا عشق‌زندگی‌تان توجه کنید. خاطره‌های خوش دوران کودکی در ذهن‌تان زنده شده و روزی سرشار از سرزندگی‌ و شادکامی را در پیش‌رو دارید. کدورتی که میان شما و فردی وجود دارد را به صلح و صفا تبدیل کنید. امروز با فرصت چشمگیری برای آغاز تجارت و مشارکت روبرو می‌شوید. کارهای عقب‌افتاده را در زمان فراغت امروز انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز می‌خواهد تنها باشد و با خودش خلوت کند.

فـال روزانـه - Daily Omen

امروز علائم بهبودی بیماری مزمنی که به آن گرفتار هستید را مشاهده خواهید کرد. برای حل مشکلات مالی از اطرافیان کمک بگیرید. اعضای خانواده روز خوشی را سپری می‌کنند و برنامه‌ خاصی برای‌تان تدارک دیده‌اند. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چیزی برای شما کم نخواهد گذاشت. به فراگیری علم و دانش ادامه دهید و مطمئن باشید که زحمت‌های شما بی‌نتیجه نخواهد ماند. خبر فرخنده‌ای از یکی از آشنایانی که در غربت است به دست شما می‌رسد.

فـال روزانـه - Daily Omen

تنبلی را کنار بگذارید و زودتر از همیشه کارهای امروز را به پایان برسانید. به خاطر داشته باشید که وقت طلا است و اجازه ندهید عمرتان هدر رود. فرصتی که برای فراگیری مهارت‌های جدید در اختیار دارید را به فال‌نیک بگیرید. برای افزایش درآمد پول خود را تجارتی مطمئن و بی‌ضرر سرمایه‌گذاری کنید. خبری ناراحت‌کننده از جانب یکی از اعضای منزل به دست شما می‌رسد. فرصتی برای انجام کارهای موردعلاقه‌تان پیدا می‌کنید. اجازه ندهید کار عقب‌افتاده‌ای از امروز به فردا موکول شود. سنگی در سر راه‌تان قرار دارد و روز را آن‌گونه که انتظار دارید به پایان نخواهید رساند.

فـال روزانـه - Daily Omen

خرج‌های بی‌مورد را کنار بگذارید و بیشتر مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌ زندگی‌تان باشید. به اطرافیان احترام بیشتری بگذارید و کسی را دلخور نکنید. چشم‌تان به جمال محبوبی خوش‌قدوبالا روشن خواهد شد. همکاران در محل‌کار یا همسایه‌ها برای انجام کارها به کمک‌تان می‌آیند. زمانی برای استراحت و خلوت پیدا می‌کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

عینک بدبینی را کنار بگذارید و با نگاهی مثبت زندگی را در پیش بگیرید. به خاطر داشته باشید که راه موفقیت از میان اعتماد‌به‌نفس می‌گذرد. بیشتر از همیشه حواس‌تان به هزینه‌های زندگی باشد و صرفه‌جویی را فراموش نکنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز چشم از شما بر نمی‌دارد و از هر فرصتی برای کمک بهره می‌گیرد. به عشق‌زندگی‌تان ثابت کنید که قدردان زحمت‌های ایشان هستید. نبض بازار را در اختیار دارید و موقعیت‌های سودآور را به خوبی تشخیص می‌دهید. از این روحیه نهایت استفاده را ببرید. سفری در پیش دارید و از این سفر با کوله‌باری از تجربه باز خواهید گشت. همسر یا عشق‌زندگی‌تان تمام تلاش‌اش را برای رضایت شما انجام می‌دهد.

فـال روزانـه - Daily Omen

در کنار کار، از استراحت و تفریح غافل نشوید. ایده‌ بکری به ذهن‌تان رسیده، این ایده را به هر قیمتی که شده اجرا کنید. احترام دوستان و آشنایان را نگه دارید و زمینه ناراحتی کسی را فراهم نکنید. لحظه‌ای از مهربانی و محبت به اطرافیان غافل نشوید. ادب و نزاکت را در رفتار و گفتار خود حفظ کنید. امروز فرصتی پیدا می‌کنید تا سری به دوستان قدیمی بزنید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز خاطره‌‌های خوش دوران گذشته را در ذهن‌ شما زنده خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

فراموش نکنید که ترس، دشمن موفقیت است. بیشتر از درآمدتان خرج نکنید و صرفه‌جویی در پیش بگیرید. اعمال‌نظرهای مستبدانه را کنار بگذارید و به اطرافیان اجازه ندهید که خودشان برای سرنوشتی که در پیش‌رو دارند تصمیم بگیرند. رهسپار سفر هستید و در این سفر به شما حسابی خوش خواهد گذشت. برای اجرای ایده‌ای که در سر دارید از پدر و مادر یا بزرگان فامیل کمک بگیرید. کار مهمی که مدتی است پشت‌گوش می‌اندازید را در فرصت فراغت امروز انجام دهید. همسر یا عشق‌زندگی‌تان امروز را به روزی ماندگار و عاشقانه تبدیل خواهد کرد.

فـال روزانـه - Daily Omen

روز را با ورزش و تحرک آغاز کنید و تنبلی را کنار بگذارید. پول خود را در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری نمایید. فرصتی پیدا می‌کنید تا حالی از رفقای قدیمی بپرسید. خجالت را کنار بگذارید و عشق و محبت خود را به زبان بیاورید. کارهای امروز راحت‌تر از چیزی که انتظار دارید انجام می‌شود. فرصتی پیدا می‌کنید تا حسابی استراحت کنید.

فـال روزانـه - Daily Omen

فیلم جی – فال روزانه ۲۷/ ۱۲/ ۱۳۹۸ (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا