سبک زندگی

فیلم جی – گران ترین بازیگران ترکی را بشناسید | معرفی گران قیمت ترین بازیگران زن و مرد سینمای ترکیه (2021)

فیلم جی – گران ترین بازیگران ترکی را بشناسید | معرفی گران قیمت ترین بازیگران زن و مرد سینمای ترکیه (2021)
2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/2808d4441967c54b4c913a5fbf4a6e54efd6074b_1618735083.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار یاهاما مدل C70

گیتار یاهاما مدل C70
گیتار یاهاما مدل C70
۸۶۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/114157606.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک مدل NE2

گیتار کلاسیک مدل NE2
گیتار کلاسیک مدل NE2
۸۷۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/237746.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70

گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
گیتار کلاسیک یاماها مدل C70
۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/26374.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

گیتار کلاسیک یاماها مدل C40

گیتار کلاسیک یاماها مدل C40
گیتار کلاسیک یاماها مدل C40
۸۰.۴میلیونتومان

کیبورد یاماها مدل PSR-F51

۵,۱۰۰,۰۰۰ تومان

کیبورد رولند مدل EA-7

۱۰.۵میلیونتومان

کیبورد بیگ فان مدل BF-430C

۳۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان

کيبورد ياماها مدل PSS-E30

۵۰.۳۶میلیونتومان

بازیگران سینمای ترکیه امروزه در کشورهای زیادی شناخته شده هستند. محبوبیت آن‌ها باعث شده تا برخی از بازیگران در لیست گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه قرار بگیرند. گران ترین بازیگران ترکی در ژانرهای مختلفی همچون درام، تاریخی، اکشن و کمدی به ایفای نقش می‌پردازند. به نظر شما گران قیمت ترین بازیگرهای ترکی چه کسانی هستند؟

اگر تاکنون به تماشای فیلم و سریال‌های ترکی نشسته باشید خوب می‌دانید که برخی از سریال‌ها بیش از 100 قسمت طول می‌کشند. بنابراین می‌توان حدس زد چرا بسیاری از بازیگران این کشور در لیست گران ترین بازیگران ترکی جای گرفته‌اند. البته لازم به ذکر است که پرداخت مالیات بالا توسط هنرمندان باعث می‌شود تا با دستمزدهای گزاف آن‌ها مخالفتی صورت نگیرد. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که کنجکاوید تا بدانید گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه چه کسانی هستند، این مقاله را از دست ندهید. مجله اینترنتی فیلم جی شما را با گران قیمت ترین بازیگرهای ترکی و حدود دستمزد آن‌ها آشنا می‌کند.

آنچه در ادامه می‌خوانید

1. چاعاتای اولوسوی (Çağatay Ulusoy)
2. بوراک اوزچیویت (Burak Özçivit)
3. کنعان ایمیرزالی اوغلو (Kenan İmirzalıoğlu)
4. انگین آکیورک (Engin Akyürek)
5. کیوانچ تاتلیتوغ (Kıvanç Tatlıtuğ)

1. طوبا بویوک اوستون (Tuba Büyüküstün)
2. دمت اوزدمیر (Demet ozdemir)
3. برن سات (Beren Saat)
4. هانده ارچل (Hande Erçel)
5. نسلیهان آتاگول (Neslihan Atagül)

گران قیمت ترین بازیگرهای مرد ترکی

صنعت فیلمسازی ترکیه در چند سال گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است. امروزه اکثر کشورهای دنیا فیلم‌های باکیفیت ترکی را نگاه می‌کنند. این مسئله باعث شده تا بازیگران این کشور علاوه‌بر کسب محبوبیت فراوان جزء گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه هم محسوب شوند. ما در این بخش 5 بازیگر از گران ترین بازیگران مرد ترکی را در سال 2021 معرفی می‌کنیم.

1. چاعاتای اولوسوی (Çağatay Ulusoy)

 • دستمزد: 500 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: دلیبال، عقاب های آناتولی

«چاعاتای اولوسوی» از گران ترین بازیگران ترکی است که علاوه‌بر بازیگری در زمینه مدلینگ هم فعالیت می‌کند. او با سریال «فریحا» در سال 2011 فعالیت هنری خود را آغاز کرد و با مجموعه «جزر و مد» در سال 2015 به شهرت رسید. چاعاتای اولوسوی 23 سپتامبر 1990 در ترکیه متولد شد. از آثار پرطرفدار او می‌توان به محافظ، نفوذی و کاج سبز اشاره کرد. چاعاتای برای بازی در هر قسمت حدود 500 هزار لیر دریافت می‌کند. به‌همین دلیل باید او را از پردرآمدترین بازیگران مرد ترکی در سال 2021 دانست.

2. بوراک اوزچیویت (Burak Özçivit)

بوراک اوزچیویت (Burak Özçivit) / گران ترین بازگران ترکی

 • دستمزد: 300 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: جان فدا، عشق شبیه توست، موسس عثمان

«بوراک اوزچیویت» یکی‌دیگر از گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه است که طرفداران زیادی دارد. او 24 دسامبر 1984 در ترکیه متولد شده است. بوراک اوزچیویت با بازی در سریال به‌یادماندنی «چکاوک» در سال 2013 و سپس سریال «عشق سیاه» در سال 2015 به شهرت زیادی دست پیدا کرد. بوراک علاوه‌بر محبوبیت در بازیگری به‌عنوان خوش‌چهره‌ترین بازیگر ترکیه هم شناخته می‌شود. او در سال 2005 عنوان بهترین مدل ترکیه را کسب کرد و در مسابقات بهترین مدل دنیا توانست مقام دوم را به دست آورد.

همچنین بخوانید :

این بازیگر دوست داشتنی ترک در سال 2017 با «فخریه اوجن» (Fahriye Evcen) یکی از بازیگران مشهور زن ترکی ازدواج کرد. بوراک اوزچیویت برای بازی در هر قسمت حدود 300 هزار لیر دریافت می‌کند. به‌همین دلیل او را باید یکی از گران قیمت ترین بازیگر ترکی معرفی کرد.

3. کنعان ایمیرزالی اوغلو (Kenan İmirzalıoğlu)

کنعان ایمیرزالی اوغلو (Kenan İmirzalıoğlu) / گران قیمت ترین بازیگرهای ترکی

 • دستمزد: 250 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: دام اژدها، داستان طولانی، شیر یا خط

اگر به لیست گران ترین بازیگران ترکی نگاه کنید «کنعان ایمیرزالی اوغلو» یکی از بازیگران مرد گران قیمت به‌شمار می‌آید. او 18 ژوئن 1974 در آنکارا متولد شد. کنعان اولین فردی بود که توانست رتبه نخست را در مسابقه بهترین مدل مرد برای کشور ترکیه کسب کند. او علاوه‌بر بازیگری و مجری‌گری یکی از خوش‌تیپ‌ترین مردان ترکیه محسوب می‌شود. در سال 1997 در مسابقات بهترین مدل مرد ترکیه انتخاب و برای مرحله نهایی به‌عنوان نماینده این کشور راهی مسابقات جهانی شد.

کنعان ایمیرزالی اوغلو فعالیت هنری خود را در تلویزیون با سریال «دل دیوانه» شروع کرد. اما با بازی در «آخرین بازمانده» و «کارادایی» به شهرت رسید. کنعان برای بازی در سریال کارادایی در سال 2012 حدود 4 میلیون دلار دریافت کرد که با این رقم به گران قیمت ترین بازیگرهای ترکی آن سال تبدیل شد.

4. انگین آکیورک (Engin Akyürek)

انگین آکیورک (Engin Akyürek) / گران ترین بازیگران ترکی

 • دستمزد: 190 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: سرنوشت، بچه‌ها نزد تو امانت، یک عشق دو زندگی

اسم «انگین آکیورک» در لیست گران قیمت ترین بازیگران ترکی قرار دارد. او با کسب رتبه نخست مسابقه استعدادیابی ترکیه در سال 2004 به مخاطبین معرفی شد. پس از آن با بازی در سریال‌های پرطرفدار همچون «فاطما گل»، «دختر سفیر» و «عشق پول سیاه» به شهرت رسید. انگین آکیورک برای بازی در فیلم سرنوشت به دو جایزه «SIYAD» و «CASOD» که از جوایز مهم سینمای ترکیه به‌شمار می‌آیند دست پیدا کرد. انگین آکیورک برای بازی در هر قسمت حدود 190 هزار لیر دریافت می‌کند. به‌همین دلیل او را به‌عنوان یکی از پردرآمدترین بازیگران ترکی می‌شناسند.

5. کیوانچ تاتلیتوغ (Kıvanç Tatlıtuğ)

کیوانچ تاتلیتوغ (Kıvanç Tatlıtuğ) / گران ترین بازیگران مرد ترکی

 • دستمزد: 150 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: رویای پروانه، عشق ممنوع، کوزی گونی

«کیوانچ تاتلیتوغ» بازیگر و مدل کشور ترکیه در 27 اکتبر 1983 متولد شد. او یکی از بازیگران محبوب و خوش‌چهره ترکیه است که برای بازی در هر قسمت حدود 150 هزار لیر دریافت می‌کند. کیوانچ تاتلیتوغ از گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه با بازی در سریال‌های «عشق ممنوع» و «کوزی گونی» به شهرت رسید. از دیگر آثار او می‌توان به «سعید و شورا»، «شجاع و زیبا» و «تصادف» اشاره کرد.

گران قیمت ترین بازیگران زن ترکی

در بین هنرمندان ترکی، بازیگران زن همانند رقبای مرد خود دستمزد بالایی دریافت می‌کنند. به‌همین دلیل برخی از آن‌ها را در لیست گران ترین بازیگران ترکی جای داده‌اند. امروزه با محبوبیت فیلم و سریال‌های ترکی در دنیا میزان دستمزد بازیگران هم بیشتر شده است. به‌همین منظور ما در این بخش از مقاله به معرفی گران ترین بازیگران زن ترکی با بیشترین میزان دستمزد پرداختیم.

1. طوبا بویوک اوستون (Tuba Büyüküstün)

طوبا بویوک اوستون (Tuba Büyüküstün) / گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه

 • دستمزد: 300 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: از قلبت بپرس، جنگل، استانبول سرخ
همچنین بخوانید :

«طوبا بویوک اوستون» با اسم اصلی خدیجه طوبا بویوک اوستون متولد 5 جولای 1982 در ترکیه است. او با دریافت دستمزد 300 الی 350 هزار لیر برای هر قسمت در لیست پردرآمدترین بازیگران زن ترکی جای دارد. طوبا بویوک اوستون یک بازیگر شناخته شده بین‌المللی محسوب می‌شود که توانسته نامزد دریافت جایزه امی آمریکا شود. طوبا بازیگری را در سال 2004 با سریال «دفتر سلطان» آغاز کرد. پس از آن در فیلم و سریال‌های زیادی به ایفای نقش پرداخت. از سریال‌های مشهور او می‌توان به «جسور و زیبا»، «دختر سفیر» و «ظهور امپراطوری‌ها: عثمانی» اشاره کرد.

2. دمت اوزدمیر (Demet ozdemir)

دمت اوزدمیر (Demet ozdemir) / گران ترین بازیگران زن ترکی

 • دستمزد: 250 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: چه کسی با شما رقصید، بوی توت فرنگی، سعید و شورا

«دمت اوزدمیر» یکی‌دیگر از گران قیمت ترین بازیگرهای ترکی است که در ابتدا به‌عنوان رقصنده در موزیک ویدیو خواننده‌های معروف حضور داشت. تا این‌که در سریال «یه راز بهت میگم» به ایفای نقش آیلین پرداخت. پس از آن با نشان دادن استعداد درخشان خود در بازیگری در فیلم و سریال‌های زیادی بازی کرد. دمت اوزدمیر امروزه یکی از بازیگران مشهور و محبوب ترکیه به‌شمار می‌آید. او با دریافت حدود 250 هزار لیر برای هر قسمت در لیست گران ترین بازیگران ترکی قرار دارد.

3. برن سات (Beren Saat)

برن سات (Beren Saat) / گران ترین بازیگران ترکی

 • دستمزد: 200 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: درد پاییز، دنیای من، ماه پیکر، عشق ممنوع، موهبت

«برن سات» از همان سال‌های اولیه فعالیت خود تاکنون به عنوان گران ترین بازیگران ترکی شناخته می‌شود. او 26 فوریه 1984 در آنکارا متولد شد. با شرکت در مسابقه استعدادیابی ترکیه توانست رتبه دوم را کسب کند. پس از آن با بازی در سریال «در عشق ما مرگ هست» اولین کار تصویر خود را تجربه کرد. جالب است بدانید که برن سات در سال 2012 یکی از بازیگران فیلم سینمایی «فصل کرگدن» به کارگردانی بهمن قبادی بود. او در این فیلم نقش دختر مونیکا بلوچی (Monica Bellucci) را بازی می‌کرد. برن سات برای بازی در هر قسمت حدود 200 هزار لیر دریافت می‌کند. به‌همین دلیل نام او در لیست گران قیمت ترین بازیگرهای ترکی قرار گرفته است.

4. هانده ارچل (Hande Erçel)

هانده ارچل (Hande Erçel) / گران ترین بازیگران زن ترکی

 • دستمزد: 175 الی 200 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: تو درم را بزن، مست عشق، عزیزه

«هانده ارچل» از گران ترین بازیگران ترکی است که این‌روزها از بازیگران پرطرفدار این کشور محسوب می‌شود. او 24 نوامبر 1993 در ترکیه متولد شد. علاوه‌بر بازیگری به‌عنوان مدل هم فعالیت می‌کند. به نقل از سایت ویکی پدیا نشریه FILLGAP نام او را به‌عنوان زن زیبای مسلمان در رتبه اول معرفی قرار داد. هانده ارچل کار تصویر خود را در سال 2015 با سریال «دختران آفتاب» آغاز کرد. سپس با سریال پرطرفدار «عشق حرف حالیش نمیشه» به شهرت رسید. هانده برای بازی در هر قسمت حدود 200 هزار لیر دریافت خواهد کرد. از این رو نام او در لیست گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه قرار دارد.

5. نسلیهان آتاگول (Neslihan Atagül)

نسلیهان آتاگول (Neslihan Atagül) / گران ترین بازیگران ترکی

 • دستمزد: 75 هزار لیر برای هر قسمت
 • آثار معروف: برزخ، آنچه از تو برایم مانده، دختر سفیر

«نسلیهان آتاگول» از دیگر بازیگران این کشور است که نامش در لیست گران ترین بازیگران ترکی جای دارد. او 20 اوت 1992 در ترکیه متولد شد و کار هنری خود را با بازی در فیلم «عشق اول» در سال 2006 آغاز کرد. سریال تلویزیونی «برگ‌ریزان» محصول سال 2006 که تا سال 2010 ادامه داشت از آثار نسلیهان است.

همچنین بخوانید :

او با این سریال به شهرت رسید و توانست پس از آن موفقیت‌های زیادی کسب کند. نسلیهان در سال 2016 با کادیر دوغلو (Kadir Doğulu) بازیگر مشهور مرد ترک ازدواج کرد. بازیگر پرطرفدار دختر سفیر برای بازی در هر قسمت حدود 75 الی 80 هزار لیر دریافت می‌کند.

جمع بندی

اگر شما هم از علاقه‌مندان به فیلم و سریال ترکی هستید حتما شناخت گران قیمت ترین بازیگرهای ترکی برایتان هیجان‌انگیز خواهد بود. امروزه بازیگران ترکی در اکثر کشورهای جهان به‌خصوص ایران طرفداران زیادی دارند. برخی از این بازیگران در لیست گران ترین بازیگران ترکی جای گرفته‌اند. اگر شما هم کنجکاو شده‌اید تا بدانید دستمزد بازیگران مشهور و شناخته شده ترکیه چقدر است خواندن این مقاله را از دست ندهید. به نظر شما جای کدام بازیگر زن و مرد ترکی در لیست گران قیمت ترین بازیگران سینمای ترکیه خالیست؟ نظرات خود را در قسمت دیدگاه‌های مجله اینترنتی فیلم جی با ما به اشتراک بگذارید.

فیلم جی – گران ترین بازیگران ترکی را بشناسید | معرفی گران قیمت ترین بازیگران زن و مرد سینمای ترکیه (2021)

ویولن مدل باخ کد 1

۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

ویولن مدل bach

۷۰.۱میلیونتومان

ویولن مدل دست ساز

۵۵.۱میلیونتومان

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا