بررسی دوربین

فیلم جی | ژست عکاسی سلفی پسرانه ؛ راهکارهایی برای عکس های سلفی پسرانه (2021)

2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/a0f9d026fd5ad280cecfd8ea97c2216bc58002ca_1603208705.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

رینگ لایت مدل DX-260

رینگ لایت مدل DX-260
رینگ لایت مدل DX-260
۲۹۶,۳۷۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/3f9d7c00f7ba8e692c34643cfe8cd17e81f3d286_1603281520.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل Instax Mini 9 Clear

دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل Instax Mini 9 Clear
دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم مدل Instax Mini 9 Clear
۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/12cd50c1ee626d879b2fa5f259a6133c58bd8fb6_1614417436.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

کارت حافظه microSDXC سن دیسک مدل Ultra A1 کلاس 10 استاندارد UHS-I سرعت 120MBps ظرفیت 64 گیگابایت

کارت حافظه microSDXC سن دیسک مدل Ultra A1 کلاس 10 استاندارد UHS-I سرعت 120MBps ظرفیت 64 گیگابایت
کارت حافظه microSDXC سن دیسک مدل Ultra A1 کلاس 10 استاندارد UHS-I سرعت 120MBps ظرفیت 64 گیگابایت
۶۹.۱میلیونتومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/57c40f9ffdd81580932362a282879e1e9af81706_1599383854.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

رینگ لایت کد RFL

رینگ لایت کد RFL
رینگ لایت کد RFL
۱۹۹,۰۰۰ تومان

دوربین دو چشمی مدل خفاشی

۷۹۰,۰۰۰
٪۱۵
۶۷۱,۵۰۰ تومان

در این مطلب به ایده‌های مختلفی از ژست عکاسی سلفی پسرانه پرداختیم. شما با رعایت نکات گفته شده می‌توانید ژست سلفی پسرانه شاخ و یا ژست عکاسی سلفی مردانه در منزل را امتحان کنید و سلفی‌های بهتری بگیرید. از آنجایی که مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه اندکی متفاوت‌تر است در این مقاله از ایده عکس سلفی پسرانه همراه با ما باشید.

ژست عکاسی سلفی پسرانه نیز قواعد خودش را دارد و تا حدودی متفاوت از ژست های عکاسی سلفی دخترانه است. اما در هر صورت شما با رعایت برخی نکات جزئی می‌توانید عکس‌های سلفی زیباتری بگیرید. تا چند سال گذشته عکاسی از خود بسیار آسان بود، اما اکنون آداب خاص خودش را پیدا کرده است. شما به چیزی منحصر به فرد مانند ظاهر جدید، آرایش، اکسسوری‌های مختلف، ظاهر خنده دار یا چیزی غیرقابل پیش بینی در پس زمینه عکس خود نیاز دارید.

اغلب اوقات گرفتن سلفی خوب می‌تواند کار سختی باشد؛ چرا که شما باید ژست‌های مختلف را امتحان کنید، از تنظیمات نورپردازی مراقبت کنید و درمورد تنظیمات اصلی روشنایی اطلاعات فنی داشته باشید. در این مقاله از مجله اینترنتی فیلم جی قصد داریم تا انواع مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه را به شما نشان دهیم و درمورد آنها بگوییم. اگر به دنبال ژست های عکاسی سلفی دخترانه هستید نیز می‌توانید به این مقاله مراجعه کنید.

در ویدئو زیر می‌توانید «چندین ایده عکس سلفی پسرانه» را مشاهده کنید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

ژست های عکاسی سلفی پسرانه

1. گوشی را مستقیم بگیرید
2. با دست هایتان ژست بگیرید
3. از زوایای غیر معمول سلفی بگیرید
4. جلو آینه سلفی بگیرید
5. با دو دست خود سلفی بگیرید
6. سلفی های خلاقانه بگیرید
7. مراقب نور باشید
8. زیر آب سلفی بگیرید
9. سلفی نیمه تاریک بگیرید
10. سلفی کلاسیک از چهره خود بگیرید
11. عکس های خود را ادیت کنید
کلام پایانی
h

ژست های عکاسی سلفی پسرانه

در این بخش از مقاله به معرفی انواع ژست های عکس سلفی پسرانه، ژست سلفی پسرانه شاخ و ژست عکاسی سلفی مردانه در منزل می‌پردازیم.

1. گوشی را مستقیم بگیرید

ژست عکس سلفی پسرانه

این ژست از ساده‌ترین ژست عکس سلفی تک نفره پسرانه بشمار می‌آید. اگر می‌خواهید که تنها از چهره خود عکس سلفی بگیرید، دوربین گوشی را کاملا روبه روی صورت بالاتر از چشم‌های خود نگه دارید و صورت خود را کمی جلو بیاورید تا غبغب‌دار نشوید و سپس مستقیم به پایین لنز نگاه کنید. ارتباط چشمی مستقیم شما حس خوبی را به بیننده عکس القا خواهد کرد. فقط مطمئن باشید که گوشی آنقدر دور از صورتتان باشد که شانه‌هایتان نیز داخل عکس بیفتند. شاید نکته ساده‌ای به نظر برسد، اما در کیفیت عکس سلفی شما موثر است.

2. با دست هایتان ژست بگیرید

مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه

اگر می‌خواهید چیز متفاوتی به عکس سلفی اضافه کنید می‌توانید با دست صورت خود را لمس کنید، تظاهر کنید که ریش خود را نوازش می‌کنید یا دستتان را کنار شقیقه‌ خود بگذارید. حتما توجه داشته باشید که نباید به اجزای صورت خود فشار بیاورید.

3. از زوایای غیر معمول سلفی بگیرید

ژست عکس سلفی تک نفره پسرانه

خیلی از افراد موقع عکس گرفتن دوربین سلفی خود را به صورت مستقیم، بالا و یا پایین صورت می‌گیرند. گرفتن عکس سلفی از روی زمین یک ژست سلفی پسرانه شاخ است که چشم انداز هیجان انگیزی به عکس شما می‌دهد. همچنین شما با استفاده از چوب سلفی می‌توانید گوشی موبایل را بالای سر خود بگیرید و قاب بزرگتری برای عکس سلفی خود بسازید.

4. جلو آینه سلفی بگیرید

ژست عکاسی سلفی مردانه در منزل

سلفی در آینه قدی بهترین ژست عکاسی سلفی مردانه در منزل و یا باشگاه محسوب می‌شود که طرفداران زیادی دارد. با گرفتن سلفی آینه‌ای شانس این را دارید تا تمام زوایای بدن خود را نشان دهید. برای گرفتن یک سلفی کامل و شیک ابتدا بدن خود را کمی به راست یا چپ بچرخانید، مستقیما به دوربین در آینه نگاه کنید و گوشی را جلوی بدن خود نگه دارید و عکاسی کنید.

5. با دو دست خود سلفی بگیرید

ژست های عکاسی سلفی پسرانه

برخلاف اینکه بیشتر مردم سعی می‌کنند تا در اکثر عکس‌های سلفی خود بازوهایشان را در قاب عکس نشان ندهند بدانید که این ژست از عکس سلفی جذابیت بیشتری به عکس شما می‌دهد. در عکس‌های سلفی با دو دست بازوهای شما به عکس قاب می‌دهند و یک حس خونسردی و سرزندگی خاصی به عکس شما می‌بخشند.

6. سلفی های خلاقانه بگیرید

ژست سلفی پسرانه شاخ

مردها اغلب عاشق تفریحات هیجان‌انگیز هستند. این مسئله می‌تواند یک ایده جذاب در مدل های عکس گرفتن سلفی پسرانه باشد. تفریحات بسیاری چون پاراگلایدر، بالن سواری، قایق سواری، دوچرخه سواری و غیره وجود دارد که می‌توانید با کمک چوب سلفی زمانی که درحال انجام آنها هستید از خود عکس سلفی بگیرید.

7. مراقب نور باشید

مدل های عکس گرفتن سلفی پسرانه

تاثیر نور را به هیچ عنوان در بهتر شدن عکس خود دست کم نگیرید. اما هیچوقت زمانی که نور خورشید به صورت مستقیم و تند به صورت شما می‌تابد عکسبرداری نکنید و همیشه به دنبال نور مناسب باشید. همچنین در نظر داشته باشید که تا جایی که برایتان مقدور است در نور طبیعی خورشید عکس خود را بگیرید.

8. زیر آب سلفی بگیرید

ژست عکاسی سلفی پسرانه

سلفی زیر آب یکی از جذاب‌ترین سوژه‌های سلفی است که می‌توانید با گوشی‌های ضدآب و GoPro آن را انجام دهید. اگر می‌توانید سعی کنید چشمان خود را باز نگه دارید و لبخند بزنید، اما روی حالت چهره خود زیاد استرس نداشته باشید. یک راهکار دیگر درمورد سلفی زیر آب نیز وجود دارد که شما می‌توانید بعد از اتصال دوربین خود به چوب سلفی آن را به زیر آب برده و از خود عکس بگیرید.

9. سلفی نیمه تاریک بگیرید

ایده عکس سلفی پسرانه

این سبک از سلفی تا حدودی شبیه به سلفی‌های کلاسیک است و تنها تفاوت آن این است که شما می‌خواهید نیمی از صورتتان در سایه باشد. برای این کار کنار پنجره آفتابی و یا یک منبع نور بایستید تا نور به نیمی از صورت شما بتابد و سپس سلفی خود را بگیرید. هدف از این مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه نشان دادن تضاد عمیق بین روشنایی و تاریکی است. همچنین گوشی موبایل خود را خارج از مرکز نگه دارید تا منبع نور پشت لنز دوربین بتابد.

10. سلفی کلاسیک از چهره خود بگیرید

ژست عکس گرفتن سلفی پسرانه

اگر ایده‌ای برای عکس گرفتن ندارید این ژست عکس سلفی گرفتن پسرانه را امتحان کنید. دوربین را به اندازه فاصله یک بازو دور از خود نگه دارید، مستقیم به دوربین نگاه کنید و شاتر را فشار دهید. اگر مایل بودید می‌توانید لبخند هم بزنید که قطعا در زیبایی عکس شما تاثیرگذار است. پس از اتمام کار عکس را به اندازه دلخواه کراپ کنید تا پس زمینه شما محدود شود سپس آن را در برنامه ادیت عکس سیاه و سفید کنید. این سبک از عکس سلفی برای نشان دادن مدل موی جدید بسیار عالی است.

11. عکس های خود را ادیت کنید

عکس سلفی گرفتن پسر

پس از آنکه عکس سلفی قابل قبولی گرفتید بدانید که هنوز کلی کار دارد تا در صفحات مجازی شما گذاشته شود. یادگیری بازی با رنگ‌ها، فیلترها و اضافه کردن سایه‌های متفاوت به عکس می‌تواند در ظاهر عکس شما به شدت تاثیرگذار باشد، پس اهمیت آن را نادیده نگیرید. شما می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن‌های ادیت عکس رایگان مثل برنامه PixArt، برنامه Snow و برنامه Remini عکس سلفی خام خود را ادیت کنید.

کلام پایانی

در این مقاله ایده عکس سلفی پسرانه با انواع ژست‌ها و راهکارهایی که عکس سلفی شما را بهتر می‌کند همراه با شما بودیم. امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شود و ایده‌های خوبی برای ژست عکاسی سلفی به شما بدهد. از نظر شما چه نکته دیگری در مدل عکس گرفتن سلفی پسرانه مهم است؟ می‌توانید نظرات خود را در پایین همین صفحه برایمان بنویسید.

تلسکوپ اکیوتر مدل Maksy 60

۴,۷۰۰,۰۰۰
٪۳
۴,۵۵۹,۰۰۰ تومان

تلسکوپ مدل c 2105

۴۷۰۰۰۰۰۰
٪۳
۵۶.۴میلیونتومان

تلسکوپ کد 30F300

۴۰۶,۰۰۰ تومان
فیلم جی | ژست عکاسی سلفی پسرانه ؛ راهکارهایی برای عکس های سلفی پسرانه (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا