لوازم ورزشی

فیلم جی | ۲۵ مدل لاک ناخن باکیفیت و خوش رنگ با خرید اینترنتی (2021)

2 minutes
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/0537e69175ea031d954afc3b2468e3decdbf22a2_1630778915.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه برقی مرسدس بنز مدل 003 سایز 26

دوچرخه برقی مرسدس بنز مدل 003 سایز 26
دوچرخه برقی مرسدس بنز مدل 003 سایز 26
۳۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/d0c4f61ef87fb9938abe08bfbccdfc65c5a4f9de_1614357325.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه کوهستان مدل 001 سایز 26

دوچرخه کوهستان مدل 001 سایز 26
دوچرخه کوهستان مدل 001 سایز 26
۳۵میلیونتومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/8eb176d3a230535115ae49c5253525321e682957_1636696519.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه کوهستان المپیا مدل summer سایز 26

دوچرخه کوهستان المپیا مدل summer سایز 26
دوچرخه کوهستان المپیا مدل summer سایز 26
۴,۷۵۰,۰۰۰ تومان
https://dkstatics-public.digikala.com/digikala-products/112047243.jpg?x-oss-process=image/resize,m_lfit,h_600,w_600/quality,q_90

دوچرخه کوهستان مریدا مدل ONE-TWENTY 500 D سایز 26

دوچرخه کوهستان مریدا مدل ONE-TWENTY 500 D سایز 26
دوچرخه کوهستان مریدا مدل ONE-TWENTY 500 D سایز 26
۷۵.۴میلیونتومان
فیلم جی | ۲۵ مدل لاک ناخن باکیفیت و خوش رنگ با خرید اینترنتی (2021)

راهنمای خرید لاک ناخن

اگر از هر خانمی در کل دنیا بپرسید که سه تا از پر مصرف ترین لوازم آرایشی خود را نام ببرد، بی شک یکی از آن ها لاک ناخن است که امروزه در متنوع ترین رنگ ها از سوی شرکت های تولید کننده لوازم آرایشی بوجود آمده است و هر کدامشان نیز در یک شیشه بخصوص به بازار عرضه شده اند و آنقدر در ویترین فروشگاه ها خودنمایی می کنند که قطعا خرید خود را برای هر زنی سخت و مشکل می نمایند!

ما امروز می خواهیم در این مطلب از مجله اینترنتی لیست بیست شما بانوان جویای زیبایی را با نکاتی مهم و صد البته انواع مختلفی از لاک های ناخن موجود در بازار آشنا کنیم و امیدوارم هستیم که نهایتا حسابی از مطالعه چند دقیقه ای این مطلب لذت ببرید.

آشنایی با انواع مختلفی از لاک ها

مدل بیس کُت: بیس کت لاکی است که بی رنگ که استفاده از آن کاملا اختیاری می باشد اما همیشه استفاده از آن برای خانم هایی که پیوسته بر روی ناخن های خود لاک می گذارند توصیه می شود تا اینطوری بتوانند از بافت و یکدستی سطح ناخن های خود اطمینان حاصل فرمایید. استفاده از این محصول در حقیقت به عنوان زیرسازی برای استفاده از لاک های مختلف رنگی می باشد.

مدل تاپ کُت: تاپ کت نیز همانند بیس کت کاملا بدون رنگ است با این تفاوت که اگر شما بیس کت را قبل از استفاده از لاک بر روی ناخن های خود می زنید، تاپ کت را بایستی پس از آن بزنید تا از رنگ لاک و همچنین بافت ناخن خود محافظت بیشتری بعمل آورید. تاپ کت ها نیز فوق العاده سریع خشک می شوند و در هنگام کندن لاک از روی ناخن از تکه تکه شدن آن جلوگیری بعمل می آورند.

مدل ژلی: از دیگر لاک های ناخن موجود در بازار که امروزه از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار شده است، لاک های ژلی یا بهتر است بگوییم ژلیش می باشد که البته بهتر است بیشتر از آن در سالن های آرایشی مخصوص بانوان استفاده شود و به عنوان یک مصرف کننده شخصی اقدام به خرید کردن آن نکنید؛

زیرا نحوه استفاده از آن کمی نیاز به مهارت دارد و تازه باید دستگاه UV نیز داشته باشید. این لاک به دلیلی قدرت ماندگاری خود حداقل تا بیش از ۱۴ روز موسوم به لاک های موقت نیز می باشد و به خستی نیز پوسته شده و ساختار رویی آن آسیب می بیند.

مدل مات: اگر می خواهید عمق زیادی به زیبایی ناخن های خود بدهید و جذابیت آن ها را دو چندان نمایید، پیشنهاد می کنیم از لاک های مات استفاده کنید. از این لاک ها می توانید در هر چهار فصل سال بهره گیری نموده و با توجه به تنوع رنگی آن ها به ناخن های خود رنگ های تازه ای ببخشید.

مدل اکلیلی: لاک ناخن اکلیلی گرچه از تنوع رنگی بسیاری در بازار امروئز کشورمان دسته کم همچون لاک های مات و کلاسیک برخوردار نیست اما آنقدر زیبایی و جذابیت را متوجه ناخن های شما می کند که قطعا می توانید یک یا چند مدل از آن ها را برای خود تهیه فرمایید. این لاک ها به دلیلی ساختار اکلیلی بودن خود حتما نیاز به استفاده از تاپ کُت بر روی خود دارند. فراموش نکنید که لاک های اکلیلی به نسبت دیگر لاک ها با توجه به ساختار شیشه ای ، کریستالی، زرورق و … خود کمی سخت تر پاک می شوند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید ریمل حجم دهنده

مدل کلاسیک: لاک های کلاسیک قدیمی ترین و در عین حال ارزان ترین لایک های موجود در بازار هستند که از بیشترین تنوع رنگی در ساختار خود برخورداند. این لاک ها چه مات باشند و چه براق فاقد طرح های برجسته بوده و کاملا صاف بر روی ناخن دست و پای شما بانوان گرامی می نشینند.

مدل مغناطیسی: لاک های مغناطیسی از جدیدترین لاک های موجود در بازار هستند که ممکن است استفاده از آن ها سلیقه هر کسی نباشد. مصرف این لاک ها نیاز به مهارت دارد چرا که اول آن ها را بر روی ناخن زده و سپس با استفاده از آهنربای موجود در درب محصول اقدام به شکل دادن بافت آهنی موجود در ساختار لاک می کنند.

مدل هولوگرام: لاک ناخن هولوگرام یک لاک با طراحی سه بعدی بر روی ناخن های شما است که از میزان درخشندگی کمتری نسبت به لاک های مات برخوردار می باشد. این نوع از لاک ها آنقدر فانتزی هستند که بیشتر از آن ها برای نمایش و .. استفاده می شود. اگر می خواهید از لاک های سه بعدی استفاده نمایید بهترین زمان آن با فرا رسیدن فصل تابستان آغاز می شود.

مدل مخملی: این نوع از لاک های ناخن نیز از بافتی دقیقا همچون مخمل برخوردار هستند. جذابیت ظاهری خاصی را به ناخن های شما می بخشند البته اگر حوصله وقت گذاشتن برای پاک کردن آن ها را داشته باشید!

مدل متالیک: به لاک های متالیک لاک های کرومی نیز گفته می شود. این لاک ها ناخن های شما را همچون استیل و فلزات درخشان دیگر می کنند و تنها عیب شان این است که کوچکترین خط و خشی را بر روی خود آشکار می سازند. البته ناگفته نماند که فوق العاده درخشان نیز هستند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید خط چشم

مدل کرَکل: به لاک ناخن کرکل، ترک دار نیز گفته می شود چرا که بعد از زدن بر روی ناخن ها و خشک شدن خود حالتی کویری شکل به خود می گیرند. سطح روی این نوع از لاک ها پس از خشک شدن همچون گچ می شود و کاملا ناخن شما را طرح دار می کند؛ بنابراین اگر دوست دارید که هم از این مدل لاک ها بر روی ناخن خود استفاده کنید و هم اینکه آن براق باشد، باید از تاپ کت ها بر روی آن نیز بهره گیری نمایید.

فراموش نکنید که قدری تمیز کردن این مدل از لاک ها بر روی ناخن ها دشوار است و معمولا نیز درب شیشه آن بصورت سیاه و سفید و ترک خورده در نظر گرفته می شود.

مدل نئونی: لاک ناخن نئونی در حقیقت اما مدل های کلاسیک است با این تفاوت که از درخشندگی فوق العاده جذابی در تاریکی برخوردار می باشد. رنگ بندی این لاک ها از روشن گرفته تا مات متنوع می باشد.

مدل صدفی: نام دیگر لاک های صدفی لاک های مرواریدی هستند که اگر بتوانید با کمی سلیقه و حوصله آن ها را با لاک های مات ترکیب کنید، می توانید آنچنان جذابیتی به ناخن های دست و پای خود اعطا نمایید که تاکنون کسی مثل آن را ندیده باشد!

مدل آینه: این نوع از لاک ها همچون مدل های متالیک می باشد و ظاهر ناخن های شما را به نحوی تغییر می دهد که گویی بر روی آنان از یک لایه فویل آلومینیومی استفاده کرده اید؛ به همین منظور هم هست که آن ها را مدل های آینه ای می نامند.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید رژ لب

نکات مهم هنگام خرید لاک ناخن

انتخاب نوع لاک

 • اولین اقدام در خصوص خرید لاک ناخن مربوط به نوع آن می شود.
 • برای این منظور ما در قسمت قبل از همین مطلب شما را با انواع مختلفی از لاک ها آشنا کردیم.
 • حال دیگر انتخاب از میان آن ها بستگی به سلیقه و اینکه چقدر پیرو مُد روز هستید و یا اصلا نیستید، دارد!

انتخاب رنگ لاک

 • نکته دوم برای انتخاب لاک ناخن مربوط به رنگ آن می شود.
 • بی اغراق می گوییم محال ممکن است شما به دنبال خرید لاکی با رنگی خاص برای خود باشید و نتوانید آن را در بازار پیدا کنید؛
 • لاک های ناخن امروزه در متنوع ترین رنگ های خود قرار دارند و به همین خاطر تنها کافی است شما بدانید که برای چه جایی قرار است ناخن های خود را لاک بزنید!
 • معمولا برای محیط های اداری و سازمانی که بهتر است دست هایتان بدون لاک باشد؛
 • این در حالی است که برای مراسم های رسمی بهتر است لاک ناخن شما همرنگ لباس و رنگ آرایش صورتتان باشد.
 • برای مجالس خودمانی نیز می توانید از هر نوع رنگی که دلتان می خواهد استفاده نمایید.
 • تنها یادتان باشد اگر از پوستی تیره و سبزه برخوردار هستید، بهتر است که رنگ ناخن های شما روشن و یا به قول معروف جیغ نباشد.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید مژه مصنوعی

بو دار بودن یا نبودن لاک

 • در هنگام خرید خود از فروشنده بخواهید که پلمپ شیشه لاک را برایتان باز کند تا محتویات آن را بو کنید.
 • فراموش نکنید که لاک شما نباید به حدی بو داشته باشد که خود شما و دیگر نفرات نزدیک بهتان را آزار دهد.
 • البته در اینکه هر یک از لاک ها دارای مقداری بو به جهت فرمولاسیون شیمایی خود می باشند هیچ شکی وجود ندارد!

حجم شیشه لاک

 • فاکتور مهم بعدی توجه به حجم لاک ناخن می باشد.
 • اگر از دسته بانوانی هستید که خیلی لاک استفاده می کنید، به نظر خرید لاکی با حجم زیاد برایتان مقرون به صرفه می باشد.
 • اما اگر نه خیلی تمایلی به استفاده از لاک ندارید و صرفا از آن برای مهمانی های خانوادگی و مجالس رسمی می خواهید استفاده کنید یک لاک کم حجم نیز پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.
 • ناگفته نماند چنانچه شما صاحب یک آرایشگاه زنانه هستید، بهتر است که به سراغ خرید لاک هایی در حجم های زیاد باشید؛ زیرا بدین سان از نظر قیمتی خرید آن ها برایتان مقرون به صرفه در می آید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید سایه چشم

پاک کردن آسان محصول

 • در هنگام خرید لاک ناخن حتما به پروسه پاک کردن آن از روی ناخن های دست و پای خود نیز گوشه چشمی داشته باشید.
 • فراموش نکنید که قرار نیست تمامی ناخن ها با استون به راحتی پاک شوند؛
 • برخی از لاک ها همچون کرکل یا ترک دار با اتانول پاک می شوند و برای پاک کردن برخی دیگر همچون لاک های ژلیش نیز باید پک مورد نیاز آن را داشته باشید!

قیمت لاک ناخن

 • قیمت لاک ناخن با توجه به نوع و برندی که محصول را تولید کرده است، مشخص می شود.
 • یادتان باشد لوازم آرایشی از آن دسته محصولاتی هستند که همه شما بانوان، دختران و حتی خانم های مسن نیز علاقه به استفاده روزانه از آن ها دارید.
 • پس خواهشا همیشه این محصولات را از فروشگاه های معتبر و از میان برندهای شناخته شده خریداری فرمایید.
 • در هنگام خرید خود نیز حتما به وجود گواهی مبنی بر تاییدیه محصول از سوی سازمان غذا و داروی ایران نیز داشته باشید.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای خرید لاک خشک کن

در ادامه این مطلب از راهنمای خرید لاک ناخن توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این لاک ها از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.

کفش کوهنوردی مردانه کد A21X

۲۵۰,۰۰۰
٪۳۰
۱۷۶,۰۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو مدل 210500A-2

۱,۶۵۰,۰۰۰
٪۵
۱,۵۶۷,۵۰۰ تومان

کفش کوهنوردی مردانه هامتو مدل 3-290015A

۱۶۵۰۰۰۰۰
٪۵
۵۷.۱میلیونتومان

میز پینگ پنگ مدل Nm2021

۱,۰۰۰,۰۰۰
٪۵
۹۵۰,۰۰۰ تومان

فوتبال دستی مدل 6M-P

۲۹۵,۰۰۰
٪۳۴
۱۹۵,۰۰۰ تومان

فوتبال دستی مدل S8

۱۴۶,۵۰۰ تومان
فیلم جی | ۲۵ مدل لاک ناخن باکیفیت و خوش رنگ با خرید اینترنتی (2021)

لینک مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا