تجهیزات سفر

فیلم جی | ۲۵ مدل صندلی سفری سبک و مقاوم با خرید اینترنتی (2021)

2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0537e69175ea031d954afc3b2468e3decdbf22a2_1630778915.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه برقی مرسدس بنز مدل 003 سایز 26

دوچرخه برقی مرسدس بنز مدل 003 سایز 26
دوچرخه برقی مرسدس بنز مدل 003 سایز 26
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/d0c4f61ef87fb9938abe08bfbccdfc65c5a4f9de_1614357325.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه کوهستان مدل 001 سایز 26

دوچرخه کوهستان مدل 001 سایز 26
دوچرخه کوهستان مدل 001 سایز 26
۳۵میلیونتومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/112047243.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه کوهستان مریدا مدل ONE-TWENTY 500 D سایز 26

دوچرخه کوهستان مریدا مدل ONE-TWENTY 500 D سایز 26
دوچرخه کوهستان مریدا مدل ONE-TWENTY 500 D سایز 26
۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/8eb176d3a230535115ae49c5253525321e682957_1636696519.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه کوهستان المپیا مدل summer سایز 26

دوچرخه کوهستان المپیا مدل summer سایز 26
دوچرخه کوهستان المپیا مدل summer سایز 26
۶۰.۴میلیونتومان
فیلم جی | ۲۵ مدل صندلی سفری سبک و مقاوم با خرید اینترنتی (2021)

راهنمای خرید صندلی سفری

اگر می خواهید در سفر کوتاه مدت و یا بلند مدت خود حسابی لذت ببرید و در هر جایی از مسیر که دلتان خواست کنار زده و از جذابیت های طبیعت بکر ایران خود را بهره مند سازید، باید به فکر خرید چند تکه از تجهیزات مسافرتی باشید که بی تردید صندلی سفری یکی از مهمترین آن ها برای شما عاشقان سفر و گردشگران عزیز تلقی می شود.

صندلی های سفری از قابلیت تاشو بدون برخوردار هستند و به همین منظور فضای کمی را برای نگهداری از خود می طلبند. عمدتا از قابلیت تحمل وزن مقبولی برخوردار هستند و از یک کاور محافظتی نیز بهره می برند. در ادامه با مجله لیست بیست همراه شوید تا شما را با تمام آنچه که باید در خرید صندلی سفری مدنظر قرار دهید، آشنا نماییم.

انواع مختلفی از صندلی های مسافرتی (برحسب جنس صندلی)

مدل پلاستیکی: مناسب ترین گزینه برای آن دسته از کسانی است که خیلی تمایلی به خرید صندلی های مسافرتی گرانقیمت ندارند؛ این صندلی ها یا بصورت تمام و کمال از پلاستیک ساخته شده اند و یا ساختار آن ها از جنس پلاستیک و فلز است.

انتخاب در این خصوص بر عهده خودتان می باشد با این حال فراموش نکنید که عمدتا صندلی های پلاستیکی در مقابل نور خورشید و سرمای هوا کم دوام بوده و دچار تغییر رنگ و شکستگی می شوند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید اجاق سفری

مدل فلزی: مدل های مسافرتی ساخته شده با فلز هم می توانند دارای وزن بالایی باشند و هم از وزن سبکی برخوردار شوند. مهم این است که ببینید که اسکلت صندلی از چه جنس فلزی همچون آهن یا آلومینیوم و … ساخته شده باشد.

برخی از صندلی های فلزی همچون مدل های چوبی تک فصلی هستند و برخی دیگر (آنانی که از آلومینیوم ساخته شده اند) قابل استفاده برای هر ۴ فصل سال می باشند.

مدل چوبی: صندلی های مسافرتی ساخته شده از جنس چوب بهترین گزینه برای استفاده در طول سفر هستند چرا که از وزن بسیار سبکی برخوردارند و همین موضوع حمل و نقل آن ها را تسهیل می بخشد.

با این حال این جنس از صندلی ها یک عیب بزرگ هم دارند و آن عدم مقاوم بودن این محصولات در مقابل رطوبت است که همین موضوع سبب گشته تا از آن ها بیشتر در فصل تابستان استفاده شود.

نکات مهم هنگام خرید صندلی سفری

انتخاب نوع صندلی

 • اولین نکته در خصوص خرید صندلی سفری توجه به نوع آن می باشد که اتفاقا بر روی وزن کلی محصول و قیمت نهایی فروش آن نیز بسیار موثر است.
 • در این خصوص شما عزیزان می توانید با مطالعه بخش قبلی نوع صندلی خود را که برحسب جنس به کار رفته در ساخت محصول اعلام شده است، انتخاب نمایید.
 • تنها یادتان باشد اگر طرفدار طبیعت گردی و محیط های مرطوب هستید، حتما باید به فکر خرید صندلی مسافرتی برای خود و دیگر همراهانتان باشید که ضد زنگ و ضد خوردگی باشد.

ابعاد و وزن محصول

 • نکته دوم در انتخاب صندلی سفری توجه به ابعاد و وزن محصول است که در این باره لازم است متذکر شویم که منظور از ابعاد در حقیقت طول و عرض قسمت نشیمنگاهی صندلی، ارتفاع تکیه گاه صندلی در صورت وجود و همچنین میزان بلندی پایه های محصول است.
 • خریداران عزیز توجه داشته باشید که مساحت قسمت نشیمنگاه صندلی مسافرتی شما دقیقا باید متناسب با میزان بزرگی و کوچکی باسنتان در نظر گرفته شده باشد تا بتوانید به راحتی از صندلی استفاده نمایید.
 • همچنین طول پایه های متصل به بدنه صندلی هم باید به قدری باشد که پاهایتان نه خیلی کشیده و نه خیلی بصورت خم که به زانوهایتان فشار بیاید، بر روی زمین قرار داده شود.
 • ضمن اینکه یادتان باشد صندلی سفری شما با هر ابعادی که دارد باید از قابلیت حمل و نقل آسانی برخوردار باشد.
 • مورد فوق در خصوص وزن صندلی نیز کاملا صادق است؛ یعنی وزن صندلی که در ارتباط مستقیمی با متریال به کار رفته در ساخت خود دارد باید به گونه ای باشد که حمل و جا به جایی محصول را برایتان دشوار نکند!

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید تخت آویز

جنس رویه صندلی

 • فاکتور مهم بعدی در خرید صندلی سفری توجه به جنس رویه آن است.
 • جنس رویه صندلی شما می تواند از چرم، برزنت، پارچه ای، پلی استر، نایلون و … در نظر گرفته شده باشد.
 • انتخاب در این خصوص بر عهده خودتان است اما یادتان باشد که انتخابتان از هر جنسی که بود باید حتما از کیفیت پارچه و دوخت قابل قبولی برخوردار باشد.
 • ناگفته نماند که مقاوم بودن جنس رویه صندلی و وجود خاصیت تنفس پذیری در بافت رویه در این خصوص بسیار حائز اهمیت است.

حداکثر وزن قابل تحمل

 • مورد دیگری که در تهیه یک صندلی سفری خوب و باکیفیت باید به آن توجه کنید، میزان وزن حداکثری است که صندلی می تواند آن را بر روی خود تحمل کند.
 • در این خصوص توصیه می کنیم نیم نگاهی به وزن خود و وزن اغلب همراهانتان در طول سفرهایتان انداخته و متناسب با آن اقدام به خرید صندلی های مسافرتی مناسب برای خود کنید.
 • ناگفته نماند که پارامتر میزان وزن قابل تحمل صندلی همواره در قسمت مشخصات آن از سوی تولید کننده درج شده است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید زیرانداز سفری

وجود تکیه گاه و دسته در محصول

 • در ابتدا باید این نکته را متذکر شویم که همه صندلی های سفری موجود در بازار از وجود تیکه گاه و یا دسته برخوردار نیستند؛
 • با این حال اگر به دنبال محصولات دارای تکیه گاه هستید باید توجه داشته باشید که ارتفاع تکیه گاه صندلی چقدر است و پهنای آن مناسب قرار گرفتن کمر و پُشت شما می باشد یا خیر؛
 • ناگفته نماند که معمولا صندلی های فاقد پُشتی یا تکیه گاه از قابلیت تخت شدن جهت دراز کشیدن شما عزیزان بر روی خود برخوردار هستند.
 • در خصوص وجود دسته صندلی نیز باز همه چیز به نظر و سلیقه خودتان مربوط می شود.
 • برخی از صندلی های سفری می توانند از دسته و برخی دیگر بدون آن طراحی و تولید شوند.
 • نکته مهم در صندلی های مسافرتی دسته دار این است که پهنای دسته آن به گونه ای باشد که سبب راحت قرار دادن دست های شما بر روی خود باشد.

قابلیت شستشوی محصول

 • خیلی خوب می شود اگر بتوانید موفق به خرید صندلی مسافرتی شوید که از قابلیت شستشوی آسانی برخوردار است.
 • در این خصوص پیشنهاد می کنیم به سراغ خرید صندلی های مسافرتی بروید که از قطعات ریز و جزئیات ساختاری کمتری برخوردار می باشند.
 • ناگفته نماند برخی از صندلی ها از قابلیت جداسازی رویه خود برخوردارند که با تهیه آنان کار شما برای تمیز کردن محصول بسیار آسان خواهد بود.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید منقل سفری

ویژگی های دیگر صندلی

 • اینکه یک صندلی سفری از قسمتی تحت عنوان جا لیوانی بر روی دسته خود برخوردار باشد، می تواند خیلی برایتان کارایی داشته باشد.
 • یا اینکه صندلی مسافرتی مدنظرتان از قابلیت نصب سایه بان بر روی خود برخوردار باشد، می تواند در روزهای گرم و داغ تابستانی برایتان یک سایه دلچسب را ایجاد نماید.
 • از دیگر ویژگی های جانبی یک صندلی سفری می توان به وجود گیره در انتهای پایه های صندلی اشاره کرد که سبب عدم لغزش آن بر روی انواع مختلفی از سطوح می شود.
 • ضمن اینکه وجود کیف یا همان ساک قابل حمل صندلی نیز از دیگر ویژگی های جانبی می تواند باشد که سبب دور ماندن محصول از آسیب های محیطی و ضربات محتمل به آن برایتان خواهد شد.

قیمت صندلی سفری

 • تمامی موارد گفته شده در این مطلب از جمله عوامل موثر بر روی تعیین قیمت صندلی سفری بحساب آورده می شوند.
 • با این حال یادتان باشد که بهتر است شما عزیزان محصولات سفری خود را از برندهای مطرح و قابل اعتماد فعال در این حیطه تهیه نمایید.
 • به این نکته نیز توجه لازم را داشته باشید که صندلی های مسافرتی از ظرفیتی بین یک تا چهار نفره طراحی و تولید شده اند که هر کسی متناسب با تعداد نفرات موجود در هر سفر خود می تواند به تعداد از این صندلی ها تهیه نماید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سبد پیک نیک

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید صندلی سفری توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این صندلی ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.

مجموعه دو عددی چمدان مدل 1037

۱,۰۵۰,۰۰۰
٪۹
۹۵۵,۰۰۰ تومان

ساک ورزشی چرم ونوم مدل S004

۳۰۰,۰۰۰
٪۵۵
۱۳۵,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه کد A21X

۲۵۰,۰۰۰
٪۲۹
۱۷۶,۵۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو مدل 210500A-2

۱,۶۵۰,۰۰۰
٪۵
۱,۵۶۷,۵۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو مدل 3-290015A

۱۶۵۰۰۰۰۰
٪۵
۵۷.۱میلیونتومان

میز پینگ پنگ مدل Nm2021

۱,۰۰۰,۰۰۰
٪۵
۹۵۰,۰۰۰ تومان

فوتبال دستی مدل 6M-P

۲۹۵,۰۰۰
٪۳۴
۱۹۵,۰۰۰ تومان

فوتبال دستی مدل S8

۱۴۶,۵۰۰ تومان
فیلم جی | ۲۵ مدل صندلی سفری سبک و مقاوم با خرید اینترنتی (2021)

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا