فرهنگ و هنر

فیلم جی – و اما ستایش ناگهان جوان می‌شود! (2021)

فیلم جی – و اما ستایش ناگهان جوان می‌شود! (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2808d4441967c54b4c913a5fbf4a6e54efd6074b_1618735083.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار یاهاما مدل C70

گیتار یاهاما مدل C70
گیتار یاهاما مدل C70
۸۰۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/114157606.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک مدل NE2

گیتار کلاسیک مدل NE2
گیتار کلاسیک مدل NE2
۸۷۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/66c024b7bccfa57700bc78419f32192909b066d1_1626293558.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار افرا مدل F4 کد CA

گیتار افرا مدل F4 کد CA
گیتار افرا مدل F4 کد CA
۲,۱۰۰,۰۰۰
٪۲۵
۱,۵۷۵,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/237746.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
۲۱۰۰۰۰۰۰
٪۲۵
۵۸.۱میلیونتومان

پیانو دیجیتال مدل رولی S5088

۲۰,۲۰۰,۰۰۰
٪۸
۱۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

پیانو دیجیتال یاماها مدل P-125

۲۰۲۰۰۰۰۰۰
٪۸
۵۰.۱۸میلیونتومان

روزنامه هفت صبح – مرجان فاطمی: در نقطه شروع فصل سوم «ستایش» چیزی که بیشتر از همه به چشم آمد، تغییر گریم نرگس محمدی بود. بلافاصله بعد از نمایش چهره این بازیگر، واکنش‌ها نسبت به آن شروع شد. نرگس محمدی که برای بازی در فصل دوم این سریال، با گریم سنگین، به زنی میانسال تبدیل شده بود، حالا در شروع فصل سوم در قامت یک زن جوان ظاهر شده است!

آرمان زرین‌کوب، تهیه‌کننده سریال در پاسخ به اعتراض‌ها و شوخی‌هایی که درباره این تغییر گریم شکل گرفته، توضیحاتی به خبرگزاری مهر داده که هیچ‌کدام‌شان قانع‌کننده نیست. بیایید دلایل این تهیه‌کننده را بررسی کنیم.

جای خالی ابراز پشیمانی

نقل قول تهیه‌کننده: «ما در سریال «ستایش ۱» با یک زن ۲۰ ساله روبه‌رو بودیم و در فصل دوم با یک زن ۴۰ ساله و حالا در فصل سوم که این شب‌ها روی آنتن شبکه سه می‌رود شاید در روند داستانی ما تنها چند ماه از فصل دوم گذشته باشد. زمان پخش «ستایش ۲» عده‌ای گفتند چرا ستایش پیر نشده و با یک عینک چهره‌اش تغییر کرده، اما اگر به اطراف خود نگاه کنید خانم ۴۰ ساله پیر نیست که بخواهیم او را پیر کنیم و به صورتش چروک اضافه کنیم.»

تحلیل هفت صبح: مشکل اصلی اینجاست که فصل سوم دقیقاً در ادامه فصل دوم شروع شده و بازیگر اصلی سریال نمی‌تواند یک شبه تغییر چهره دهد، بنابراین مخاطبان انتظار دارند ستایشی را ببینند که چند روز قبلش در فصل دوم دیده‌اند نه ستایشی با یک گریم متفاوت!

حرف آرمان زرین‌کوب درباره اینکه خانم ۴۰ ساله پیر نیست که بخواهند به صورتش چروک اضافه کنند درست است، اما اتفاقاً این سؤال را باید از خود این تهیه‌کننده پرسید که چرا در فصل دوم فکر می‌کرده چهره یک خانم ۴۰ ساله این‌قدر پیر و شکسته است؟!

ستایش ناگهان جوان شد

در فصل دوم، چهره نرگس محمدی را زنی دیده بودیم با چین و چروک دور چشم و روی پیشانی که صورتش بی‌رنگ و رو است و همیشه عینک روی چشم دارد. حالا یک‌مرتبه چطور می‌تواند با همان سن، یک‌شبه یا چند ماهه، این‌قدر جوان شده باشد؟ به نظر می‌رسد علت پخش نشدن خلاصه فصل‌های قبلی «ستایش»‌هم به همین گریم برمی‌گشته. احتمالاً نمی‌خواسته‌اند گریم‌ها را پشت سر هم نشان دهند، چون در این صورت تغییرات خیلی بیشتر به چشم می‌آمده است.

ما هم منطق داریم!

نقل قول تهیه‌کننده: «به‌نظرم عده‌ای کارشان این است که به محتوا دقت نمی‌کنند و از تماشای سریال لذت نمی‌برند، البته من نمی‌دانم منظور این افراد برای انتقاد از گریم ستایش چیست، چون به نظر ما این گریم خیلی باورپذیر است.»

تحلیل هفت صبح: زرین‌کوب طوری توپ را به زمین مخاطبان معترض انداخته و گفته است عده‌ای به محتوا دقت نمی‌کنند (!) که انگار یک مسئله جزئی بوده و مخاطبان به‌جای توجه به محتوا، دنبال ایراد گرفتن بوده‌اند! گریم نرگس محمدی به‌قدری تغییر کرده و جوان شده که خیلی‌ها فکر کرده بودند با دو گریم در دو نقش بازی کرده است. در این صورت چطور می‌توان مخاطبان را مقصر دانست! او در ادامه هم گفته که به نظر ما این گریم خیلی باورپذیر است! مگر می‌شود باورپذیر باشد؟

ستایش ناگهان جوان شد

مهدی سلوکی در واقعیت، یک سال از نرگس محمدی بزرگ‌تر است. آن‌ها در سریال «بوی باران» خواهر و برادر بودند حالا چطور می‌توانیم آن‌ها را کنار هم ببینیم و فکر کنیم مادر و پسر هستند! بالاخره هر چقدر هم که مخاطبان را ایرادگیر بدانیم، منطق آن‌ها را که نمی‌توانیم زیر سؤال ببریم!

آرامش به‌جای بوتاکس

نقل قول تهیه‌کننده: «ستایش در فصل قبل مشکلات و نگرانی‌هایی داشت که در این فصل ندارد. او در این فصل زنی صاحب انگیزه است، روابط، فرزندانش، زندگی روزمره و همه آنچه زندگی او را در این فصل می‌سازد در فضایی آرامش‌دهنده است و این‌ها باعث شده که او بشاش‌تر شود و ما این بشاش بودن و آرامش را در چهره او ببینیم.»

ستایش ناگهان جوان شد

کاش زرین‌کوب، به‌جای تحلیل‌های عجیب و غریب، یک جمله می‌گفت از گریم ستایش در فصل دوم پشیمان شده و در فصل سوم تصمیم گرفته اشتباهش را جبران کند! در این صورت فقط به او می‌گفتیم این بار هم اشتباه کرده است و شخصیت‌هایش به‌لحاظ منطقی با هم هم‌خوانی ندارند و ماجرا تمام می‌شد.

حداقل کاش در مصاحبه‌اش می‌گفت ستایش هم مثل خیلی از خانم‌ها صورتش را بوتاکس کرده و به این دلیل است که چین و چروک‌هایش کمتر شده، نه اینکه بگوید تغییر چهره‌اش به‌خاطر آرامش است! شاید می‌توانستیم بالاخره یک‌جور‌هایی با گریم ستایش در فصل سوم قانع شویم، اما این توجیه‌های تهیه‌کننده به هیچ‌وجه قانع‌کننده نیست.

کیبورد یاماها مدل PSR-F51

۵,۱۸۰,۰۰۰ تومان

کیبورد مدل PN37-2020

۱۸.۵میلیونتومان

کیبورد مدلی مدل M15

۱,۰۸۰,۰۰۰ تومان

کیبورد رولند مدل EA-7

۰۸.۱میلیونتومان

ویولن مدل باخ کد 1

۱,۸۰۰,۰۰۰
٪۱۶
۱,۵۱۰,۰۰۰ تومان

ویولن آکوستیک کارل هافنر مدل AS-180-V

۱۸۰۰۰۰۰۰
٪۱۶
۵۱.۱میلیونتومان

ویولن مدل bach

۷میلیونتومان
فیلم جی – و اما ستایش ناگهان جوان می‌شود! (2021)

گیرنده دیجیتال مدل Hybrid tv

۲,۰۹۹,۷۰۰
٪۲
۲,۰۵۱,۷۰۰ تومان

گیرنده دیجیتال دنای مدل STB962T2

۲۰۹۹۷۰۰۰
٪۲
۰۵.۲میلیونتومان

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا