تکنولوژی

فیلم جی – گران‌ترین تصادف‌های تاریخ صنعت خودرو (2021)

فیلم جی – گران‌ترین تصادف‌های تاریخ صنعت خودرو (2021)

لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR211

۲۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
۲۲میلیون تومان
blank

لپ تاپ 15 اینچی لنوو مدل Ideapad 330 - E

۴۲,۰۲۴,۰۰۰ تومان
۴۲.۰۲میلیون تومان
blank

لپ تاپ 15 اینچی ایسوس مدل VivoBook R521JA-BQ083

۲۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
۲۶.۹۰میلیون تومان
blank

لپ تاپ ۱۵.۶ اینچی ایسوس مدل VivoBook R565MA-BR218

۲۱,۹۹۰,۰۰۰ تومان
۲۱.۹۹میلیون تومان
blank

تلسکوپ مدل c 2105

۴۳۱,۳۴۰ تومان
blank

تلسکوپ اکیوتر مدل Maksy 60

۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان
blank

تلسکوپ کد F30070M

۴۰.۴میلیونتومان

وبسایت چرخان: در طول سال‌هایی که صمعت خودروسازی وجود داشته و روزبه‌روز بر تعداد خودرو‌های بسیار گران این صنعت جذاب افزوده می‌شود، بدون شک، حادثه‌هایی نیز برای این ابرخودرو‌های گران، در سراسر دنیا، پیش‌آمده است. حادثه‌هایی که بعضی، داستان مانند و بعضی نیز واقعاً وحشتناک بوده‌اند.

با ما باشید تا شما عزیزان را با گران‌ترین حادثه‌های خودرویی که تاکنون وجود داشته‌اند، بیشتر آشنا کنیم.

بنتلی آزور (Azure)

با هزینه تخمینی ۶۰,۰۰۰ دلار

همان‌گونه که در تصویر مشاهده می‌کنید، راننده این خودروی لوکس گران‌قیمت، برای درآوردن خودروی خود از داخل این مکان که همگی خودرو‌های لوکس و گران‌قیمت هستند، به یک فراری F۴۳۰، یک استون مارتین رپید و یک پورشه ۹۱۱ برخورد کرده است. برخوردی که می‌توان آن را کم‌سرعت و درعین‌حال گران‌ترین تصادف برشمرد.


فراری

با هزینه تخمینی بیش از ۱,۰۰۰,۰۰۰ دلار

گران‌ترین تصادف های تاریخ صنعت خودرو

جایی در اطراف پایتخت ژاپن، توکیو، پلیس این کشور گزارش یک تصادف بسیار بد و البته پرخرج را به خاطر تعویض خط یک خودروی فراری، گزارش داد. طبق ویدئو‌های این بزرگراه، سه خودروی فراری قرمزرنگ، به‌کلی نابود شدند. در حادثه‌ای که دو مرسدس، یک لامبورگینی دایابلو و خودرو‌های دیگر نیز درگیر شده بودند.


تویوتا GT۲۰۰۰

با هزینه تخمینی ۱,۲۰۰,۰۰۰ دلار

گران‌ترین تصادف های تاریخ صنعت خودرو

این‌یک مورد، نه محض تفنن بوده و نه یک مورد خاص محسوب می‌شود. تنها مورد خاص در مورد این حادثه، این است که یکی از ۳۳۷ خودروی نمادین تویوتا بانام GT۲۰۰۰، در حادثه‌ای که در تصویر مشاهده می‌کنید، تبدیل به یک ماشین بازیافتی غیرقابل استفاده‌شده است.


مک لارن F۱

با هزینه تخمینی ۱,۴۰۰,۰۰۰ دلار

گران‌ترین تصادف های تاریخ صنعت خودرو

این، دومین باری بوده است که کمدین بریتانیایی، خودروی مک لارن F۱ خود را به این روز انداخته است. البته این‌گونه حادثه‌ها ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد، اما هزینه‌ای که مک لارن اسپرت، بر گردن شرکت بیمه بریتانیایی انداخته است، چیزی حدود ۱,۴۰۰,۰۰۰ دلار بوده است.


فراری انزو

با هزینه تخمینی ۱,۵۰۰,۰۰۰ دلار

گران‌ترین تصادف های تاریخ صنعت خودرو

در سال ۲۰۰۷، شخصی به نام ادی گریفین، در یک مسابقه ماشین‌سواری خیریه شرکت کرد. در طول این رانندگی، گریفین به یک مانع بتنی برخورد کرد و خودروی اسپرت فراری انزو را به این روز انداخت. خودرویی که البته، با پرداخت هزینه از طرف کارگردان این رویداد، دوباره بازسازی شد و به فروش رفت.


پورشه RS۶۱

با هزینه تخمینی ۱,۷۰۰,۰۰۰ دلار

گران‌ترین تصادف های تاریخ صنعت خودرو

در دیدار دوباره مونتری (Monterey) در سال ۲۰۱۰، راننده افسانه‌ای، استرلینگ موس (Stirling Moss)، به خاطر بدشانی، جعبه‌دنده پورشه RS۶۱ اش، در دوری که مخصوص گرم کردن موتور خودروهاست، دچار عیب شد و یک راننده دیگر، با خودرویش به او برخورد کرد. خودروی ۸۰ ساله موس که باقیمت ۱,۷۰۰,۰۰۰ دلار خریداری‌شده بود، پس‌ازاین حادثه دیگر قابل راندن نبود؛ اما بعداً، این خودرو تعمیر شد.


مرسدس SLS

با هزینه تخمینی بیش از ۷,۴۰۰,۰۰۰ دلار

گران‌ترین تصادف های تاریخ صنعت خودرو

بله درست دیده‌اید. قیمت این حادثه برای خودروی کلاسیک و گران مک لارن تا حدود هفت و نیم میلیون دلار برآورد شده است. تنها ۳ دستگاه از این مرسدس SLS‌های نادر مسابقه‌ای وجود داشته‌اند که در دهه ۵۰ میلادی به تولید رسیدند. خودرویی که در طول یک مسابقه در سال ۲۰۱۵، جلوی این خودرو، با یک خودروی کلاسیک جگوار دیگر برخورد کرد و این هزینه را برای این حادثه دوطرفه به وجود آورد.


فراری ۲۵۰ تستا روسا (Testa Rossa)

با هزینه تخمینی ۸,۰۰۰,۰۰۰ دلار

گران‌ترین تصادف های تاریخ صنعت خودرو

از سال ۱۹۵۶ تا ۱۹۶۱، فراری تنها ۳۳ عدد از این خودروی جذاب را با تمامی نسخه‌های متفاوتش به تولید رساند. این تستا روسا، توسط صاحب خود، یعنی آقای دیوید لاو، رانده می‌شد که به علت از دست دادن ترمز، به یک مانع برخورد کرد و چنین هزینه بالایی را برای خودروی کلکسیونی کلاسیک خود برجا گذاشت.

فیلم جی – گران‌ترین تصادف‌های تاریخ صنعت خودرو (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا